Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Dans ederek kişisel gelişim tavsiyesi veren psikolog sosyal medyayı ikiye böldü! Beğenen de oldu eleştirenler de...

  Sosyal medyada 'uzman.psk.selin.yildiz' kullanıcı adıyla paylaşım yapan bir psikologun dans ederek kişisel gelişim tavsiyesi verdiği anlar gündem oldu. Instagram'da 64 bine yakın takipçisi bulunan Yıldız'ın 'Geçmiş acılarından nasıl kurtulurum?' notunu eklediği videosu kısa sürede yorum yağmuruna tutuldu. Videoyu beğenenler kadar eleştirenler de oldu.

  Uzman Klinik Psikolog Selin Yıldız'ın sosyal medya hesabından yaptığı eğlenceli paylaşımı viral oldu. Binlerce izlenmeye ulaşan görüntülerde takipçileri için geçmişteki acılarını unutmak adına tavsiyeler veren kadının dans ettiği anlar çok konuşuldu. Bazı sosyal medya kullanıcıları dans ettiği anları beğenirken bazıları ise eleştiri oklarını yöneltti.

  4

  Çiçekli bir elbiseyle dans ederek kişisel gelişim tüyosu veren psikolog gönderisine, "Hepimiz insanız hatalarımız, yanlışlarımız ve hayal kırıklıklarımız olacak ama en önemlisi pes etmeden en güçlü halimizle yola devam etmek! Şimdi gözyaşlarını sil ve anı hisset! Sen değerlisin" notunu ekledi.

  34

  Sosyal medya kullanıcılarının paylaşımı yorum yağmuruna tuttu. Bir sosyal medya kullanıcısı, "Enerjiniz hep yüksek hep güzel pozitif mükemmelsiniz" yorumunu yaptı. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Pandemi mezunu" yorumunu ekledi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler