Belediye Başkanı'ndan flaş 'Gezi' açıklaması

Beyoğlu Belediye Başkanı: Gezi Parkı eylemleri geride kaldı

Belediye Başkanı'ndan flaş 'Gezi' açıklaması

İstanbul Beyoğlu Belediye Başkanı AK Partili Ahmet Misbah Demircan, ziyaret için geldiği Erzurum’da yaptığı açıklamada Gezi Parkı olaylarının sona erdiğini ve her şeyin geride kaldığını söyledi.

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan ile İstanbul’dan gelen 16 kişilikAk Parti ilçe teşkilatı için AK Parti İl Başkanlığı tarafından Palandöken İlçesi'ndeki Şehitler Parkı'nda bir kahvaltı verildi. Erzurum’un Aşkale, Pasinler, İspir ve Pazaryolu ilçelerini 2 günde gezecek olan Ahmet Misbah Demircan, Beyoğlu’nda yaşayan Erzurumlularla köylerinde bir arada olmak için yola çıktıklarını bildirdi.

Beyoğlu’nun yerli yabancı misafirleri ağırlayan bir dünya kolonisi olduğunu anlatan Demircan, Gezi parkı olaylarıyla ilgili gazetecilerin sorusunu şöyle yanıtladı:
"Beyoğlu her zaman gündemde olan, her türlü etkinliğin gerçekleştiği bir mekan. Dolayısıyla bu tip protestolar hep Taksim Meydanı'nda oldu ve oluyor. Tabi bundan sonra da yine kendi sesini duyurmak isteyenler olacaktır. Beyoğlu zaten böyle bir yer. Bugüne bir etkisi var mı peki? Hayır, bugün hayatımıza devam ediyoruz. Belki bir dönem iş maksadını aştığı için Beyoğlu bundan üzüntü yaşadı. Zarar gördü ama bunların hepsi geride kaldı. Yine geleceğine ve güzel günlerine bakıyor." DHA

güncel haberler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 39 yorum
çapulcular kemal atatürkün arkasına gizlenmişti, bildik yahudi tekniğidir sorgulanamazların ardına saklanmak, sorgulanamazların ardında işini yürütmek. ama her teknikleri ifşa olunca yapacak numara bulamayacaklar.
YAVRUCUM SABAH SAMANINI YEDİNMİ SEN. AFİYET OLSUN
yok hiç yemedim, bir gün yiyecek olursam da senin gibi saman kafadan isterim. ot beyinli!
adamın tipine bakın tam bir salyangos
sen dön bir aynaya bak önce . insanların tipiyle şekliyle ilgileneceğine fikirlerine bak düşün ne kadar şekilci insanlarız böyle
tarafiniza hakaret davasi acilmistir.
evt bu adam için ben de hakaret davası açtıracam. cebinden para çıkarken salyangoz gibi nasıl sürünüyo bak. :D
tarıksu78 heralde salyangoz tarafından açıldı dava doğrumu ?
senin tipin neye benziyor acaba tipine bakarakmı insanlara değer veriyorsun
acaba sen nasıl bir varlıksın ?
abilerin öyle demiyor ama, siyasette, ekonomide, dış ilişkilerde ne ters gitse gezi olaylarından diyor :) abilerinle çelişme sakata gelirsin sonra
gezi parkı ülkeyi 10 yılda getirdiyiniz noktaya, milleti birbirine düşürmenize,etrafımızdaki dün komşularımızla düşman etmenize,terör örgütleriyle içli dışlı olmanıza,milyonları açlık sımnırında,sadakayla yaşamaya mahkum ederken,gemiciklerle filo kurulmasına,yandaşların milyarlarına milyar katmasına tüm bunları garanti kendi oy tabanınızı garanti altına alabilmek için inanç sömürüsnünde sınır tanımamanıza,4+4+4 ile ülkenin eyitim sistemini alt üst emenize karşı bir protestoydu,yukardakilerin hangisi deyiştide gezi parkı eylemleri sona ersin,siz gezi parkını anlayabilseydiniz şaşardım zaten.
bilader sen içinde olduğun gezi olayını hala anlayamamamışsınki,başkasına söyleniyorsun. koçum az ilerlede geleceğe bak. taktik aldığın insanlar sana meksikadan pizza ısmarlıyor.bu ülkeyi hangi ülkelerin mandası olmasını istiyorsun.
katılmamak elde değil.
SEN GEZİ PARKI TALEPLERİNDEN BİRİSİNİN NEDEN HAVALİMANI YAPILMASININ DURDURULMASI OLDUĞUNA KARŞILIK VER ÖNCE. ÇEVRE MAVALI OKUMA YAPILACAĞI YER ESKİ MADEN OCAKLARININ ÇUKURLARI!!! YOKSA ÇAPULCULAR DIŞ GÜÇLERİN PİYONUMU!!!!!
Gezi zekalı mısın sen la?
ak parti ve tayyip gitsinde ne olursa olsun diyen zihniyeti tanıdıkça vatan hainliğinin ne boyuta geldiğini tanık oluyorum....gezi protestosundaki eylemcilerin asıl amacının yeşil olmadığı aşikar, bir şey yaptınız farkında olmadan sağ duyulu insanları tekrar bir araya toparladınız şerrinizden hayır doğdu! şimdi ben bile eleştrirken bu olaylardan sonra endişelerimin gelmek isteyenleri düşününce yersiz olduğunu anladım....hatırlatınız 28 şubattaki fişlemeleri ve intikam duygularınızı...aklın yolu bir...incinsekte ak parti
Kendini ve diğer hemcinsin mor koyunları sağduyulu mu zannettin? Günaydın!!
derdiniz ne sizin devam edecek diyenler !!! neyin peşindesiniz ney eksik ne dokunuyor size ? görmüyormusunz neler oluyor insanlar ölüyor. olası bir karışıklıkta bizim ülkemizin mısıra dönmeyeceğinin garantisi var mı ?? NEDEN BİR ARADA TUTUNMAK YERİNE DEMOKRASİYE SAYGI DUYMAK YERİNE SORUN ÇIKARIP HALKIN HUZURUNU BOZMA DERDİNDESİNİZ !! DURUN ARTIK YETERR !!!
sana öyle geliyor
Popüler olmaya çalışıyor ama olamıyor bir türlü,DP'li Bodrum Belediye Başkanı Sayın Kocadon bile daha popüler...
başkanı sonuna kadar eleştirebiliriz , fakat tipine yüzüne farklı benzetme yapanlarında karşısındayız!
sizler ancak insanların dış görünüşüne göre yargılarsınız.,sizin dünya görüşünüz bu kadar dar bir zihniyet içinde.ne demiş adam kötü bir şey mi söylemiş.tarihten beri ancak konuşuyorsunuz,icraat yok...
gezi size göre bitti.bize göre güçlenerek dahada yaşayacak siz gidenekadar.....
AKP sanıyor ki halk AKPden çok memnun olduğu için oy veriyor. Oysa halk koalisyonsuz, istikrarlı bir ülke istiyor. Halk AKP ye başarılı olduğu için değil, oy verecek nitelikte başka bir parti olmadığı için oy veriyor. Kötünün iyisi olmak başarı değildir. AKP elinde bulundurduğu imkanlarla yapabileceğinin en kötüsünü yapmaktadır. Ülkede özellikle imar konusunda kontrolsüz bir büyüme var. Geri dönüşü olmayan şehirleşme ve yapılaşma hataları büyüme değil olsa olsa kanserdir. Oysa AKP nin daha estetik şehirler üretmesi gayet mümkündür. Para harcamak hizmet değildir. Önemli olan akıl harcamaktır.
Son yılların en doğru yorumu.Eline,beynine sağlık.Kerhen oy alan AKP kendini bulunmaz Hint kumaşı zannediyor.Doğru dürüst bir siyasi parti çıkmazsa zevksiz çevre katliamları ve biz ne dersek o olur mantığı devam eder.
keşke hiç omasaydı gezi olaylarııı ama maleseff gençlğin isteklerine kulak tıkandıı daha ne istiyorsunuzz dendii her zaman gençliğin sesine kulak vermek lazım karşı gelenlerrr hala yaşlanıyorr ama arkadan genç nesil devam edecekk bence genç nesil çok önemli .
OTOBUS YAKAN POLİS TAŞLAYAN MOLOTOF ATAN GENÇLİK İSTEMİYORUZ..İŞGALCİ..TERÖRİST GENÇLİK İSTEMİYORUZ
Gençlik dediğimiz bugünün gençliği yani Y kuşağı tüm ihtiyaçları karşılanan elinden hiçbir iş gelmeyen uğruna mücadele edeceği birşey olmayan internet gençliği dünyada ekonomik krizler yaşanırken babası işini kaybederken bunlar ozamanlar ilkoulda okuyordu babasının ona hiçbirşey hissettirmediği fakirliğini içine akıttığı dünyadan bihaber gençlik şimdi herşey atlatılmış ülke iyi veya kötü biryere gelmiş bu mücadele neyin mücadelesi hangi ülkede istemediğin yönetimi yakıp yıkarak devirebilirsin öle olursa suriye oluruz mısır oluruz o zaman tweet attığınız cihazlar bir işe yaramaz
albayrakmuratwhat69 // Ortalığı yakıp yıkanı biz de istemiyoruz ama bunun yanında ''HERŞEYE MAL GİBİ İNANAN, GAZETELER-TV' NE DERSE İNANAN, ARAŞTIRMAYAN, HAKKINI ARAMAYAN, NE VERİRLERSE YETİNEN, HER FIRSATTA İKTİDARIN YALAKALIĞINI YAPMAYAN, SORGULAYAN'' BİR GENÇLİK İSTİYORUZ. Fikirlerin söyleyebildiği, memnuniyetsizliğin ifade edilebildiği, her muhalife gaz sıkılmadığı bir ÜLKE İSTİYORUZ. Her fırsatta yalakalık yapmaktan vaz geçin lütfen, doğruya-doğru, eğriye-eğri diyebilin bizim gibi.
Soruda her hangi bir tuzak sezilmiyor.Tek kelimeyle belediye başkanı afallamış. Ve ayağına gelen topu kendi kalesine gol atmış.
Elleriniz kana bulaşmışken ince ayrıntıları görmenizi beklemiyoruz .Ama bir aynaya bakın, dini sömürmek nereye kadar artık sizi ne makarna, ne kömür kurtarır.Ekonomi bitmiş ,komşu ülkelerle sorunlar diz boyu , konuşmalarınıza bir bakın, insanları bölmek için ne gerekiyorsa yapıyorsunuz vs. vs. ve olaylar geride kalmış diyorsunuz .Tekrar size söylüyorum aynaya bakın ne görüyorsunuz ....Ben söyleyemiyorum ....Tekrar bakın aynaya çocuklarınıza ne söyleyeceksiniz !!!!!
fonda camiyi arkalarına almazlarsa bir degerlerinin olmadıgını bildiklerinden hep camide cennet ve cemaat arar bu ve tayyit tayfası.
yuh bukadarmı art niyetlimi olunur içiniz kıskanclık kötülük dolmuş
SONBAHAR SICAK GEÇECEK....
Bundan sonra ne olacakmış bi anlatsaydı!
bu adam kazanmasın da kimler kazansın? Beyoğlu belediye başkanı olacaksın, seçmenlerinin taaa asıl memleketlerine ve hatta ilçe-köylere kadar gidip Erzurumluların oylarını isteyeceksin. chp-mhp neden kaybediyor işte görün.
hayal dünyasındasınız vesselam.hayallll
sen hangi dünyadasın acaba 2 ağaç için eylem yapıyorsun mısır da suriyede şehit olanlar için yürüyor halk oralarda neden yoksunuz acaba sizin deridiniz din düşmanlığı sizin derdiniz rahatlık sokması.
Diğer Haberler