HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Bilgisayar oyununda gördü, hemen yaptı... Küçük Eray'ın ölüm oyunu

İstanbul’da bilgisayar oyununda gördüğü salıncağı kemerle balkonda kurmak isteyen çocuk ölümden döndü. Komşuların, ölmek üzereyken fark ettiği çocuk hastaneye kaldırıldı.

Bilgisayar oyununda gördü, hemen yaptı... Küçük Eray'ın ölüm oyunu

Sabah Gazetesi'nin haberine göre, olay İstanbul Maltepe'de geçen cumartesi saat 17.00 sıralarında yaşandı. Eray Ç. birçok çocuk gibi dünyanın en çok oynanan oyunlarından Minecraft oynuyordu. O sırada anne ve babası evde değildi.

Kendisiyle ilgilenen babaannesi de eve gelen misafirleri uğurlamak için kapı önündeydi. İddiaya göre o sırada evin balkonunda oynayan Eray Ç., Minecraft'ta gördüğü salıncağı kemerle deneyerek oynamak istedi. Kemeri balkona astı ve oynamaya başladı.

DENGESİNİ KAYBEDİNCE KEMER BOYNUNA DOLANDI

Dengesini kaybeden Eray'ın boynuna, balkona astığı kemer dolandı ve küçük çocuk kemere asılı kaldı. Camdan bakan komşuları hemen babaannesine seslendi. Eray, Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Minik Eray, Acil Servis'te doktorların cansiperane müdahaleleri sonucu yeniden yaşama tutundu. Eray Ç.'nin babası Gazi Ç. "Elindeki kemeri oyuncak olarak kullanıp oynamak istemiş. Balkonun zemini de mermerdi. Dengesini de kaybedince böyle bir şey olmuş" diye konuştu.


En Çok Aranan Haberler