KADIN

Babalar Günü'nde babanızı mutlu edebileceğiniz hediye fikirleri

Babalar Günü'nde babanızı mutlu edebileceğiniz hediye fikirleri

Benim için baba demek, ailenin koruyucu ağacı demek. Baba ailesini koruyan, kollayan ve ailesinin iyiliği ve güzel bir gelecek yaşaması için elinden geleni yapan demektir. Babalarımız, annelerimiz kadar konuşulmuyor ancak onlar kadar değerli olduklarını biliyor ve hissediyoruz.

Dünya genelinde olduğu gibi Türkiye’de de Babalar Günü her yıl kutlanıyor. Babalar Günü her yıl, Haziran ayının 3. haftası Pazar gününde kutlanıyor. Bu yılda 19 Haziran 2016 gününe denk geliyor. Yeni baba olmuş olanlar için bir başka geçecek olan bu günde, ailenizin yeni babasına alabileceğiniz, şirin hediyelerden birkaçı...


1-Baba oğul aynı tarzda giyinince daha da şirin gözüküyorlar :)

Sadece annelere özgü olmayan ve her babanın da tatması gerektiğini düşündüğüm bu aynı tarzda giyinme mevzusu, babaların da hakkı!!


2-Hem minik oğlunuz hem de kızınız ile iyi bir takım olacaklar

Babalar ile çocukları aslında şahane bir takım. Siz de onların arkasını toplayarak, kusurlarını ve yaramazlıklarını kapatmakta şahanesiniz :)


3-Onun özelliklerinin yazdığı ve sadece ona ait olan bir kupayı hangi baba sevmez ki?

Akşam yemek sonrasında kucağında minik bebeği ve sehpasında en sevdiği kupasıyla yudumladığı çayın keyfi başka olacak :)


4-Bebeğinizin cildinin tahriş olmaması için tabii ki, traş makinesi seti :)

Hiçbir baba miss kokulu bebeğini öpmeden ve koklamadan duramaz. Bu sebepten dolayı da tıraş makinesi seti, şart!


5-Çocuğunuzun babasına sarıldığında ve sonrasında kokladığında babasını hissedeceği, babasına ait bir parfüm

Koku hafızası düşündüğünüzden daha kalıcı ve kuvvetlidir. Parfüm klasik bir hediye olsa da, çocuğunuz ileride babasının parfüm kokusunu başka bir yerde duyunca, o günleri hatırlayacak :)

Parfüm seçerken nelere dikkat edilmelidir?