HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

16-17 Nisan AUZEF sınav sonuçları açıklandı mı? AUZEF sınav soru cevapları ne zaman açıklanır?

Milyonlarca öğrencinin giriş yaptığı AUZEF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? AUZEF soru cevapları ve sınav sonuçları, sınavın hemen ardından sorgulanıyor. Toplam 4 oturumla tamamlanan AUZEF sınavlarının ardından, uzaktan eğitim alan öğrenciler ilk olarak sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağını merak etmeye başladı. Sınavda kaç puan aldığını tahmin etmeye çalışacak öğrenciler de AUZEF soru cevapları hakkında sorgulama yapıyor. Peki; AUZEF sınav sonuçları ne zaman açıklanır?

16-17 Nisan AUZEF sınav sonuçları açıklandı mı? AUZEF sınav soru cevapları ne zaman açıklanır?

16-17 Nisan AUZEF soru cevapları açıklandı mı? AUZEF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? AUZEF tarafından yapılan sınava giriş yapan adaylar, sınavdan çıktıktan sonra sonuçları ve soru cevapları merak etmeye başladı. Toplam 4 oturumda yapılacak sınav sonuçlarıyla ilgili tahmini tarih bilgisi geldi. Peki; 16-17 Nisan AUZEF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

AUZEF SORU CEVAPLARI AÇIKLANDI MI?

16-17 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilecek AUZEF soru cevapları henüz açıklanmadı. Sınavla ilgili açıklama geldiği takdirde haberimizden öğrenebilirsiniz.

AUZEF SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Bahar yarıyılı finallerinin 04-05 Haziran 2022 tarihlerinde yapılacak olması nedeniyle AUZEF sınav sonuçlarının Mayıs ayının ilk veya ikinci haftasında açıklanması bekleniyor.

AUZEF SINAV SONUÇLARI NEREDEN ÖĞRENİLİR?

İstanbul Üniversitesi AUZEF sınav sonuçları ilk olarak https://auzefsinav.istanbul.edu.tr/ adresinden ilan edilir, https://auzefsinav.istanbul.edu.tr/ adresine AKSİS kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapılır. Daha sonra notlar aksis.istanbul.edu.tr adresine "Öğrenim Bilgileri" "Sınav Sonuçları ve Notları alanına aktarılır.


Youtube


En Çok Aranan Haberler