Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  25 yıldır sırtında duran devasa kistin patladığı anı sosyal medyadan paylaştı! "Bunu izlemeyi midem kaldırmaz"

  İngiltere'nin Bristol şehrinde çekilen görüntülerde Dave Andrew isimli bir adam sırtında 25 yıldır duran devasa kistin patlatıldığı anı paylaştı. Sırtındaki irinin aktığı anı sosyal medyadan paylaşan adamın görüntüsü kısa sürede viral oldu. Sosyal medya kullanıcılarının bir kısmı ise görüntülerin paylaşılmasına tepki göstererek, "Ben neden böyle bir şey izledim" yorumunu yaptı.

  Sosyal medyadan paylaşılan bir görüntüde Dave Andrew isimli bir adam kızı Kerry'in sırtındaki devasa kitleyi neşter yardımıyla kestiği ve içindeki irini boşalttığı anları paylaştı.

  2

  Babasının son birkaç günde uzandığında sırtında ağrı ve rahatsızlık hissettiğini dile getiren Kerry, "Bu operasyonu evde yapmak zorunda kaldık. 25 yıl önce acil serviste kist boşaltımıştı ama yavaş yavaş geri geldi. Kozmetik bir prosedür olarak sınıflandırıldığı için artık bunu acil serviste yapmıyorlar. Bunu patlatmadan önceki son birkaç günde, uzandığında ağrıdığını ve rahatsız olduğunu söyledi. Ben de işlemi yapmaya karar verdim" dedi.

  1

  Kisti patlatmak için uzman olduğunu vurgulayan Kerry görüntülerin sosyal medyada viral olmasından sonra kullanıcıları, "Kesinlikle uzman olmayan kişilerin evde tek başına denememesi gereken bir işlem. Göründüğünden daha zor" diyerek uyardı.

  3

  Sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çeken görüntüler popüler olurken yorum ve beğeni yağmuruna da tutuldu. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Bunu izlemeyi midem kaldırmaz" yorumunu yaptı. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Hayatımda gördüğüm en iğrenç şey ama izlememe engel olamıyorum" yorumunu yaptı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler