HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Bugün Düzce’de okullar tatil mi edildi? Bolu depremi sonrası 17 Mart 2023 Cuma Düzce'de okullar tatil mi? Valilik açıkladı!

Düzce'de okullar tatil mi? Bolu'da meydana gelen ve İstanbul, Ankara ve Düzce'den de hissedilen 4.8 büyüklüğündeki deprem sonrası Düzce Valisi Cevdet Atay veli ve öğrencileri ilgilendiren bir son dakika açıklamasında bulundu. 17 Mart 2023 Cuma günü için Vali Atay'ın yaptığı açıklamanın detayları merak konusu oldu. Peki, Düzce’de okullar tatil mi edildi? Bolu depremi sonrası yarın Düzce'de okullar tatil mi?

Bugün Düzce’de okullar tatil mi edildi? Bolu depremi sonrası 17 Mart 2023 Cuma Düzce'de okullar tatil mi? Valilik açıkladı!

Düzce'de bugün de okullar tatil edildi. Düzce Valisi Cevdet Atay dün, kentin yanı sıra İstanbul ve Ankara'dan da hissedilen Bolu depremine ilişkin konuştu. Panikleyerek korkan çocukların evlerine gönderildiği aktarıldı. Okullarda eğitime bugünlük ara verildi. Yarın için henüz açıklamada bulunulmadı.

DÜZCE'DE YARIN OKULLAR TATİL Mİ?

Bolu'da meydana gelen 4.8 büyüklüğündeki deprem birçok ilde paniğe neden oldu. Deprem, Bolu'nun yanı sıra Düzce'de de şiddetli bir şekilde hissedildi.

Düzce Valisi Cevdet Atay, deprem sonrası açıklamada bulundu. Vali Atay, Bolu'da meydana gelen depremin Düzce'de de hissedildiğini dile getirdi.

DÜZCE'DE 17 MART CUMA GÜNÜ OKULLAR TATİL Mİ?

Okullar tatil edildi. Dün valilikten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"İlimizde bugün ( 16 Mart) yaşanan 4.8 büyüklüğündeki deprem nedeniyle ilimiz genelinde tüm eğitim kurumlarında 17.03.2023 Cuma günü bir (1) gün süreyle eğitim - öğretime ara verilmiştir.

Ayrıca Kamuda çalışan engelli ve hamile personel de idari izinli sayılacaktır.

Kamuoyuna duyurulur."

Mynet Youtube


En Çok Aranan Haberler