Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  "Don’t Look Up" filminin yıldızı Jennifer Lawrence ücret tartışmasını açıkladı: Benden fazla para alması umrumda değil

  The Hunger Games film serisinin yıldızı Jennifer Lawrence, ‘Don’t Look Up’ projesiyle seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Başrollerinde Jennifer Lawrence ve Leonardo DiCaprio’nun rol aldığı film vizyona girmeden ücret tartışmalarıyla gündeme geldi. Partneri Leonardo DiCaprio’da daha düşük bir ücret aldığını itiraf eden Lawrence, bu durumun umrunda olmadığını söyledi.

  "Don’t Look Up" filminin yıldızı Jennifer Lawrence ücret tartışmasını açıkladı: Benden fazla para alması umrumda değil

  Hollywood’un cinsiyetler arası ücret eşitsizliği tartışması son yıllarda oldukça hararetli bir şekilde devam ediyor. Kadın yıldızlar aynı ya da daha fazla ekran süresine sahip olmalarına rağmen erkek başrol oyuncularına kıyasla daha düşük ücret almalarını protesto etmeye devam ediyor. Netflix’te yayınlanması için izleyicilerin büyük bir heyecan yaşadığı Don’t Look Up filminin yıldızı Jennifer Lawrence, rol arkadaşından daha az ücret almasını umursamadığını söyleyerek tartışmaya yeni bir soluk getirdi.

  VİZYON İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

  “Don’t Look Up” filmi Leonardo DiCaprio, Meryl Streep, Chris Evans, Ariana Grande, Timothée Chalamet, Cate Blanchett, Jonah Hill, Matthew Perry dahil olmak üzere Hollywood'un en büyük isimlerinden oluşan devasa bir kadroya sahip. Vanity Fair, DiCaprio'ya Don't Look Up için 30 milyon, Lawrence'a 25 milyon dolar ödendiğini açıkladı. Aralarındaki ücret farkının sorun olmadığını dile getiren Lawrence, “Leonardo, benden daha fazla gişe getiriyor. Anlaşmamdan dolayı sonra derece şanslı ve mutluyum” dedi.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler