HABER

Demirören: "Beşiktaş tüm hedeflerimize ulaşacak"

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, "Destekle, sabırla, inançla, birlik beraberlikle Beşiktaşımız tüm hedeflerimize ulaşacak, tarihi başarılarımız her alanda devam edecektir" dedi.

Demirören, Beşiktaş Dergisi'nin kasım sayısında yer alan yazısında, geçtiğimiz ay içinde bayan basketbol takımının, ezeli rakibi Fenerbahçe'yi yenerek, tarihinde ilk kez Cumhurbaşkanlığı Kupası'nı kazandığına dikkat çekerek, "Bu tarihi başarıda emeği geçen herkesi kutluyorum" dedi.

Demirören, 30 Mayıs 2004 tarihinde gerçekleşen ve kulüp başkanlığına seçildiği olağanüstü genel kurulda yaptığı konuşmada, Fulya projesini kulübe kazandırmanın en büyük hedeflerinden birisi olduğunu açıkladığına dikkat çekerek, şunları kaydetti: "O tarihten itibaren, bu projenin Beşiktaş'ın geleceği için hayati derecede önem taşıdığını her fırsatta ifade ederken, yönetim kurulundaki arkadaşlarım ile birlikte, gece gündüz BJK Fulya Süleyman Seba Projesi için çalıştık. Bu çalışmalarımızın neticesinde 11 Ekim 2006 tarihinde projenin tüm inşaat ruhsatlarını alarak, proje ile ilgili en önemli adımı atmış olduk. BJK Fulya Süleyman Seba Projesi sizlere söz verdiğimiz tarihte tamamlanacak ve Beşiktaşımız diğer rakiplerinden ayrılarak, sabit geliri olan tek kulüp olacaktır."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler