HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

"Beni Satan Casus" 10 Ağustos'ta vizyonda

Mila Kunis ve Kate McKinnon'ın başrollerini paylaştığı film, sıradan hayatları birkaç günde ülkeler arası bir maceraya dönüşen "Audrey" ve "Morgan"ın hikayesine odaklanıyor

İSTANBUL (AA) - Başrollerinde Mila Kunis ve Kate McKinnon'ı buluşturan "Beni Satan Casus" adlı film, 10 Ağustos'ta vizyona girecek.

Sıradan hayatları birkaç günde ülkeler arası bir maceraya dönüşen "Audrey" ve "Morgan"ın hikayesine odaklanan filmin yönetmen koltuğunda Susanna Fogel oturuyor.

Senaryosu da Fogel ile birlikte Emmy adayı David Iserson imzası taşıyan "Beni Satan Casus"ta ayrıca Justin Theroux, Gillian Anderson, Sam Heughan ve Hasan Minhaj da rol alıyor.

"Casus komedisi" yapımlarına eklenen ve müzikleri Tyler Bates'e emanet edilen filmin görüntü yönetmenliğini ise Barry Peterson üstleniyor.

Yaklaşık 2 saat süren filmin konusu özetle şöyle:

"Çok yakın arkadaşlar Audrey ve Morgan, Los Angeles'ta sıradan ve tatsız bir hayat sürdürmektedir. Bu 'hareketsiz' hayatlar, Audrey'nin eski sevgilisinin bir anda evlerine gelmesiyle sıkı, bir yandan keyifli bir maceraya dönüşür. Peşinde ölümcül suikastçılarla hayatlarını alt üst eden 'Drew'in ajan olduğunu öğrenen Audrey ve ona yoldaşlık etmeye kararlı olan Morgan, kendilerini şaşırtıcı bir şekilde ülkeler arası koşuşturmanın içinde bulur. Avrupa boyunca peşlerindeki suikastçılardan kaçan ekip, bu süreçte dünyayı kurtaracak bir plan yapmak zorundadır."

Mynet Youtube


En Çok Aranan Haberler