Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medya fenomeni Neslim Güngen para saçtığı videolarını savundu! "Dilan Polat'ı sektöre ben soktum"

  Dilan ve Engin Polat çiftinin haklarında çıkan kara para aklama iddialarının sonrasında gözler sosyal medya fenomenlerine çevrildi. Sosyal medyada lüks hayatlarını sergileyen fenomenlerin paralarının kaynağı sorgulanmaya başlanmışken dolar ve euroları saçtığı videolarını çekerek paylaşan Neslim Güngen gündeme gelen fenomenlerden biri oldu. Güngen, "Dilan Polat'ı sektöre ben soktum" diyerek gündem yaratmayı başardı.

  Dilan ve Engin Polat çiftinin sonrasında fenomenler mercek altındayken dolar ve euroları yerlere saçtığı paylaşımlarıyla dikkatleri çeken Neslim Güngen, sosyal medyadan eleştiri oklarının yöneltilmesinden sonra kendisini savundu. Neslim Güngen Show Haber'e yaptığı açıklamasında, "Lütfen beni araştırın. Araştırın ki benim başarılarımı görün. 2014 yılından beri ben lüks bir araca biniyorum. Çünkü emeğimle yaptım. Alnımız ak. Bir şey varsa savunacağımız ben kendimi çıkar paşalar gibi savunurum. Yapmış olduğum bir yanlış varsa bunu hesabını devletime veririm" dedi.

  6789

  DİLAN POLAT'I O YARATTI

  kapko89

  Dilan Polat'ın doğum fotoğrafçılığı yaptığı dönemlerde icralık olduğunu iddia eden Güngen, Polat'ın yanına gelerek destek istediğini söyledi. Dilan Polat'ın güzellik merkezi açabilmek için kendisinden eğitimler aldığını belirten fenomen Neslim Güngen, "Dilan Polat'ı sektöre ben soktum. Kendi ayağıma sıktım. 'Neden olmasın ben sana destek olurum' dedim. Cihazlarımı ona geliş fiyatıyla sattım. Onun bu sektöre girmesini sağladım" diye konuştu.

  4567

  Eurolu dolarlı paylaşımları nedeniyle eleştirilerin odağı haline gelen Güngen paylaşımlarını ise, "Sosyal medya algoritması etkileşimle döndüğü için o dönemde de dünyada viral olan videolarda paralar saçıyorlardı. Keşfet düşüyordu. Ben hiçbir şey aklamadım. Devletime de çatır çatır vergimi verdim. İyiler kötüler ayıklanacak. İncelesinler hiçbir şeyimiz bulamazlar" ifadelerini kullandı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler