Bir buçuk yıl farkında olmadan boynunda taşıdı: Gerçeği öğrenince hayatı değişti!

Yaratıcı evlilik teklifleri, bambaşka bir boyuta ulaşmaya başladı. Öyle ki artık sınırlar iyice zorlanıyor...

Artık evlilik teklifleri öyle kuru kuruya kadının önünde diz çökülüp yapılmıyor. Erkekler her geçen gün bu evlilik teklifi işinde çıtayı bir miktar daha yükseltir oldu. Onlar çıtayı yükselttikçe, kadınlar da kendi evlilik tekliflerinin nasıl olacağını hayal etmeye başladı. Yeni doğan bebeklerinin yardımıyla evlilik teklifi yapandan tutun, her gün evlenme teklifi edene kadar birçok örnekle karşılaştık. Ama sıkı durun, bu seferki çok farklı.

En son karşımıza çıkan evlilik teklifinde Anna ve erkek arkadaşı Terry baş rollerde. Onlar için sürpriz, gerçek bir evlilik teklifinden fazlasıydı ve yüzükle yapılabilecek şeylerden daha da fazlasını ifade ediyordu.

kolye

Terry, 2015 yılında Anna'ya bir kolye hediye etmişti. Kolyenin ucunda Yazmanya'dan getirilmiş bir ahşap parçası duruyordu. Birinci yıllarını kutlamak için Terry'nin aldığı bu hediye, Anna'yı çok mutlu etmişti. Anna kolyeyi o kadar beğenmiş ki, her gün takmış.

Kasım 2016'da ise çift, İskoçya'daki Smoo Cave'e ufak bir tatil için gitmiş. O tatilde Terry, kolyenin aslında ne olduğunu ortaya çıkartarak müthiş bir teklif yapmış.

nisan yuzugu

Büyük tekliften önce Terry, Anna'dan kolyesini rica ediyor. Bunu isterken de bahanesi, kayalıklarda kolyenin fotoğraflarını çekmek. Fakat daha sonra, Anna'dan habersizce kolyenin ucundaki ahşabı taşlarla kırıp kız arkadaşının yanına geri dönüyor. Geri döndüğü anda da diz çöküp kolyenin ucunda takılı olan yüzükle Anna'ya evlenme teklif ediyor.

Sonuç?

Anna teklifi tabii ki kabul ediyor! Terry, HuffPost'a verdiği röportajda Anna'nın kolyenin başına ne geldiğini anlaması için birkaç saniye geçtiğini anlatıyor. "Kolyenin içinde yüzük olduğunu anlaması için biraz zaman geçti. Hatta bana 'Dur bir dakika, ne yani, şimdi o yüzün bunca zamandır o kolyenin içinde miydi?! Ya kaybetseydim, ne olacaktı?' diye sordu."

Terry ayrıca teklif için konum olarak Smoo Cave'yi seçmesininin nedeninin de özel olduğunu söylüyor. Oraya gitmeyi tanıştıklarından beri düşünüyorlarmış. Dahası, "Smoo" Norveççede "saklı yer" anlamına gelen bir kelimeymiş. Böylece "saklı yerde" verilen "saklı yüzükle" yapılan bir evlenme teklifiyle karşı karşıya kalmış Anna.

Çifte bir ömür mutluluklar dilemekle kalmıyor, Terry'e de bu müthiş teklif için tebriklerimizi sunuyoruz.

Kaynak

En Çok Şaşırtan Evlilik Teklifi: Kolyenin İçindeki Yüzüğün Hikayesi!

Terry'nin Anna'ya yaptığı evlilik teklifi, sosyal medyada günün en çok konuşulan olaylarından birisi...

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
Saten bunlar evli gibi yaşıyorlar . Teklif felan anlamsız kalıyor.
Arkadaş kadın milleti trip atmak için her defasında sebep buluyor ya şaşırıp kalıyorum. Adam çok hoş bir evlilik teklifi yapmış kadın ya kolyeyi kaybetseydim diye trip atıyor. Helal olsun valla.
evlilik bunlarda makarna yapma gibi bir şey fazla sıradan
yaşantını içinde işçilikte önemli demekki :))
pek inandırıcı gelmedi...
Diğer Haberler