HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Araba oyunlarının en güzelleri Mynet Oyun'da

Araba oyunları arayanlar en güzel araba oyunlarını Mynet Oyun'da buluyor. Noslu Araba Yarışı'ndan Araba Park Etme oyununa kadar size eğlenceli zaman yaşatacak araba oyunları Mynet Oyun'da.

Araba oyunlarının en güzelleri Mynet Oyun'da

Türkiye'nin ilk Türkçe portalı Mynet.com'da birbirinden güzel ve eğlenceli araba oyunlarını oynayabilirsiniz. Online platformlarda oyun oynamak isteyenlere pek çok seçenek sunan Mynet Oyun'da sizlerde kendinize uygun eğlenceli bir oyun seçebilirsiniz. Araba oyunlarını sevenlerdenseniz ve eğlenmek için araba oyunlarını tercih ediyorsanız Mynet Oyun'da 200'ün üzerinde araba oyunu sizi bekliyor. Hızlı araba kullanmanın, heyecanın ve eğlencenin tadını çıkarabileceğiniz araba oyunları için sizde Mynet Oyun'a girin ve istediğiniz oyunu hemen oynamaya başlayın.

NOSLU ARABA YARIŞI

Noslu Araba Yarışı oyununda heyecan sizleri bekliyor. Hız, aksiyon, heyecan hepsi bu oyunda! Noslu Araba Yarışı oynarken hız yapmanın tadına varacaksınız. Size verilen araba ile dilediğinizce hız yaparken, önünüze çıkan engellerde arabanızı değiştirebilirsiniz. Yön tuşlarını kullanarak oynanan Noslu Araba Yarışı oyununda bir arabadan diğer arabaya ise Z tuşunu kullanarak geçebilirsiniz. Böylece önünüze çıkan engellerden arabanızı değiştirerek kurtulabilir, maceranızı dilediğinizce sürdürebilirsiniz.

Noslu Araba Oyunu İçin Tıklayın

UÇAN KAYA ARABA

Mynet Oyun'da araba oyunları oynamak isteyenlere sunulan seçenekler oldukça farklı. Uçan Kaya Araba oyunu da bu özel seçeneklerden yalnızca biri olarak dikkat çekiyor. Geçmiş çağlarda geçen Uçan Kaya Araba oyununda arabanızı mancınık sistemiyle fırlatarak en uzak mesafeye ulaşmayı amaçlıyorsunuz. Fırlatma işlemini Fare yardımı ile yaparken, yön vermek için ise klavyede yer alan yön tuşlarından faydalanabilirsiniz. "Taş Devri'nde en hızlı araç ben kullanırım" ya da "Araba uçurmak bizim işimiz" diyorsan, göster kendini!

Uçan Kaya Araba Oyunu İçin Tıklayın

ARABA PART ET

Araba park etmekte üstüme yok diyenlerden misiniz? Mynet Oyun'da araba oyunları arasında sizin için de güzel bir seçenek mevcut. Araba park etme konusunda iddialı olanlar Araba Park Et oyununun birbirinden zorlu parkurlarında arabayı en iyi sekilde part etmeye çalışıyor. Burada parkurlar giderek zorlaşırken, oyuncular arabaları belirtilen yerlere çarpmadan park etmeye çalışıyor. Oyunu fare ve yön tuşlarını kullanarak kolayca oynayabilirsiniz.

Araba Park Et Oyunu İçin Tıklayın

ÇARPIŞAN ARABA

Hemen bütün çocuklar luna parklarda çarpışan arabaya binmeyi ve çılgınca eğlenmeye bayılırlar. Peki bu oyunu evde oturduğunuz yerde oynamaya ne dersiniz? Mynet Oyun'da Çarpışan Araba oyunu sizleri bekliyor. En sevdiğiniz oyunların başında gelen Çarpışan Araba oyununu bilgisayar başında oynayabileceksiniz. Yön tuşları ve fare ile oynanan Çarpışan Araba oyununda rakiplerini çarparak yenin ve oyunun kazananı siz olun!

Çarpışan Araba Oyunu İçin Tıklayın

ARABA HURDALIĞI

Araba hurdalığında bekletilen arabaların imha edilmesi hepimizin ilgisini çekmiştir. Peki siz böyle bir şeyi yapmak ister misiniz? Daha doğrusu bu işi ne kadar becerebilirsiniz. Araba Hurdalığı oyununda hurdalıktaki arabaları yakalamalı ardından imha edileceği yere doğru şekilde bırakmalısınız. Space tuşunu kullanarak arabaları yakalayabilir ve yine aynı tuşla imha alanına bırakabilirsiniz. Yön tuşları ve fare sizin bu oyunda işinize yarayacak diğer tuşlar olacaktır. Araba Hurdalığı oyununda en yüksek skoru ben kırarım diyenler, araba oyunları Mynet Oyun'da sizleri bekliyor!

Araba Hurdalığı Oyunu İçin Tıklayın

SPOR ARABA MODİFİYE

Araba modifiye etmeyi sevenler için eğlenceli bir oyun Mynet.com'da. Spor Araba Modifiye oyununda harika bir spor arabayı modifiye edebileceksiniz. Bu oyunda arabanızın rengini değiştirebilir, yerden yüksekliğini ayarlayabilir, jant seçimi yapabilir, tekerleklerin büyüklüğünü ayarlayabilir, aracınızın çeşitli kısımlarını farklı şekilde düzenleyebilir, ardından hazırladığınız modifiyeli spor arabanın fotoğraflarını çekebilirsiniz. Modifiye işinde sadece tek bir araba ile yetinmem diyenlerdenseniz, birden fazla araba seçeneği de mevcut!

Spor Araba Modifiyesi Oyunu İçin Tıklayın

GÖSTERİ ARABASI

"Ben arabayı her yerde sürerim" diyenlerden misiniz? Peki dünya yerine uzayda ya da başka bir galakside araba sürmeye ne dersiniz? Mynet Oyun sizlere dünya dışında araba sürme deneyimi yaşatıyor. Gösteri Arabası oyununda arabanız ile uzayda araba sürebilir, birbirinden zorlu yolların tozunu attırabilir ve aracınızla akrobatik hareketler yapabilirsiniz. Ancak arabanızın kontrolünüzden çıkmasına izin vermemelisiniz!

Gösteri Arabası Oyunu İçin Tıklayın

ARABA KAÇIRMA

Araba Kaçırma oyunu Mynet.com’da! Bu oyunda otoparka giren bir karakteri canlandırıyorsunuz ve otoparkta yer alan araçları patronunuz için otoparktan kaçırmanız gerekiyor. Arabaya bindikten sonra yön tuşlarının yardımıyla arabayı otoparkta sizden istenen yere götürmeniz gerekiyor. Ancak bu esnada çok dikkatli olmalı ve arabayı hiç bir arabaya ve yere çarpmamanız gerekiyor. Her kaçırdığınız arabanın ardından ise sizi daha zorlu bir etap bekliyor.

Araba Kaçırma Oyunu İçin Tıklayın

ÇÖP ARABASI

Farklı bir araba oyunu arıyorum diyenlere hitap eden Çöp Arabası oyununda amacınız konteynerden yapılan arabayla hızlanarak en uzak noktaya ulaşabilmek. Yön tuşları ve fare ile oynanan Çöp Arabası oyununda turlar gittikçe zorlaşırken, eğlencenin dozu da giderek artıyor. Farklı haritalarda oynanabilen Çöp Arabası oyununda hız yapmanın ve rampalarda hızlanarak arabanızın tekerleklerini yerden kesmenin farkına varacaksınız!

Çöp Arabası Oyunu İçin Tıklayın

KATİL ARABA

Araba oyunları arasında farklılık arayanlara yönelik Katil Araba oyununda sizi bambaşka bir macera bekliyor. Yön tuşları, fare ve space tuşları ile oynanabilen bu hareketli ve heyecanlı oyunda amacınız bir futbol sahasında özgürce dolaşabileceğiniz arabanızla karşınıza çıkan çok sayıda haşereden elden geldiğinice fazlasını etkisiz hale getirmek! Oyunda araçla görevinizi yerine getirirken kornaya da basabilirsiniz ancak kornaya basmanız bir şey değiştirmiyor, yalnızca oyuna renk katıyor. Ancak arabayı kontrol altında tutmak bu oyunda oldukça zor. “En iyi kontrolü ben yaparım, bu işin ustasıyım” diyorsanız haydi Mynet Oyun’da Katil Araba oyununu oynamaya.

Katil Araba Oyunu İçin Tıklayın

TAŞIMA ARABASI

Mynet Oyun’da lojistik üzerine oyun oynamak isteyenler için harika oyunlar yer alıyor. Taşıma Arabası oyunu sizlere bambaşka bir taşımacılık deneyimi yaşatıyor. Taşıma Arabası oyununda süt taşıyacağınız bir arabayla size verlen görevi en hızlı şekilde yerine getirmeniz gerekiyor. Yön tuşları ve fare ile oynanan bu oyunda en kısa sürede sütleri fabrikaya taşımanız gerekiyor. Bunu yapabilecek misiniz? “Ben bu işte ustayım, benden hızlı kimse süremez” diyorsanız o zaman bu oyunda siz de kendinizi denemelisiniz. Mynet Oyun’da Taşıma Arabası oyunu heyecanı sizleri bekliyor!

Taşıma Arabası Oyunu İçin Tıklayın

ARABA TAMİRCİSİ

Her çocuk mutlaka oyuncak arabasını tamir etmiştir. Peki bu işi bilgisayar başından yapmaya ne dersiniz? Mynet.com’da yer alan binlerce oyundan biri olan Araba Tamircisi oyununda sizde tamir gerektiren arabaları tamir edebilirsiniz. Ancak bu işte arabaların kusurlarını tespit etmek ve doğru müdahalede bulunmak çok önemli. Yapılan tamir işinde doğru hamleler size puan kazandırırken, yanlış teşhis ise kazanılan puanların bir anda kaybedilmesine neden olabiliyor. “Ben tamir işinden anlarım” diyorsanız Araba Tamircisi oyunu tam size göre.

Araba Tamircisi Oyunu İçin Tıklayın

HURDALIK ARABALARI

Hurdalık arabaların bulunduğu alana hiç otomobiliniz park ettiniz mi? Araba oyunları arasında en sevilen oyunlardan biri de araba park etme oyunlarıdır. Mynet Oyun’da yer alan Hurdalık Arabaları oyununda birbirinden zor parkurlar sizleri bekliyor. En kolay etapla başlayan Hurdalık Arabaları oyununda seviyeler atlandıkça parkurların zorluk seviyeleri de artıyor. Arabayı park edeceğiniz alan giderken pek çok engel karşısınıza çıkacak. Sizin amacınız bu engellere takılmadan ve size verilen aracı hiç bir yere çarpmadan hasarsız bir şekilde istenilen yere park etmek olacak. Ayrıca Hurdalık Arabaları oyununu oynarken bir yandan görevi yapıp diğer yandan en iyi süreleri yakalayarak rekorları kırabilirsiniz.

Hurdalık Arabaları Oyunu İçin Tıklayın

ARABA VAPURU

Araba Vapuru oyunu Mynet Oyun adresinde sizlerle! Birbirinden eğlenceli oyunların yer aldığı Mynet.com’da farklı ve son derece keyifli bir oyun olan Araba Vapuru oyunu sizleri bekliyor. Araba Vapuru oyununda amacınız arabanızı doğru hamleler yaparak araba vapuruna götürmek ancak bunun için yol ile vapur arasındaki suda arabanızı ilerletmeniz gerekiyor. Size verilen materyallerden faydalanarak suyun üzerinde yapacağınız ilkel köprüler sizi hedefe taşıyacak. Ancak burada arabanın suya batmamasına dikkat etmek gerekiyor. Ayrıca arabayla bu köprüden hızlı geçmek zorundasınız çünkü köprü arabayı sadece bir süre su yüzeyinde tutacak kadar dayanıklı! İşte adrenalin, aksiyon ve heyecanın bir arada yaşanacağı mükemmel bir oyun daha!

Araba Vapuru Oyunu İçin Tıklayın

Mynet Youtube


En Çok Aranan Haberler