Altı aylıkken yürümeye başladı şimdi Guinness Rekorlar Kitabı'na girmeyi bekliyor!

Hiçbir ebeveyn çocuklarının ne zaman yürüyeceğini bilemez ancak, çoğu bebeğin yaklaşık 12 aylıktan itibaren yürümeye başladığı bir gerçek. Henüz altı aylıkken ilk adımlarını atan Freya adındaki bebek ise, yürümesiyle şaşkına çeviriyor. Hatta Guinness Rekorlar Kitabı'na bile girebilir.

 Altı aylıkken yürümeye başladı şimdi Guinness Rekorlar Kitabı'na girmeyi bekliyor!

Altı aylık Freya halen 0-3 aylık giysiler giyiyor ve sadece 13 kilo ağırlığında. Eylül 2018'de İngiltere Essex'de dünyaya gelen Freya'nın ebeveynleri onun her zaman 'süper bebek' olduğunu söylüyor.

2

Essex Gazetesine konuşan anne şöyle konuşuyor: ''O her zaman uyku ile savaşan bir bebek oldu ve her şeyi çok hızlı bir şekilde öğrendi. Sürekli hareket halinde olmak istiyor. İki aylıktan itibaren ayağa kalkmaya çalışıyordu ve dört aylıkken yardımsız oturuyordu. Şimdi ise 6 aylık ve yürüyor.''

Aile daha önce böyle bir olayın yaşanmadığı iddiasında olduğu için kızlarının Guinness Rekorlar Kitabı'na girmesini umuyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
6 aylık bebek nasıl 13 kg anlamadım.13 kg nasıl 6 aylık olur :D benim oğlum 13 kg 18 aylık kilosunun önde gittiğini söyledi dr öğünü kestim. bebek 6 aylık nasıl 13 kg oluyor.kafam da deli sorular.
saçma benim çocuk 9 aylıkken tam yürüdü 2 yaşında piyano çalıyor ve konuşuyor oldukça anlaşılır bir şekilde yani süper zekamı oldu şimdi bizim ailede genetik bu yaşına girmeden yürümek ve ve 2 yaşına girmeden konuşmak düzgün anlaşılır bir şekilde
oyyyy çok tatlısın sen kızzz ALLAHım şansını bahtını açık etsin
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler