Anne Ben Niye Doyumsuzum?

Çocukları doyumsuzluk hastalığından kurtarmanın formülleri!

Anne Ben Niye Doyumsuzum?

"Anne Ben Niye Doyumsuzum?" tüm anne babalar ve anne baba adayları için Uzman Psikolog Ayşe Yanık tarafından yazıldı. Mutsuz olan ve pek çoğu depresyon, tükenmişlik sendromu gibi rahatsızlıklardan dolayı psikolog ya da psikiyatrlara başvuran insanlara seslenen bu kitap Hayykitap'tan çıktı.

Günümüzde anne babaların ortak derdi çocuklarının elindeki ile yetinmemesi, paylaşmayı bilmemesi, aldıkları hiçbir şeye değer vermemesi ve sevinmemesi, sürekli yeni bir şeyler istemesi... Ayrıca beyler, eşlerinin bitmeyen alışveriş tutkusundan, kadnlar da eşlerinin bitmeyen isteklerinden ve onlara kendilerini beğendirememekten şikâyetçi.

Modern zamanların insanları olarak, 'gereksiz tüketim' konusunda çoğu kez çaresiz kalıyoruz. Elimizdekilere şükür etmek yerine hep daha fazlanın, daha iyinin, daha güzelin, daha yeninin peşinde koşuyoruz. Doyumsuzluk, sosyal yolla geçen, her kesimden insanın yakalandığı ve tedavi edilmediğinde ruhsal ve bedensel rahatsızlıklara neden olabilen 'çok bulaşıcı' bir virüs aslında.

Anne Ben Niye Doyumsuzum? işte bu ve benzeri sıkıntılarınıza 'merhem' oluyor ve hem çocuklarınızı hem de kendinizi doyumsuzluk hastalığından kurtarmanın formüllerini veriyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler