KADIN

4-10 Mayıs 2015 haftalık burç yorumları

4-10 Mayıs 2015 haftalık burç yorumları

Bu hafta sizi neler bekliyor?

[Nasıl TV - Koç burcu 2015 Mayıs ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Koc-burcu-2015-Mayis-ayi-yorumlari-nelerdir)

KOÇ

AŞK VE İLİŞKİLER

1-10 Mayıs arası: Haftanın aşk açısından etkili tarihleri 4, 6, 7 Mayıs. Değerlerinize öyle sıkı sıkıya bağlısınız ki, bunların hafife alınmasına tahammülünüz yok. İlişkide kazançlı çıkmak istersiniz. Aşka açıksınız ancak kafa yorucu bir ilişki istemiyorsunuz. 7 Mayıs tarihinde Güneş-Yengeç burcunda ilerleyecek. Yuva kurmak, bir aile olmak özleminiz yükselir. Partnerinizin ailenizle ilgili konularda hassas davranmasını beklersiniz. Kol kırılır yen içinde kalır sözünü benimsiyorsunuz. Eğer sorunlar varsa, bunları kimsenin bilmesinden hoşlanmazsınız.

İŞ VE KARİYER

1-10 Mayıs arası: 1 Mayıs tarihinde Merkür-İkizler burcunda ilerlemeye başlıyor. Çalışma hayatınızla ilgili konularda bu geçiş gayet olumludur. Fikirlerinizi ortaya sürebilmenizde, işlerinizi zekice planlanmanızda, yolculuk, iletişim, insanlarla kurulacak bağlantılarda size kuvvet sunar. İş görüşmeleri, toplantılar, internet üzerinden yapılacak işleri en kısa yoldan halletmenizi sağlar. Ancak ben yine de derinlikli düşünmenizi, detayları önemsemenizi tavsiye ediyorum. 3 Mayıs tarihinde, iş görüşmeleri, planlamaları, kontroller, insanlarla görüş alışverişinde bulunma yönünde önemlidir. 9 Mayıs tarihinde bazı işler umduğunuz gibi gitmeyebilir. Yeniden gözden geçirmekte yarar var.

PARA

1-10 Mayıs arası: 4 Mayıs Akrep Dolunayı, borç ve alacak konuları, miras ve hisseli paralar, ortaklıklarla alakalı konularda etkili olup, bir miktar zorlayıcı yanı olsa da, kazanç elde yönünde sizi mücadeleci kılan bir özelliğe sahip. Hem tutumlu davranmanızı sağlıyor hem de işinizde daha sabırlı olup, elde ettiğiniz paranın kıymetini bilmenizde yardımcı oluyor. Edindiğiniz dersleri, tecrübeleri unutmayınız. Paranıza sahip çıkınız. Hesabınızı biliniz.


[Nasıl TV - Boğa burcu 2015 Mayıs ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Boga-burcu-2015-Mayis-ayi-yorumlari-nelerdir)

BOĞA

AŞK VE İLİŞKİLER

1-10 Mayıs arası: 4 Mayıs tarihinde Akrep burcunda oluşacak Dolunay, partnerin ilişkide kendi duygularını, değerlerini baskın bir şekilde kabul ettirmeye çalıştığını görüyoruz. Her iki taraf da, benim dediğim olacak şekilde inatlaşabilir. Bu durum gereksiz inatlaşmalara sebep olur. Eğer bu ilişkinin sürmesini istiyorsanız, birbirinizin değerlerine, kişilik haklarına anlayışlı olmak gerekir. Bu Dolunay, temeli güçlü ilişkilerde sorun yaratmaz. Ancak problemli beraberlikte gerilim epeyce yükselir. 7 Mayıs tarihindeki Venüs-Yengeç geçişi, sakinleştirici ve değer verdiğiniz her şeyi koruma altına almanız yönünde olumludur.

İŞ VE KARİYER

1-10 Mayıs arası: 7 Mayıs tarihindeki Venüs-Yengeç geçişi, iş hayatınızla ilgili konularda kendinizi yönlendirebilme gücüne sahipsiniz. Evet, duyarlısınız belki de bir hayli hassassınız. Ancak bunun nedeni size güven veren, istikrarlı, düzenli bir iş hayatı arzunuz nedeniyledir. Biraz endişelenirsiniz. Ancak yine de işiniz söz konusu olduğunda sıcakkanlı davranabilirsiniz.

PARA

1-10 Mayıs arası: Maddi konular bu hafta, iş hayatınızla ilgili meselelerde son derece önemli ve belirleyici bir unsur olarak dikkat çekiyor. Doğal olarak insan cebine giren miktara göre değerlendirmede bulunabilir.


[Nasıl TV - İkizler burcu 2015 Mayıs ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Ikizler-burcu-2015-Mayis-ayi-yorumlari-nelerdir)

İKİZLER

AŞK VE İLİŞKİLER

1-10 Mayıs arası: 3 Mayıs tarihindeki görünüm, ilişkinizde iletişim problemlerini işaret ediyor. Merkür burcunuzda ilerlediği için, düşündüklerini zekice ifade etmekte üstünüze yok. Ancak partneriniz sizin gibi düşünmediği için, aranızda sözel anlamda tartışmalar olabilir. Anlaşmak için onun da görüşlerinizi dinlemenizde fayda var. 7 Mayıs tarihindeki görünüm, aranızdaki buzları eritir. Bekar İkizler için, yeni biriyle tanışmak yönünde olumludur.

İŞ VE KARİYER

1-10 Mayıs arası: 4 Mayıs tarihinde Akrep burcunda Dolunay meydana gelecek. Çalışma hayatı veya günlük yaşamınızda insanların davranışları, size olan yaklaşımları, çıkarlar, türlü oyunlar sizi bir hayli zorlar. Önlem almak gereği duyarsınız. Ya kendinizi baskın şekilde ifade edebilir, güçlü olduğunuzu kanıtlamaya çalışırsanız veyahut tüm öfkenizi kendinize yöneltir, insanların sizi anlamadığınızı düşünürsünüz. Her iki davranış şekli de yanlıştır. Bu Dolunayda öncelikle bu denli kendinizi zorlamak yerine, biraz gevşemek, sakin olmaktır. Ne kendinizi ne de başkalarını kontrol etmek bazen mümkün olmayabilir. Yeteneklerinizi köreltmeyiniz. 9 Mayıs tarihindeki görünüm, iş hayatınızla ilgili konularda girişimde bulunmanız yönünde destekleyicidir. Ancak bilinçli düşünülmeli, hayallere kapılmamalıdır.

PARA

1-10 Mayıs arası: İş ortaklarınız, eş veya başkalarıyla olan parasal ilişkilerinizde dikkatli olmanın önemini vurgulayan Akrep burcundaki Dolunay, ayaklarınızı sağlam yerine basmanız gerektiğini vurguluyor. Harcamalara dikkat etmek, riskli işlere kalkışmamak lazım.


[Nasıl TV - Yengeç burcu 2015 Mayıs ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Yengec-burcu-2015-Mayis-ayi-yorumlari-nelerdir)

YENGEÇ

AŞK VE İLİŞKİLER

1-10 Mayıs arası: 3 Mayıs tarihindeki görünüm, özellikle ciddi ilişkilerde partnerinizin sağlığı, iş hayatı ve aranızdaki iletişimin bozulmasına, zorlanmasına neden olabilir. Birbirinizle yapıcı tarzda konuşmaya özen gösterin. Destekleyici olun. 4 Mayıs tarihinde Akrep burcunda oluşacak Dolunay, günlük problemleri veya bir takım sorunları büyütmek yerine, artı ve eksileri tartarak ilişkiyi ele almanın doğru olacağını gösteriyor. 7 Mayıs tarihinde Venüs, burcunuzda ilerleyecek. Bu durum, ailenize, sevdiklerinize düşkünlüğün işaretçisi. Sizi yoran birçok mesele var bu ilişkide. Huzurunuzu kaçıran faktörler ön planda. Bunlar nedeniyle yoruluyor ancak huzuru temin etmek için çabalamak zorundasınız.

İŞ VE KARİYER

1-10 Mayıs arası: 3 Mayıs tarihindeki görünüm, sağlığınız başta olmak üzere iş ortamındaki sorunların, fikirsel anlaşmazlıkların veya sizi rahatsız eden durumların daha fazla belirginleşmesine sebep olabilir. Kolayca sinirlenirsiniz. Ancak bunları dışa yansıtmakta zorlandığınız için, öfkenizi kime veya neye yansıtacağınızı bilemezsiniz. Dikkatli olunması gereken bir gün. 4 ve 6 Mayıs tarihlerinde hedefiniz her ne ise ona yönelik şekilde hareket etmekte yarar var. Yetenekli olduğunuz alanlara yöneliniz. Eğer mevcut işinizden memnun değilseniz başka alanlarda şansınızı deneyebilirsiniz. Bu hafta öncelikle sakin olunuz. Gereksiz meselelerin veya insanların sizi sinirlendirmesine izin vermeyiniz.

PARA

1-10 Mayıs arası: Kazançla alakalı konularda da etkili olan Akrep burcundaki Dolunay, aşırılıktan kaçınmanın önemini vurguluyor. Bazen sınırı aşan harcamaların bütçeniz dışına taşmanın riskli olduğunu hatırlatıyor. Siz sevdiklerinize pek dayanamazsınız. Elinizden geldiğince yardımcı olursunuz. Bu Dolunay, cömertliğin sınırlarını bilmenin öneminden bahsediyor. Ancak bir olumlu tarafı var. Kazanç getirici işlere yönelmenizde teşvik edici. Kendinizi iyi kontrol edebilirseniz sorun çıkmaz.


[Nasıl TV - Aslan burcu 2015 Mayıs ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Aslan-burcu-2015-Mayis-ayi-yorumlari-nelerdir)

ASLAN

AŞK VE İLİŞKİLER

1-10 Mayıs arası: 1 Mayıs tarihindeki Merkür-İkizler geçişinde sosyal yaşamda iletişimin gücü bir hayli yükseliyor. İnsanlar sizin düşüncelerinizi önemserler. İkna gücünüz bir hayli yüksektir. Bu da karşı cinsle, arkadaşlıklarda size şans verir. 3 Mayıs tarihindeki görünüm, ilişkide aynı hedef, aynı düşünce birliğinde bulunmak arzunuzu işaret eder. 7 Mayıs tarihinde Venüs-Yengeç burcunda seyrine başladığında, aşkta geçmişe duyulan özlem yoğundur. Bu sizi biraz hassaslaştıran bir etkidir. Aileniz, değer verdiğiniz her şey önemlidir sizin için. Bir yanınız gitmek istese de, bir yanınız kalmaktan yanadır.

İŞ VE KARİYER

1-10 Mayıs arası: 1 Mayıs tarihindeki Merkür-İkizler geçişi, sizi sosyal ilişkilerinizde, amacınıza uygun kişilerle bağlantılar kurmanızda destekleyicidir. İş anlamında başka kişilerden destek görebilirsiniz. Eğitim, yolculuklar, iletişim, alım-satım gibi işlerde başarılı girişimlerde bulunursunuz. 3 Mayıs tarihindeki görünüm işlerinizi hızlı biçimde bitirme, girişimlerinizde arzu ettiğiniz sonucu alma arzunuzu işaret eder. Ancak bir takım zorluklar yaşanabilir. Sabrınızın sınandığını düşünürsünüz. 4 Mayıs tarihindeki Akrep Dolunayı, iş hayatınız ve ailevi yaşantınızla ilgili konularda sizi baskı altına alabilir. Arzu ettiğiniz gelişmeler olmadığında veya size uygun fırsatlar karşınıza çıkmadığında canınız sıkılır.

PARA

1-10 Mayıs arası: Kazanç anlamındaki işler için, 1 Mayıs tarihindeki Merkür-İkizler geçişi gayet olumlu. Kurulacak bağlantılar, girişimde bulunulan işler, görüşmeler için teşvik edici bir yanı var. Ancak geldiği gibi harcıyorsanız, bütçenizin ayarını bilmiyorsanız tabii ki dikkatli olmalısınız. Maddi açıdan 7 Mayıs tarihi olumlu. Ancak 9 Mayıs tarihinde, parasal hesaplarınıza, başkalarıyla yapılacak işlere dikkat edelim. Hesabımızı bilelim.


[Nasıl TV - Başak burcu 2015 Mayıs ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Basak-burcu-2015-Mayis-ayi-yorumlari-nelerdir)

BAŞAK

AŞK VE İLİŞKİLER

1-10 Mayıs arası: 3 Mayıs tarihinde, ilişkilerde öncelikle aile konularda yaşanan sıkıntılar veya beraberlik anlamında sizi rahatsız eden durumlar zorlayıcıdır. Pek konuşmak istemezsiniz. Sizi anlayacak birine ihtiyaç duyarsınız. Sorumluluklarınız ağırdır ve bunu üstünüzden alabilecek, destek olabilecek kişi önemlidir. 4 Mayıs tarihindeki Akrep Dolunayı, güvende olma arzunuzdur. Etrafınızdaki kişilerin size karşı yaklaşımları önemlidir. Çıkarlarını öne alan kişilerle anlaşmakta zorlanırsınız. Bu aşk hayatınızla ilgili konularda da geçerlidir. 7 Mayıs tarihindeki Venüs-Yengeç geçişi olumludur. Sizi rahatlatır. İş veya maddi sorunlarınız kafanızı karıştırırken, size destek olan dostların varlığını rahatlatıcıdır.

İŞ VE KARİYER

1-10 Mayıs arası: 1 Mayıs tarihinde İkizler burcunda ilerleyecek Merkür, sizi iş hayatında akılcı düşünmeye, kendinizi ifade etmeye ancak gerginlikten de uzak durmaya çağırıyor. Ayrıntılar içinde boğulmadan, zamanı çok iyi kullanarak işlerinizi yapmalısınız. İş tercihlerinizi yaparken veya mevcut işinizle ilgili konularda bazen işini bilmek gerekir. Hani derler ya, uyanık olmak diye, aynen öyle. 3 Mayıs tarihinde bir yandan aktif olmak isteriniz ancak diğer yandan bazı durumların size uymayışı nedeniyle sıkılırsınız. 4 Mayıs tarihindeki Dolunay, önceden girişimde bulunulmuş işlerin sonuçlanmasında etkilidir. Ancak tam da istediğiniz gibi olmayabilir. 7 Mayıs tarihindeki görünüm, maddi açıdan tatmin edici işlere yönelmenizi sağlar. Ancak iş ortaklıkları anlamında dikkatli olunmalı, sözleşme şartlarına iyi bakılmalıdır.

PARA

1-10 Mayıs arası: 7 Mayıs tarihindeki Venüs-yengeç burcu geçişinde hem dostlarınız hem iş bağlantılarınız hem de ailenizden destek görebilirsiniz. Siz de onlara karşı cömert yaklaşımlarda bulunursunuz. Ancak ben parasal konularda hesabı şaşmamanız gerektiğini de söylemeliyim. İş durumumuza göre hareket edelim. Gelirse tamam, ancak kısıtlı bir geliriniz varsa açılmamak lazım. Zeki düşünmek, aklımızı kullanmak vaktidir.


[Nasıl TV - Terazi burcu 2015 Mayıs ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Terazi-burcu-2015-Mayis-ayi-yorumlari-nelerdir)

TERAZİ

AŞK VE İLİŞKİLER

1-10 Mayıs arası: 1 Mayıs Merkür-İkizler burcu geçişi iletişimi bir hayli aktif kılıyor. Bu yeni biriyle tanışmanızda veya kurulacak bağlantıların sizi keyiflendirmesi anlamına gelir. 3 Mayıs tarihinde yakınlarınızdan ziyade, başka insanlarla daha iyi anlaşırsınız. 7 Mayıs tarihindeki görünüm gayet hoş ve sizi rahatlatıcıdır. Özellikle bekar Teraziler için bu yeni bir tanışmanın işaretçisidir. İlişkide ise, iletişimin rolü önemli. Anlaşmak ve ortak görüşte olmak bir ilişkinin güçlenmesinde kıymet taşıyor.

İŞ VE KARİYER

1-10 Mayıs arası: 7 Mayıs tarihindeki Venüs-Yengeç geçişi, iş ilişkilerinde hassasiyetin, bağlılıkların, sorunlar olsa dahi başka bir iş aramak yerine mevcut işinizi sürdürmenin işaretçisidir. Değişimden, etrafınızdaki insanların anlayışsız hallerinden, korumaya çalıştığınız halde değerlerinizi başkalarının hafife almasından sıkılabileceğinizi de işaret eder. Çocuklarla, aileye yönelik işlerle uğraşanlar için bu geçiş olumludur. Koruyucu, sahiplenici tarzda davranıp, ihtiyaçlarını karşılamaya çalışırsınız. Kısaca böyle bir geçişte, iş ilişkilerinde hassas davranacağınızı söyleyebiliriz. 7 Mayıs tarihi iş anlamında olumludur. Girişimci davranır, aktif bağlantılarda bulunursunuz.

PARA

1-10 Mayıs arası: Bu hafta maddi konularda en etkin enerji, 4 Mayıs tarihindeki Dolunaydır. Özellikle eş, iş ortağı veya başkalarıyla olan her türlü maddi paylaşımın dikkatlice ele alınması gerekir. Kazanç getirici ortaklıklarsa tabii ki sürdürülmeli ancak karşılıklı çıkarların gözetilmediği durumlardan uzak durulmalıdır.


[Nasıl TV - Akrep burcu 2015 Mayıs ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Akrep-burcu-2015-Mayis-ayi-yorumlari-nelerdir)

AKREP

AŞK VE İLİŞKİLER

1-10 Mayıs arası: 4 Mayıs tarihindeki Akrep Dolunayı, ilişkide yine ayrı görüşte olmanın, iletişimsel problemlerin ve partnerin kendi görüşlerindeki baskınlığının işaretçisidir. Beraberliğin özü, sevgi ve dayanışma olgusu tabii ki bu Dolunayın zorluklarını aşabilmede destekçinizdir. 6 Mayıs tarihinde, her ikiniz de, temelde anlaşıyorsanız, bu beraberliği sürdürmeye niyetli iseniz gayet olumlu bir gün. Hatta beraberliği kuvvetlendirici bir etki diyebilirim. 7 Mayıs Venüs-Yengeç geçişi, sizin için olumludur. Beraberlikte problemler olsa da, alıştığınız kişiye yönelirsiniz. Bekar Akrepler ise, sahiplenici, merhametli, aile değerlerine önem veren kişilere yönelirler. Ancak yine de 9 Mayıs tarihinde her şeyi yine akıllıca gözden geçirmekte yarar var. Yanılma payı bırakalım.

İŞ VE KARİYER

1-10 Mayıs arası: 4 Mayıs tarihindeki Akrep Dolunayı, iş ortaklıkları veya rakiplerinizle alakalı konularda mücadelenin işaretçisidir. Ancak bu mücadele birilerine uymak yerine, kendinizi güçlü bir şekilde, özgürce ifade etmek arzunuzdan kaynaklanır. Başkaları kendi değerlerini, isteklerini baskın kılmaya çalışırlarken, sizin kendinize güvenmeniz, şartlar zorlu olsa da, pes etmemeniz yerinde olur. 6 Mayıs tarihindeki görünüm, olumludur. Disiplinli çalışmayı, güçlü durmayı sağlar. 7 Mayıs tarihindeki Venüs-Yengeç geçişi hassasiyeti yükseltse de, en azından kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Aileniz, sevdiklerinizle aranızdaki bağ güçlenir.

PARA

1-10 Mayıs arası: 1 Mayıs Merkür-İkizler burcu geçişi, başkalarıyla olan her türlü maddi alışverişimizde uyanık davranmanın, çıkarlarımızı gözetmenin işaretçisidir. Nereden ne gelir, nasıl ikna edebiliriz, parayı nasıl değerlendirebiliriz, kimlerle bağlantıya geçeriz, bütün bunlar üzerinde duracağız. Tabii ki parasal konularda Satürn-Yay geçişinin belli bir baskısı var. Bunun için hesabımızı daha iyi bilmemiz, riskli yatırımlardan kaçınmamız lazım.


[Nasıl TV - Yay burcu 2015 Mayıs ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Yay-burcu-2015-Mayis-ayi-yorumlari-nelerdir)

YAY

AŞK VE İLİŞKİLER

1-10 Mayıs arası: 1 Mayıs tarihinde Merkür-İkizler burcunda ilerleyecek. İlişkide iletişim faktörü bir hayli önemli olacak. Zeki düşünen, konuşmasını bilen, ancak fikirlerini dayatmada bulunarak değil, dinlemeyi de bilerek karşılıklı sürdüren kişiye ihtiyacımız var. Nitekim 3 Mayıs tarihinde, bu anlamda önemlidir. Yeni tanışmalarda sizden farklı görüşte olan kişiler ilginizi çeker. Problemli ilişkilerde ise, tabii ki görüş alışverişinde bulunurken, baskıcı davranmayalım. 7 Mayıs tarihini anlaşmazlıkları gidermede olumlu buluyorum. 9 Mayıs tarihinde ise, birbirinizi yanıltıcı konuşmamaya özen gösterin. Özellikle yeni tanışanların buna dikkat etmesi gerekiyor.

İŞ VE KARİYER

1-10 Mayıs arası: 1 Mayıs Merkür-İkizler geçişi, iş hayatında iletişimin, başkalarıyla kurulan bağlantıların işaretçisidir. Bu bağlantılar internet üzerinden satış, pazarlama, ürün tanıtımı, ortak işler için bir araya gelme, elinizdeki ürünü tanıtmak veya görüşmelerde bulunmak yönünde önem taşıyor. Karşı karşıya geldiğiniz kişiler rakipleriniz de olabilir, iş yapacağınız kişiler de. Burada önemli olan işinizle ilgili tecrübe ve bilgiyi önemsemektir. İş dünyasında akıllı olan yol alır sözünü unutmayalım. Rakiplerinizi geçmek için zeki olmalısınız. Bu kolay değil ancak haftanın genelinde bu durumun bir hayli baskın. 4 Mayıs Akrep burcundaki Dolunay da yine bunu vurguluyor. Sizin değerlerinizle başkalarınınki arasındaki farklar veya şartlar yorucu olabilir. Kazanmak için mücadele şart.

PARA

1-10 Mayıs arası: 3 Mayıs tarihindeki görünüm, maddi konularda dikkatli olmanın önemini vurguluyor. Satürn burcunuzda zaten belli bir baskı yaratıyor. Ancak bu baskı akıllı ortaklara, doğru yatırımlara, işlere yönelmeniz için aslında gayet teşvik edici. Fakat Yaylar özgür hareket etmekten hoşlandıkları için maddi konularda böyle idareli yaşamak zor geliyor. 7 Mayıs tarihindeki Venüs-Yengeç geçişinde güvence, özellikle maddi anlamda önemli. Bu ilişkilerde, iş ortaklıklarında önemsediğimiz bir olgu olacak.


[Nasıl TV - Oğlak burcu 2015 Mayıs ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Oglak-burcu-2015-Mayis-ayi-yorumlari-nelerdir)

OĞLAK

AŞK VE İLİŞKİLER

1-10 Mayıs arası: 4 Mayıs tarihindeki Akrep Dolunayında, aşkta tutkulusunuz. Cinsellik bir hayli önemli. Eğer partnerinizle ortak hedefleriniz varsa, paylaşımda bulunmaktan zevk alıyorsanız, birbirinizle olmak sizin için önemliyse, sorunsuz bir Dolunay yaşanır. Bu Dolunayın özünde, ilişkinizdeki dayanışma son derece önemli. Aşktan daha önemli olan duygu, hayatı birlikte sırtlanıyor olmanızdır. Eğer sadece bir tarafın tatminine dayanan bir ilişki ise, amaçlar farklı ise zorluk yaşanır. Ancak 6 Mayıs tarihindeki görünüm olumludur. Birbirinize yönelirsiniz. 7 Mayıs tarihindeki Venüs-Yengeç geçişinde, partnerinizin size karşı daha ılımlı davranması mümkündür. İlişkilerde sahiplenme arzusu yoğun olur. Partnerin ılımlı yaklaşımları sizi rahatlatır.

İŞ VE KARİYER

1-10 Mayıs arası: 1 Mayıs Merkür-İkizler geçişi çalışma hayatında yoğunluğun artışı, bilgilenme, iletişim, internet yoluyla işlerin halledilmesi, haberleşme, görüşmelerin artışı, aktif çalışma yönünde etkili oluyor. Ancak zaman zaman bu yoğunluk sağlığınızı etkileyebilir. Bir yanıyla işlerinizi halletmek diğer taraftan kendinize zaman ayırmak kolay değildir. Bu da sizi bir hayli yorabilir. 7 Mayıs tarihindeki Venüs-Yengeç geçişi ve aynı gün oluşan görünüm iş hayatında hem başkalarını memnun etme çabası hem de ilişkilerinizi düzgün biçimde sürdürmek zorunda kalışınız sizi yorabilir. Sağlığınıza önem vermek ve rahatlatıcı aktivitelere yönelmek iyi olacaktır.

PARA

1-10 Mayıs arası: 4 Mayıs tarihindeki görünüm, finansal konularda başkalarından beklediğiniz desteklerin işaretçisidir. Ancak bunların olur veya olmazlarını iyice hesap edelim. 6 Mayıs tarihindeki görünüm olumludur. Beklentilerimize uygun gelişmeler yaşanabilir.


[Nasıl TV - Kova burcu 2015 Mayıs ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Kova-burcu-2015-Mayis-ayi-yorumlari-nelerdir)

KOVA

AŞK VE İLİŞKİLER

1-10 Mayıs arası: 1 Mayıs tarihindeki Merkür-ikizler geçişi, aşkta aktif bir dönemi işaret ediyor. Konuşmak, yazışmak, haberleşmek ön plandadır. Akıcılık, ilişkinin zorlanmadan sürdürülmesi, gerginlikten uzak durulması, sabırlı olunması zamanıdır. Çok yönlü düşünen, becerikli kişilere ilgi duyarsınız. Birbirinizi sözlerinizle teşvik edersiniz. Dinlemek önemlidir. Genelde çok konuşan ancak bazen sizin söylediklerinizi duymayan yapıda bir partneriniz varsa sıkılabilirsiniz. 3 Mayıs tarihinde iletişimi önemseyiniz. 4 Mayıs tarihindeki görünüm, evli Kovalar veya uzun zamandır birlikte olan çiftlerin birbirlerine duydukları güveni sorguladıkları zamandır. 7 Mayıs tarihi ise, ilişkide olumlu bir akış, anlaşmak yönünde faydalıdır. Bekarlar için, yeni biriyle tanışmanın da işaretçisidir.

İŞ VE KARİYER

1-10 Mayıs arası: 4 Mayıs tarihindeki Akrep burcu Dolunayı, iş ve ailevi konularda bir hayli yorucu gözüküyor. Özgür hareket etmek, mücadele vermek, şartlara göre hareket etmek pek kolay değil. Bazen başkalarının abartılı hareketleri bazen iş hayatının kendi içindeki güç kavgaları yorucu olur. Sanki başkaları sizin hayatınızda merkez olmuşlar, sizi yönetiyor gibidirler. Bütün bunlarla baş edebilmek için çok rahat biri olmak, akışta kalmak, sakin olmak gerekiyor. Ancak bu da öyle kolay gözükmüyor.

PARA

1-10 Mayıs arası: 1 Mayıs tarihinde İkizler burcunda seyrine başlayacak Merkür, sizin yetenekli olduğunuz alanlarda başkalarının dikkatini çekerek elde edeceğiniz paraların göstergesidir. 3 Mayıs tarihindeki görünüm ise, bu yöndeki gelişmelerin, mücadelenin, girişimlerin işaretçisidir. Mistizm, sanat. Şifa, yazarlık, iletişim yollarından para kazanılabilir. Ancak benim tavsiyem, parasal konularda harcamalarınıza dikkat etmeyi de bilmenizdir. 9 Mayıs tarihi de bu anlamda önemlidir.


[Nasıl TV - Balık burcu 2015 Mayıs ayı yorumları nelerdir?](http://www.nasil.tv/Balik-burcu-2015-Mayis-ayi-yorumlari-nelerdir)

BALIK

AŞK VE İLİŞKİLER

1-10 Mayıs arası: 1 Mayıs tarihindeki Merkür-İkizler geçişi, partnerin evlilik veya bir arada yaşama konusunda yüzeysel düşünmesine yol açabilir. Uzun zamandır bir arada olan çiftler yerleşim, ailevi veya yuvanızla ilgili konular üzerinde çok yönlü düşünmek gerekiyor. Yolculuklar yoğun olabilir. Birbirinizi görmekte zorlanabilirsiniz veya ev-iş arası koşturmaca artabilir. 3 Mayıs tarihinde partnerin iş hayatıyla ilgili meseleler, bir arada olmanızı zorlayabilir. 4 Mayıs Akrep burcundaki Dolunay, bir başka yere yerleşim, tayin veya çevresel etkenlerin, ilişkinizdeki etkisinin işaretçisidir. Yeni tanışmalarda ise, ayrı şehirde yaşamanın güçlükleri baskındır. 7 Mayıs tarihindeki Venüs-Yengeç geçişi, özlemin, bağlılığın, anıların, sevginin bir hayli öne çıkmasını sağlıyor. 9 Mayıs tarihinde, partnerin ailesiyle veya sizinle alakalı meselelerinde destek olmak gerekir.

İŞ VE KARİYER

1-10 Mayıs arası: 3 Mayıs tarihindeki görünüm, bir yandan başarılı olmak, sorumluklarınızın üstesinden gelmek için verilen çabanın işaretçisi diğer yandan iç dünyanızda sizi gerginleştiren etkiler. İş-ev arasındaki denge bozulmuş gibi. Belki de başka bir çevre ve iş değişimde bulunmak durumundasınız. Bu da sizi düşündürüyor olabilir. İşlerinizi çok iyi takip etmeniz gerekiyor. Ancak şunu belirteyim ki, bu haftanın özünde girişimler kadar, yerleşim yerinizle ilgili ve çevresel etkilerin de bir hayli vurgulayıcı olduğunu söylemeliyim.

PARA

1-10 Mayıs arası: 7 Mayıs tarihindeki Venüs-Yengeç burcu geçişi, maddi konularda toplumla birebir ilişkilerinizde kazanç getirici olabilir. Edebiyat, yeme-içme, aile desteği, emlak, danışmanlık, ev alım satım kiralama gibi konularda gelir getirici olabilir. Ancak bir borcun altına girmeden önce veya size ait bir emlak satışı veyahut kiralama gibi işlerde hem piyasanın durumuna hem de karşımıza çıkan fırsatlara, kendi kararlarımıza, başkalarıyla alakalı parasal işlerde gelir-gider dengesini gözetelim.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön