Bakan Soylu'dan operasyon açıklaması: Bugün başlıyoruz

İçişleri Bakanı Soylu, 'Kış operasyonlarımızın planlamasını yaptık. Bugün itibarıyla sonbahar ve kış operasyonlarımıza başlıyoruz' dedi.

İçişleri Bakanı Soylu, "Yaz operasyonları dahilinde küçük ve büyük toplamda 12 bin 382 operasyon gerçekleştirildi." dedi.Soylu, "Yılbaşından bugüne kadar, etkisiz hale getirdiğimiz üst düzey terörist sayısı 108'dir." açıklamasında bulundu.

'BUGÜN İTİBARIYLA BAŞLIYORUZ'

Bakan Soylu, kış operasyonları için planlamanın yapıldığını ve bugün itibarıyla sonbahar ve kış operasyonlarına başlanacağını duyurdu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 38 yorum
soylu efendi hani 600 tane Terrorist kalmisti 7 ay evel aciklama yapmistin bitmedimi 7 aydan beri ölen Terrorist sayisini saysam 2000 bin gecmistir lüften milletle dalganizi gecmeyin......
ampır ampır konuşma.. Emniyet güçleri canı pahasına mücadele ediyor.
okadar çok düşmanı miz varki sen ve senin gibi düşünenler dahil.700 öldürüyorsun yurt dışından ve icimizdeki hayinlerden fazlasıyla katılan oluyor.allah devletimize zeval vermesin .
beyenmiyosan git suriyeye yerles
ya kardes gundem degisiyo. yapilan zamllar varelektrige. dogalgaza.su ya. vs bunlari milletin unutmasi lazim bir sekilde.
bu adam ne zaman konuşsa zam geliyor demeden elektrige 14.9 zam geldi acilen bu şahsiyetin bu işi bırakmasını istiyoruz ekonomi paket çıkartarak değil üretim yaparak gerçekleşir
ülkeyi parsel parsel bölüştüler bu saatten sonra birakirlar mi hic.
ALLAHIN ADALETİ YAKINDIR !
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler