Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Dilan Polat'ın kara kutusu Şule sınır dışı edildi! Ülkesine geri döndü... "Millet olarak rahatlayın"

  Dilan ve Engin Polat çiftinin tutuklamasının ardından çiftin kara kutusu olarak nitelendirilen Özbekistan uyruklu çalışanları Şule de gözaltına alınmıştı. Sosyal medyanın en konuşulan isimlerinden biri olan Polat ailesinin yardımcısı ve çocuklarının bakıcısı Şule sınır dışı edildi. TikTok hesabından paylaşım yapan Şule, "Millet olarak rahatlayın ama bir şeyde unutmayın. Çok mutluyum çünkü alnımın akıyla memleketime gidiyorum" ifadeleriyle veda mesajını yayınladı.

  Kara para aklama ve vergi kaçırma suçlamasıyla cezaevinde bulunan Dilan Polat ve Engin Polat çiftine bir darbe de kara kutuları olarak kabul edilen Şule'nin vedasıyla geldi. Geçtiğimiz günlerde Polatlar'ın evine akrabalarını çağırdığı ve Dilan Polat'ın kıyafetlerini giydiği iddia edilerek sosyal medyada gündeme gelen Şule ile evde yardımcılık yapan akrabası Nargiza K. gözaltına alınmıştı.

  667

  "ALNIMIN AKIYLA MEMLEKETİME GİDİYORUM"

  kapak23

  Yapılan kontrollerde Şule'nin ikamet izninin bittiği, Nargiza K.'nın ise 9 ay önce turist vizesi ile yurda girdiği ve kaçak durumda olduğu tespit edildi. TikTok hesabından paylaşım yapan Şule, "Millet olarak rahatlayın ama bir şeyde unutmayın. Çok mutluyum çünkü alnımın akıyla memleketime gidiyorum" ifadelerini kullandı.


  youtube

  En Çok Aranan Haberler