Cumhurbaşkanı Erdoğan İHA üssünü ziyaret etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 14. İnsansız Uçak Sistemleri (İUS) Üs Komutanlığını ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan İHA üssünü ziyaret etti

Erdoğan, Atatürk Spor Salonu'ndaki AK Parti 6. Olağan İl Kongresi'nin ardından Üs Komutanlığı'na geçti.

Üzerinde Cumhurbaşkanlığı forsu bulunan pilot montu giyen Erdoğan, üssün harekat merkezinde yetkililerden bilgi aldı.

Silahlı İnsansız Hava Aracı (SİHA) Bayraktar TB2'ye ilişkin yetkililerden bilgi alan Erdoğan, bir SİHA'ya imzasını attı.

Ziyarette, Başbakan Yardımcıları Mehmet Şimşek ve Fikri Işık, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya ile BAYKAR Makina Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar da yer aldı.

erdogan-siha45

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve beraberindekiler, SİHA önünde hatıra fotoğrafı çektirdi.

erdogan-siha567

(AA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 17 yorum
NE DİYELİMKİİ....DAMAT İHYA OLUYOR..HEPSİ BUU..?!!..
damat para kazaniyor doğru ama bu toplum araplarin degilde ATATÜRK 'ün izinden gitseydi biz çoktan kendi savaş ce yolcu ucaklarimizi üretmiştik...
damat gelsin paralar
türk milletinin gögsünü kabartan dünyada övgüyle bahsedilen gelişmelere ancak bu kadar rezil yorum yapılırdı . bir konuda konuşacagın zaman biraz araştırma zahmetine girin . gerçi cahilin özgüveni çok olurmuş
mesaj verilmiştir dost a güven düşmana korku
anka da Atatürkün imzası var onun yanına atmaz. ama bayraktar larada helal olsun iyi iş çıkarıyorlar arge hızları inş daha da öteye gider.
Gündem saptırmadan başka birşey yaptıkları yok, Rızanın verdiği rüşvetlerle YOLSUZLUK YAPILMASINA İZİN VEREN AKPARTİLİ BAKANLAR için, Çıkar amalı ihalelerde KULLANMADIĞIMIZ ELEKTRİKTEN, GEÇMEDİĞİMİZ KÖPRÜDEN, GÖRMEDİĞİMİZ TÜNELLERDEN geçiş parası alınıyor, ÖZEL HASTANELERİN cezalarında indirim, vatandaşa kesilen cezalara %25 zam... güya enflasyon % 11... sonrada güya vatan sevgisi varmış gibi yapmacık gösteriler. Hiç inandırıcı değil,
Damat çalıştı çabaladı ilk İHA'yı üretti TAİ'den bile önce. Dışarıdan 12 milyon dolara yalvar yakar alamadığımız ihtiyacı 6-7 milyon dolara ülkeye kavuşturdu. Sanki herkes İHA üretiyordu da ihaleyi damada verdiler kafaya bak İHA çalışmalarına ve evlilik zamanına bakın zaten devletin İHA tedarikçiydi çok sonradan damat oldu. Siz yapsaydınız ilk İHA'yı tutan mı oldu illa bir fesat sokacaksınız herşeyin içine.
@kaya_kaan_1983 baykarı destekleyenlerden biriyim amaaaa, vestelin bitmiş hazır insansız hava araçları satın alınmıyorsa bunda adam kayırma ve fesatlık sezerim. bu aile devletin tüm kapılarını bu evlilikle kendilerine sonuna kadar açtı fakat memleketin yerli üretim yapan tüm firmaları için eşit fırsatlar oluşturulmalıdır.
bravo baskanim
propaganda amaçlı pozlar ve imza için bekletileceğine vurulan tankımız üzerinde uçsaydı belki çok daha işe yarardı damatın oyuncakları.
propaganda amaçlı pozlar ve imza için bekletileceğine vurulan tankımız üzerinde uçsaydı belki çok daha işe yarardı damatın oyuncakları.
100 milyona israilden almiyoruz artik damatmis dayiymis ne onemi var. Milli sonucta.
REİİİİİSSSS ÖL DE ÖLELİM ALLAH SENİ BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN O İHALARIN KANATLARI ÇEKEMEYENLERE ARMAGAN OLSUN
aile şirketi degilmi
Bir zamanlar İsrail'den kiralıyorduk,gelen iztibaratlar önce PKK ya haber veriliyordu sonrada türk F16 lar boş yere bomba bırakıp geliyordu sözde yerle bir ettik.ya şimdi gelen iztibaratlar yerinde ve zamanında vuruluyor.Helal olsun benim ülkem için çalışanlara
damat ne alaka şimdi adam yıllarca okumuş biyerlere kendi çabasıyla gelmiş adam zaten bu işler üzerinde calisirken ve bazi seyleri başardiktan sonra Tayyip Erdoğan'ın kıziyla evlendi. Çocuk başarılı zeki bi insan eğer Türk olsaydınız zaten övünürdünüz :)
Diğer Haberler