Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Baba efsanesinin oyuncuları yeni versiyonu izlerken duygularına hâkim olamadı

  Baba serisinin son filmi The Godfather Part III yönetmen Francis Ford Coppola’nın kurgusuyla yeniden düzenlendi. Efsane filmin başrol oyuncularının katıldığı özel bir gösterim gerçekleşti. Diane Keaton, yeni kurguyu izlemenin eşsiz bir deneyim olduğunu söyledi.

  Baba efsanesinin oyuncuları yeni versiyonu izlerken duygularına hâkim olamadı

  Baba efsanesinin son filmi The Godfather Part III, aradan 30 yıl geçtikten sonra yönetmen Francis Ford Coppola’nın kurgusuyla yeniden hayata buldu. Coppola, hikaye etrafındaki sahneleri karıştırdı, müzik ipuçlarını değiştirdi ve üç saatlik destana yeni bir başlangıç ve son ekledi. Projeye ise, düzenlenen değil, yeni bir film anlamı yüklediği için "Mario Puzo’s The Godfather Coda: The Death of Michael Corleone" adını verdi.

  Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

  BABA EFSANESİ İÇİN BİR ARAYA GELDİLER

  Filmin ve serinin yıldızlarından Diane Keaton, başrol oyuncuları Al Pacino, Talia Shire ve George Hamilton'la birlikte Paramount lotundaki özel bir gösterimde yeni filmi birlikte izlediler.

  Diane Keaton, "İzlemek hayatımın en güzel anlarından biriydi. Bana göre bir rüyanın gerçekleşmesiydi. Filmi tamamen farklı bir ışıkta izledim. Geriye dönüp baktığımda, "Oh, bilmiyorum" dedim. Eskisi o kadar iyi görünmüyordu ve incelemeler harika değildi ama Francis başlangıcı ve sonu yeniden yapılandırdı ve dostum, sana söylüyorum, bu kesinlikle işe yaradı." dedi

  Keaton sözlerine şöyle devam etti; "İnsanların bunu neden takdir etmediğini bilmiyorum ama ben de onlardan biriydim. Benim düşüncem neydi? Bunu neden daha önce beğenmedim bilmiyorum ama yapamadım. Ben de bir bakıma göz ardı ettim ve "peki" diye düşündüm." dedi.

  DİANE KEATON: O GÜNLERE GERİ DÖNDÜM

  Keaton, filmi yeniden izlemenin ona yapım sırasında yaşadığı eğlenceni anları hatırlattığını söyledi. "Beni geri götürdü. O zamanlar Al Pacino'yla birlikteydim. Andy Garcia da bizimleydi ve onu gerçekten beğenmiştim. İtalya'da çekim yapıyorduk. Özel zamanlardı." dedi. Mario Puzo's The Godfather, Coda: The Death of Michael Corleone” Blu-ray olarak 8 Aralık'ta piyasaya sürülecek. Keaton, imkanı olan izleyicilerin, bu versiyonu sinemada izlemeleri gerektiğini düşündüğünü de sözlerine ekledi.

  Express

  En Çok Aranan Haberler