HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Dağınıklığı sevmeyen kişilere özel: Sadece birkaç adımda evinizi daha derli toplu gösterme ipuçları

Pek çok kişi derli toplu evlerde çok daha huzur bulduğunu ve rahat ettiğini belirtir. Kişisel yaşam alanınız olan eviniz ne kadar düzenli ve temiz olursa sizin gözünüze de o kadar ferah ve huzurlu görünür. Düzenli bir eve sahip olmak için her gün saatlerce temizlik yapmak istemiyorsanız işinizi kolaylaştıracak bazı pratik çözümler biliyoruz. İşte detaylar!

Dağınıklığı sevmeyen kişilere özel: Sadece birkaç adımda evinizi daha derli toplu gösterme ipuçları

Evlerinin her an temiz ve düzenli olmasını isteyenler, dağınıklığın önüne geçebilmek için farklı çözümler arar. Yaşam alanlarını derli toplu ve düzenli göstermeye yarayan bazı ufak tefek sihirli ipuçları var ve dağınıklığı sevmeyenler bu kurtarıcılardan istedikleri verimleri alabilir. Hayat kurtaran bu çözümlerin neler olduğunu siz de merak ediyorsanız gelin, detaylarına birlikte bakalım.

Komodinlerde dağınıklığa son!


Dağınıklığı sevmeyen kişilere özel: Sadece birkaç adımda evinizi daha derli toplu gösterme ipuçları

Pek çok evde olan ve sürekli kullanılan ürünler, bulundukları masaların üzerinde dağınık bir görüntü sergileyebilir. Ürünleri her kullanım sonrasında tek tek çantalara ve çekmecelere yerleştirmekten de sıkılıyor olabilirsiniz. Merak etmeyin, bunun bir çözümü var! Aksesuar ve kozmetik malzemeleri düzenlemek için üretilen çeşit çeşit ürün bulunuyor.

Organizerler sayesinde makyaj masanızın üzerindeki o dağınık ve göz yoran görüntüden kolayca kurtulabilirsiniz. Genellikle plastik ve ahşap malzemelerden hazırlanan ve farklı boyutlarda olan organizerler, aksesuar ve çeşitli ürünleri düzgün şekilde yerleştirebileceğiniz bölmeler sunuyor. İhtiyacınıza uygun çeşidi alarak komodinlerin üzerindeki dağınıktan kurutulup düzenli ve şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Bu ürün kategorisinde yer alan Evonox 9 Bölmeli ve Çekmeceli Podyum Kozmetik Ürün Düzenleyicisi gibi ürünler, eşyalarınızı derli toplu ve bir arada tutmanıza yardımcı olabilir.

Ürünü İncele

Hayat kurtaran dolap içi düzenleyiciler


Dağınıklığı sevmeyen kişilere özel: Sadece birkaç adımda evinizi daha derli toplu gösterme ipuçları

Evde en çok dağılan ve sürekli düzenlenmesi gereken yerler arasında kıyafet dolapları da bulunuyor. Kendi kıyafetleriniz, çocuklarınızın eşyaları derken günün büyük bir bölümünü dolap düzenlerken geçirmek zorunda kalabilirsiniz. Ancak o günler artık eskide kaldı. Giysi dolaplarının kapaklarını açtığınızda o iç içe geçmiş karmakarışık kıyafet görüntülerinden kurtulabilirsiniz.

Bunun için çok pratik ve kullanımı da kolay olan bir dolap içi düzenleyicilerini sizlere tavsiye edebiliriz: Alas Ev Tekstil 4'lü Çekmece Düzenleyici. Tüm kıyafetlerin çeşidine ve boyutuna göre farklı şekillerde hazırlanan düzenleyiciler, dolap raflarında eşyaların çok daha düzenli durmasına yardımcı oluyor. Kıyafetlerin bazılarını katlayarak ürünlerin bölmelerine yerleştirip bazılarını askılara koyarak düzenlediğiniz zaman, o hayal ettiğiniz düzenli giysi dolabına kavuşacaksınız.

Ürünü İncele

Çocuk odaları için ihtiyacınız olan düzenleyiciler

Dağınıklığı sevmeyen kişilere özel: Sadece birkaç adımda evinizi daha derli toplu gösterme ipuçları

Küçük çocukları ya da bebekleri olan herkesin evinin normale göre daha çok dağıldığı bilinir. Hem bebek bakımı hem evin işleri derken uzun saatler boyunca temizlik ve düzenleme işine ayıracak vakit bulamayabilirsiniz. Sizin işinizi kolaylaştıracak ve odanın birkaç dakika içinde düzenli görünmesini sağlayacak çözümlere ihtiyacınız var. Bunun için beşik yanı düzenleyicilerini kullanmanızı öneririz.

Beşik yanı düzenleyiciler; bebeklerinizin kıyafetleri, bezleri, biberonları, oyuncakları ve diğer eşyaları için kullanabileceğiniz farklı bölmelere sahip. Beşiğinin yanlarına tutturabileceğiniz ürünler sayesinde onun tüm eşyalarını hem elinizin altında tutabilir hem odanın içindeki dağınıklığın önüne geçebilirsiniz. Tasarımında birçok saklama alanına ve bölmeye yer verilen Lucky Day Beşik Organizer ile çocuk odasının nasıl bir çırpıda düzenleneyeceğini görebilirsiniz.

Ürünü İncele

Temizlik malzemelerinin dağınıklığından sıkılanlara harika çözüm


Dağınıklığı sevmeyen kişilere özel: Sadece birkaç adımda evinizi daha derli toplu gösterme ipuçları

Evlerde düzenlenmesi ve temizlenmesi gereken o kadar çok yer oluyor ki! Odaları tek tek temizleyip işinizi bitirdikten sonra bir de kullandığınız temizlik malzemelerinin dağınıklığı ile uğraşmak zorunda kalıyor olabilirsiniz. Eğer evinizde bunları koyabileceğiniz ayrıca bir bölüm yoksa mecburen banyo ve mutfak lavabolarının altına sıkıştırmaya çalışıyorsunuz. Ürünleri gelişigüzel koyduğunuz zaman ortaya kötü bir görüntü çıkıyor. İşte bu durumun önüne geçmek için fazla yeriniz olmasa bile küçük alanları daha kullanışlı hâle getirebilmek için SOLEJAZZ 2 Katlı Lavabo Altı Düzenleyici'yi tercih edebilirsiniz.

Farklı birçok çeşidi bulunan düzenleyicileri, dolapların içine koyup üzerine de temizlik malzemelerinizi tek tek yerleştirince o istediğiniz düzene ulaşabilirsiniz. Tekli, çekmeceli ya da katlı olarak tasarlanan ve genellikle plastikten üretilen bu ürünlerle kısıtlı alanlarda bile yüksek verim alabilirsiniz.

Ürünü İncele

Artık kablo kirliliğine maruz kalmayacaksınız


Dağınıklığı sevmeyen kişilere özel: Sadece birkaç adımda evinizi daha derli toplu gösterme ipuçları

Sürekli gelişen teknolojiye bağlı olarak evlerde bulunan elektronik eşyaların sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. Cep telefonları, televizyonlar, bilgisayarlar, internet vericileri derken evlerin içinde istemsizce bir kablo kalabalığı ortaya çıkıyor. Fazla kablonun aynı yerde bulunması hem birbirlerine dolanıp karışmalarına hem ortaya bir kablo kalabalığının çıkmasına neden oluyor. İşte tam bu konuda yardıma ihtiyaç duyanlar için son derece pratik ürünler bulunabiliyor. ULDEMART Ahşap Kablo Düzenleyici ile kablo karmaşasından kurtulmanız mümkün.

Tüm kablolarla uyumlu olan ürünlerin üzerinde bulunan bölmelere kablolarınızı geçirdiğiniz zaman hepsi nizami bir sıraya girmiş ve otomatik olarak düzenlenmiş oluyor. Tek tek ya da çoklu olarak sabitleme özelliğine sahip olan kablo düzenleyicileri evinizde kullanmaya başlayarak kalabalıktan kurtulup istediğiniz düzeni sağlayabilirsiniz.

Sepette %10'a varan indirimler kazanmak için tıklayın!
Prime üyesi olup bedava kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

Mynet Youtube


En Çok Aranan Haberler