Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Büyük beden sosyal medya fenomeni Cadılar Bayramı havasına erkenden girdi! Hemşire kostümü görenleri şaşkına çevirdi

  Sosyal medyadan beden pozitifliğine yönelik olarak paylaşımlar yapan büyük beden model Olivia Messina Cadılar Bayramı havasına erkenden girdi. Fenomen ismin paylaşımı görenler şaşkınlığını gizleyemedi. Vücudunu tamamen sararak kıvrımlarını belli eden hemşire kostümüyle Messina sosyal medyanın gündemine yerleşti.

  Büyük beden sosyal medya fenomeni Cadılar Bayramı havasına erkenden girdi! Hemşire kostümü görenleri şaşkına çevirdi

  Sosyal medyadan beden pozitifliğine yönelik paylaşımlar yapan Olivia Messina, her kadının kendi bedenlerinde özgür hissetmesi gerektiğini savunuyor. Sosyal medyada etkili olan kusursuz güzellik anlayışına kendi Instagram hesabından yaptığı birbirinden cesur paylaşımlarıyla meydan okuyan Olivia Messina, son olarak Cadılar Bayramı kombiniyle sevenlerinin karşısına çıktı. Fenomen ismin ilginç hemşire kostümü hayranlarından tam not almayı başardı.

  SOSYAL MEDYADAN YORUM YAĞDI

  1

  Büyük beden kadınların dar kıyafetlerden uzak durması gerektiğine yönelik ortaya atılan şehir efsanesini yıkmak isteyen Messina gönderisine, "Bu kvırımlarla kırık kalbimi iyileştiriyorum" notunu ekledi.

  2

  Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir bölümü Messina'nın gönderisini yorum ve beğeni yağmuruna tuttu. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Gerçekten şifa gibisin" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Çok güzelsin" yorumunu ekledi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler