KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Dikkat testi: Yalnızca süper görüşe sahip kişiler resimdeki farklı nesneyi 5 saniyede bulabiliyor

  Dikkat testleri, zihinsel keskinliği ve görsel algıyı ölçmek için kullanılıyor. Hem eğlendiren hem de dikkat seviyenizi ölçmenize yarayan bu testler oldukça popüler. Aşağıdaki resimde birbirinin tıpatıp aynısı olan hastane emojileri yer alıyor. Ancak bunlardan bir tanesi diğerlerinden farklı. Resimdeki farklı nesneyi yalnızca süper görüşe sahip kişiler 5 saniyede bulabiliyor. Peki, siz bu testi kaç saniyede çözdünüz?

  Dikkat testi: Yalnızca süper görüşe sahip kişiler resimdeki farklı nesneyi 5 saniyede bulabiliyor

  Dikkat testleri, beyin aktivitesini ve görsel algıyı değerlendirmek için kullanılan etkili araçlardan biridir ve bazı testler oldukça zorlu olabilir. Görsel keskinlik ve dikkat seviyesi, birçok alanda başarı için önemli faktörlerdir ve bu tür testler, bu becerilerin ölçülmesine yardımcı olabilir. Aşağıdaki resimde yer alan farklı nesneyi bulabilmeniz için yalnızca 5 saniyeniz var. Test ve cevabına haberimizden ulaşabilirsiniz.

  TEST

  Bu testte birbirinin tıpatıp aynısı olan çok sayıda hastane emojisi yer alıyor. Sizlerden istenen ise resimde gizlenen farklı hastane emojisini en kısa sürede bulmanız. Sadece süper görüşe sahip kişiler bu görseldeki gizli nesneyi 5 saniye içerisinde bulabiliyor.

  Ekran görüntüsü 2024-04-20 100426

  TESTİN CEVABI

  Hem eğlendiren hem de hafızayı çalıştıran bu test görsel algıyı ve detaylara odaklanma yeteneği gerektiriyor. Test sonuçları, hızlı düşünme yeteneğinin yüksek zeka ile ilişkilendirildiği üzerinde yapılan araştırmalarla destekleniyor.

  Testteki gizli hastaen figürü resmin sol üst köşesinde yer alıyor.

  Ekran görüntüsü 2024-04-20 100451

  Vitrin


  En Çok Aranan Haberler