Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  21 yaşında ev sahibi olduğunu söyleyince tepkiler gecikmedi! Gözyaşlarına hakim olamadı... "Özür dilerim ama çalışıyorum"

  Birleşik Krallık'ın Bradford bölgesinde yaşayan sosyal medya fenomeni Katylee Bailey 21 yaşında ev sahibi olduğunu söyledikten sonra kullanıcıların tepkisini çekti. Yeni evini sosyal medyadan yaptığı paylaşımla kutlayan genç fenomenin ipoteksiz bir şekilde ev almanın kendisini mutlu ettiğini söyledi.

  Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir bölümü ise 21 yaşındaki fenomenin paylaşımına tepki gösterdi. Tam zamanlı olarak çalıştıklarını ve bir ev sahibi olamadıklarını dile getiren kullanıcılar Bailey'in 'Hayatımın en büyük başarısı. İşte yeni bölümüm' notunu ekleyerek yaptığı paylaşımı olumsuz yorum yağmuruna tuttu.

  1

  Sosyal medyadan kendisine yönelik olarak yapılan olumsuz yorumlara gözyaşları içinde cevap veren Bailey yeni bir video yayınlayarak, "Ev meselesi konusunda övündüğümü düşünen herkesten özür diliyorum. Sistem kesinlikle berbat durumda, bu kadar şanslı olduğum gerçeğini asla aklımdan çıkaramayacağım ama çalışıyorum" ifadelerini kullandı.

  2

  Ailesinin kendisine miras ya da para dolu bir hayat bırakmadığını ifade eden Bailey, "Bazılarınız bunu anlamak istemese de ben aslında çalışıyorum. Sosyal medya zihinsel olarak yorucu bir iş. Ailem bana harika bir hayat verdi. Ama ben parayla büyümedim, bu yüzden 21 yaşında böylesine büyük bir şeyi başarabildiğim için çok minnettarım. Övünen ben değilim, kendimle gurur duyuyorum" dedi.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler