52 yaşındaki model gençlik sırrını açıkladı

Elle Macpherson nasıl bu kadar genç göründüğünü açıkladı.

Avustralyalı süpermodel Elle Macpherson, 52 yaşında ve hala çok genç görünüyor.

Haute Living Miami isimli derginin yeni sayısına konuşan iki çocuk annesi Macpherson dergiye, nasıl genç göründüğünü açıkladı. Basit temellere dayanan gençlik sırları, herkesin uygulayabileceği türden.

"Herkesin uygulayabileceği en basit yöntem, günde üç litre su içip sekiz saat kadar uyumak" diyor Elle.

"Uyku, vücutta detoks etkisi yarattığı gibi, dinlenmesini ve yenilenmesini de sağlıyor." diyerek uykunun da önemini vurguluyor.

Genç kalmanın spor yapmakla pek bir alakası olmadığını işaret eden Macpherson, yine de spor yaptığını ve bunun sağlıklı olmasını sağladığını söylüyor.

"Her gün bir saat kadar hareketli olmaya çalışıyorum, doğayı keşfetmemi sağlayacak şeyler yapıyorum." Uğraştığı sporlar arasında yüzme, kayak, bisiklet ve yürüyüş gibi aktiviteler bulunduğunu söylüyor.

"Kas yoğunluğu yaşlanıldıkça azalıyor ve bunu bir düzene oturtup engelleyebilmek için ağırlık çalışılması gerektiğini de düşünüyorum. Koşu veya yüzmeden sonra, günde 15 dakika ağırlık çalışması yapıyorum." diyerek gençlik sırrını açıkladı.

Elle Macpherson

52 yaşındaki model Elle Macpherson, genç görünümüyle dikkat çekiyor

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 19 yorum
ya tabi gelde türkiyede genele -uygula bunu dünyada 3-5 tane genç kalmış kadın örnek gösteriliyor. sen gel de asgari ücretle çalış , doğada yürüyüşmü yaparsın, 8 saat rahat uyurmusun, yoksa kayaktır yüzmedir mi yaparsın.
@orthakyes çok haklısın çokkk
@orthakyes zaten ülkemizin problemi o değil mi neden ülkemizde insanlar bu kadar sağlıklı görülmüyorlar bırak asgari üzretliyi sanatçı geçinenlere bak kaçı o yaşta mükemmel görülüyor
@orthakyes git dereyi taşla oda spor sayılır
İnanılmaz.
Ajda mız kadar olamaz
YAŞI TAKMAYANLARA SAYGI DUYUYORUM.
@yazdimki_okuyasin bana 30 civarında göründü kendisine çok iyi bakmış
@yazdimki_okuyasin AYNEN
BUNUN MUTLAKA BİR FORMÜLÜ VARDIR.VALLAHİ BRAVO HABER DOĞRU İSE İNANILMAZ BİR ŞEY
@kemalbulgan var buzlu badem
atmasyon gençlik resimleriyle karma yapılıp verilmiş sanki çok gençmiş gibi duruyor bir kaç resimde 50 yaşlarında olduğu belli
5 numaralı resim yeni makyaj ve sporla biraz genç görünüyor fotoğrafların çoğu gençlik zamanından zaten bikinili olanlar
Bizde 25 Yaşına ulaşan Bayanlar yerinden kalkamıyor. bu 52 yaşında 20 lik gibi duruyor.
çok seksi..
asıl yaptığını söylemedi çok sık ikişkiye giriyormuş
STRESTEN SIKINTIDAN SAÇLARIM BEYAZLADI GENÇ YAŞTA MADDİ SIKINTI AİLE SIKINTILARI GELDE GENÇ KAL
Yakından baktığınızda yüzde illaki biraz kırışık vardır .Vücudu diri tutmak her zaman daha kolay altyapısı da var beslenme ve spor ile gayet kolay ..İllaki ünlü veya zengin olmaya gerek yok ev kadını da istese yapar .Hamur işe vs bırakıp hareketli yaşam tarzı seçerse..
52 BAKIMLI BİRİSİ İÇİN ÇOK DEĞİL
Diğer Haberler