HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Abdullah Özdemir kimdir? Nereli ve kaç yaşında? Bağcılar belediye başkanı Abdullah Özdemir hakkında bilgiler!

Abdullah Özdemir, Bağcılar Belediye başkanı oldu. Sağlık sorunları sebebiyle Belediye Başkanlığı görevinden istifa eden Lokman Çağırıcı'nın yerine AK Parti Grubu'nun adayı olarak gösterilen Özdemir, 37 oy alırken İYİ Parti'nin adayı Ayşe Çelebi 5 oy aldı. Son dakika gelişmesi sonrası vatandaşlar Abdullah Özdemir kimdir? Bağcılar belediye başkanı Abdullah Özdemir nereli ve kaç yaşında? soru ve konu başlıklarını internette araştırmaya başladı. İşte ayrıntılar...

Abdullah Özdemir kimdir? Nereli ve kaç yaşında? Bağcılar belediye başkanı Abdullah Özdemir hakkında bilgiler!

Abdullah Özdemir, Bağcılar Belediye Meclisi'nde gerçekleştirilen seçim sonrası belediye başkanlık makamında devir teslim töreninde basın mensupları tarafından görüntülendi. Peki Bağcılar belediye başkanı Abdullah Özdemir kimdir? Bağcılar belediye başkanı Abdullah Özdemir nereli ve kaç yaşında? Önceki başkan Lokman Çağırıcı'nın görevini devrettiği Özdemir'in hayatı ve biyografisi haberimizde...

ABDULLAH ÖZDEMİR KİMDİR?

Abdullah Özdemir, Yıldız Teknik Üniversitesi'nde İnşaat Mühendisliği Bölümü'nü bitirdi. İstanbul Kültür Üniversitesi'nde de Yüksek Lisans Eğitimi'ni tamamladı. Siyasete 2006 yılında Bağcılar İlçe Gençlik Kolları'nda başladı.

BAĞCILAR BELEDİYE BAŞKANI ABDULLAH ÖZDEMİR NERELİ VE KAÇ YAŞINDA?

Abdullah Özdemir 1983 senesinde Kastamonu'da doğdu.

Abdullah Özdemir, 2006'da Bağcılar İlçe Gençlik Kolları'nda başlağı siyaset hayatına, 11 Kasım 2007 tarihinde II.Olağan ve 14 Ağustos 2011 tarihinde III. Olağan İlçe Gençlik Kolları Kongrelerinde Gençlik Kolları İlçe Başkanlığı görevlerine seçilerek devam etti.

Abdullah Özdemir, bu dönemde Amerika / Washington'da bir düşünce kuruluşunda Ortadoğu, Amerika ve Dünya Siyaseti üzerine eğitim aldı.

Abdullah Özdemir Belediye Meclis Üyeliği Aday Adaylığı müracaatından dolayı Kasım 2013 yılında Gençlik Kolları İlçe Başkanlığı görevinden ayrıldı.

Abdullah Özdemir, 2019 yerel seçimlerinde AK Parti Bağcılar Belediye Meclis Üyesi seçildi. Özdemir, aynı zamanda İBB Meclisi Üyesi ve Ulaşım ve Trafik Komisyonu Başkanı görevini üstlenmiştir. İngilizce bilen Özdemir, evli ve 1 çocuk babası.

Abdullah Özdemir, sağlık sorunları nedeniyle Belediye Başkanlığı görevinden istifa eden Lokman Çağırıcı'nın yerine gelmiştir.

Youtube


En Çok Aranan Haberler