Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İstanbullulara müjde! Yaza yetiştirilecek!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Beykoz İlçe Kongresi öncesi vatandaşlara hitap ediyor. Beykoz'da konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Küçüksu'nun yeniden mesire alanı olarak düzenlenmesi içi talimat verdi. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı'na projenin yaza yetiştirilmesi için talimat veren Erdoğan, Beykoz'un imarı ile ilgili de belediyenin şirketinin devreye girmesini istedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İstanbullulara müjde! Yaza yetiştirilecek!

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Maltepe 6. Olağan Kongresi'na katıldı. Önce salon dışında toplanan binlerce kişiye seslenen Erdoğan daha sonra ise kongre salonunda konuştu. Erdoğan şimdi de Bekoz'da konuştu. Küçüksu'nun yeniden mesire alanı olarak düzenlenmesi içi talimat veren Erdoğan, projenin yaza yetiştirilmesini istedi. Erdoğan, Beykoz'un imarı ile ilgili de belediyenin şirketinni devreye girmesini istedi.

"Yapılacak çok işimiz var" diyen Erdoğan'ın konuşmasının satır başları şöyle: "Şimdi birileri diyor ki biz yatırımları durduracağız. Niyeymiş, yatırımlar üretmiyormuş. Buna şu yeter. Göreve geldiğimizde 36 milyar dolar ihracat vardı, şimdi 160 milyar dolar. Savunma sanayimizde kendimizi savunacak silahlara sahibiz. Bunlar kolay olmadı. Bunları üreten bir Türkiye var. Bunları nereye koyacaksın. Fırat Kalkanı'nda, Afrin'de bunlarla bu mücadeleyi kazandık. Afrin'de etkisiz hale getirilen terörist sayısı 4 bin 200'e yaklaştı. Bu mücadeleyi bunlarla yapıyoruz. Kararlılıklı harekatı yürüten Mehmet'imiz bu imkanlarla güç buldu.Üreten ekonomi yok diyenler gözünüze, dizinize dursun. Üreten ekonomi olmasa sen IMF'ye borcu ödeyebilir miydin? Çalışıyoruz ya, Bay Kemal çalış senin de olsun.

KILIÇDAROĞLU'NA SERT SÖZLER!

Bay Kemal tapusuz yerlere tapu dağıtacakmış. Bunlar hayatları boyunca hep böyle dağıttılar. Neyi, kendilerini dağıttılar. Bunlarda akşam yalan, sabah yalan

'BİRİSİ RODOS'A GÖTÜREYİM' DEDİ

PKK için inlerine gireceğiz dedim hatıladınız mı? İnlerine girdik mi girdik. SİHA'larla girdik. Kuyruklarını kıstırıp kaçtılar. Fırat Kalkanı'nda vurduk, Afrin'de vurduk. Gabar'da vurduk, Bestler Deresi'nde vurduk. Vurmaya da devam edeceğiz. FETÖ de kaçtı. Kaçtılar, 6 tanesini Kosova'dan aldık, 3 tane Gabon'dan aldık. Şu ana kadar 80'ini yakaladık, getirdik. Pensilvanya'daki sen de geleceksin. İstediğin kadar sağa sola yalpala biz bu vatanın vatansever evlatlarıyız.

"BİZE BU TOPRAKTA ÖLMEK YARAŞIR"

'15 Temmuz gecesi birisi güya dostluK adına Rodos'a götüreyim sizi' dedi diyen Erdoğan, "Hayır, bize bu toprakta ölmek yaraşır dedim. Binin uçağa ben size nereye gideceğimizi uçakta söyleyeceğim dedim. Son ana kadar kimse bilmiyor. Pilota İstanbul'a dedim. İstanbul'da binler, onbinler bizi bekliyordu. Uçaklar, helikopterler üzerimizdeydi ne oldu? Biz Allah'tan başka galip yoktur dedik, işi bitirdik. Allah koruduktan sonra başka koruyucu yoktur. 251 şehidimiz oldu, gazilerimiz oldu. Şehitlerimiz cennette. "şeklinde konuştu.

MALTEPE SINIFTA KALDI

Maltepe referandumda yüzde 37'lik oranla maalesef sınıfta kaldı. Maltepe'de en azından sonuç tam tersi olmalıydı. Hep ne dedik, aşk ile çalışan yorulmaz dedik. AK Parti olarak Maltepe'de geçmişte belediye başkanlığı kazanmış partiyiz. Bu sonuç bize yakışmadı. Gençlerin bu heyecanını görünce kararlılıklarını görüyorum. Şimdiden 2019'u görüyorum. Maramay'a binmeyen var mı?, Nasıl güzel değil mi? Bay Kemal binmemiştir. Niye Avrasya Tüneli'ni niye yaptık. Dedemiz Fatih gemileri karadan yürüttü, biz de arabaları denizin altından geçiririz dedik.

KANAL İSTANBUL'U YAPACAĞIZ

Boğazda olan kazayı gördünüz, duydunuz. Bunun ne kadar önemli olduğunu çok açık net, her şeyi ortaya koydu. İsteseler de istemeseler de Kanal İstanbul’u yapacağız. Kanal İstanbul'un ihalesi yakında yapılacak.

"CHP DEMEK ÇÖP DAĞLARI DEMEKTİR"

CHP demek çöp dağları demektir, CHP demek hava kirliliği demektir. CHP demek susuzluk demek. Geldik 1 milyon 250 bin aileye doğalgazı bağladık ve hava kirliliğini çözdük. Melen Çayı ve pek çok projeyle su sorununu çözdük. Boğazın altını sadece tünel değil, su borusu sistemleriyle de geçtik. Maltepe'de Maltepe Üniversitesi var, ama Maltepe'ye benim de mezun olduğum Marmara Üniversitesi, Maltepe'ye gelecek. Yer tahsisi yapıldı.

BEYKOZ'A MÜJDEYİ VERDİ

AK Parti Beykoz İlçe Kongresi için ilçeye gelen Erdoğan kongre salonu dışında toplanan binlerce kişiye sesleniyor. Küçüksu için müjdeyi veren Erdoğan şunları söyledi: Evvelsi gün Küçüksu Çayırı'na geldim. Orayı şöyle bir gezdik, orada eski günleri hatırladım. Benimle kuşak olanlar hatırlar. Orada mısır kazanları vardı. O mısır kazanlarını yeniden kaynatmaya var mıyız? Altına otoparkımızı yaparak orayı bir kasır haline getirelim. Sayın başkan onu da bu yaza yetiştirelim. Beykozlu oraya layık değil. Yapmamız lazım. Biz ta Kasımpaşa'dan pikniğe geliyorduk. Orada sahada vardı, maç yapardık. Arkamdaki Paşabahçe Stadı'nın dili olsa da konuşsa, ne günler geçirdik."

"İBB BAŞKANI'NA TALİMAT VERİYORUM, KİPTAŞ ELİYLE BURAYI YAPALIM"

Beykoz'un imarı ile konuya değinen Erdoğan, "Sizlere tapular dağıttık. Her şeyi hukuk içinde halledeceğiz değil mi? Mahkemenin aleyhde karar verdiğini bizim düzeltmemiz mümkün mü? Belediyeden yazı gelmez, yargıdan gelir. Vermeyin müteahhitlere, İBB Başkanı'na talimatı veriyorum. Kiptaş eliyle bunu yapalım. Bir kısım müteahhitlere verince her türlü numarayı yaparlar. Bu dağıtılan tapularla ilgili talimatı veriyorum, belediye, İBB, Kiptaş eliyle bunu yapacağız. Kimsenin oyununa gelmeyin. Hele hele Bay Kemal'in oyununa hiç gelmeyin. Burada Karadenizli ağırlıkta değil mi? Ben de Karadenizliyim. Ama ayrım yapamam." dedi.

'Bay Kemal CHP'si zihniyet değişiminden yana değil' diyen Erdoğan, "Biz bu ülkeyi muassır medeniyetler seviyesinin üstüne çıkaracağız. İMF'ye borcu sıfırladık. Merkez Bankası'nın rezervi 27.5 Milyar Dolar'dı şimdi, 120 Milyar Dolar. SİHA'larımız var, İHA'larımız var. Bay Kemal bunları tanıdın mı, bunları gördün mü? İş bilenin kılıç kuşananındır. Bize Afrin'in merkezine girmeyin dedi, sen kimsin? Nereye gireceğimizi, nerede bombaları patlatacağımızı sana mı soracağız? Sen adamlarını Esed'e yolla." ifadelerini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Sayın Erdoğan hamasi nutuklar atmayın.. 15 Temmuz ' a gelinen süreçte kimin ne rolde olduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz.. Kendinizde ifade etmiştiniz, ne istediniz de vermedik diye ? 15 Temmuz akşamı Basbakan Ilgaz tüneline saklanmış ? Peki siz darbe girişimin başarısız olduğu anlaşılıncaya kadar nerelerdeydiniz ?
15 Temmuz akşamı, Başbakan Ilgaz tüneline saklanmış ? Peki siz , darbe girişiminin başarısız olduğu anlaşılıncaya kadar, kimlerin himayesinde ve nerede beklediniz ?
RTE sen en iyisi belediye başkanlığı yap o işte uzmansin
Kılıçdaroğlu battı size,çıkarmak istedikce börüyorsunuz.
Diğer Haberler