Cesedin üzerinden şaşırtan suç duyurusu çıktı

Konya'’da köftecilik yapan 26 yaşındaki genç tüfekle vurularak öldürülürken, cebinden tehdit edildiğine dair şikayet dilekçesi çıktı.

Cesedin üzerinden şaşırtan suç duyurusu çıktı

Konya'da seyyar köfteci, 26 yaşındaki Ramazan Işıldak, av tüfeğiyle göğsünden vurularak öldürülmüş olarak bulundu. Işıldak’ın zor durumda olduğuna dair cep telefonu ile gönderdiği mesaj üzerine kardeşi Fatih Işıldak’ın polis merkezine giderek ’kaçırılmış olabileceğini’ bildirip suç duyurusunda bulunduğu ortaya çıktı. Işıldak’ın üzerinde Ö.Ç. adlı kişinin 2 hafta önce kendisini tehdit ettiği iddiasıyla Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusu yapmak için yazdığı ancak vermediği dilekçe bulundu.

Dün saat 20.30 sıralarında merkez Selçuklu İlçesi Aliya İzzetbegoviç Caddesi’ndeki araziye gelen kişileryerde hareketsiz bir kişiyi görünce durumu polise bildirdi. Sevk edilen ekipler bu kişinin göğsünden vurularak öldürüldüğünü tespit etti. Yapılan üst aramasında bu kişinin merkez Selçuklu ilçesi Erenköy Mahallesi’nde oturan ve seyyar köfteci Ramazan Işıldak olduğu belirlendi. Işıldak’ın av tüfeği ile göğsünden 2 el ateş edilerek öldürülmüş olduğu tespit edildi. Çevrede ise çok sayıda boş fişek bulundu.

Ramazan Işıldak’ın üzerinde 7 Ağustos 2013 tarihinde Ö.Ç. adlı kişinin kendisini tehdit ettiği iddiasıyla Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusunda bulunmak üzere hazırladığı ancak vermediği dilekçe çıktı. Ayrıca Ramazan Işıldak’ın gün içerisinde kardeşi Fatih Işıldak’a cep telefonundan ’başının dertte olduğu’ yönünde bir mesaj gönderdiği, kardeşinin de polis merkezine giderek ağabeyinin kaçırılmış olabileceği şüphesiyle başvuru yaptığı belirlendi.

Olay yerinde yapılan incelemenin ardından Işıldak’ın cesedi otopsi yapılmak üzere Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi morguna kaldırıldı. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı. (DHA-İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
c h p b d p ikdidara gelecek türkiye kurtulcak
İŞTE POLİSİN GÖREVİ...ADAM BENİ ÖLDÜRECEKLER DİYE ADALETE SIĞINIYOR. .POLİS DE KORKMA KOÇUM BİŞEYCİK OLMAZ DİYE EVİNE YOLLUYOR.POLİSİN GÖREVİ NORMALDE KORUMAK KOLLAMAK AMA YILLARDIR BENİM GÖZLEMLEDİĞİM ÖLEN ÖLÜR KALAN SAĞLAR BİZİMDİR PRENSİBİ İLE HAREKET EDİYOR.
ben orda korkma koçum ibaresini göremedim burdada günah keçisi polis değilmi.sana polis kötü bir şeymi yaptı.
iyi okumuyor olmalısınız yada kafanız karışık okuduğunuzu anlamıyorsunuz? adamcağız dilekçe yazmış ama adli makamlara vermemiş,cebindeymiş.biriyle husumeti olanlar bir korku da bu konuda yaşıyor.şimdi şikayet ederim daha fazla başıma dert olur korkusu var insanlarda.polisin yetkisi belli.karakola gidip şikayetçi olduğunda ifade alıp savcılığa sevk ediyorlar.başka da ne yapabilirler zaten? karakola gidersin yahut bizzat savcılığa gidersin.dilekçe verildiği takdirde savcılık kesinlikle konuyla ilgili çalışmaları yapıyor.tarafların ifadeleri alınıyor.yani gereken yapılıyor
adaletemi sıgınmış adam mektup yazmış ama vermemiş mektup üzerinden çıkmış okumadan emek harcamışsın :)
allah kimseyi düşman sahibi yapmasın ...
LUZUMSUZ HUSUMETLER YÜZÜNDEN CAN GİDİYOR YAZIK.GEÇMİŞ OLSUN.
flumoxx adam da zaten yaralanma olmuş dememiş,gereksiz husumetler sebebiyle can gidiyor insanlar ölüyor demiş türkçesi!okuduğunu anlamayan ne çok insan var bu ülkede!!!
adam yaralanmamış ölmüş
yorumlarda genelde hep birinin üzerine yıkılıyor polis asker akp baska suclu yok her haberın altındakı yorumlar birilerine gönderme
Diğer Haberler