Elektrikli diş fırçalarınızı cinsel zevk almak için kullanmayın

İngiliz jinekolog Anne Henderson, kadınların hiçbir zaman mastürbasyon yapmak için elektrikli diş fırçası kullanmaması gerektiğini söyledi. Birçok kadının cinsel zevk için bu yöntemi tercih etmesi nedeniyle uyarıda bulunmak zorunda kaldığını söyleyen Henderson, 'lütfen yapmayın! Bu yöntem yırtılmaya ve travmaya yol açabilir' diyor.

 Elektrikli diş fırçalarınızı cinsel zevk almak için kullanmayın

Titreşimli aletlerle kendilerini memnun etmeye çalışan insanların sayısı oldukça çok. Tehlikeli olabilecek etkiler konusunda sık sık uyarılarda bulunan uzmanlar bu kez elektrikli diş fırçasının cinsel organda kullanılmasına karşın açıklamalarda bulunuyorlar.

2

Jinekologlardan gelen çeşitli uyarılar, vajina için özel olarak tasarlanmamış hiçbir şeyin oraya konmaması gerektiğini gösteriyor. Ancak çok fazla bunu dikkate alan yok gibi görünüyor. öyle ki yeni ilginç trendle kadınlar mastürbasyon yapmak için elektrikli diş fırçası kullanıyorlar.

Cinsel zevk için kullanılan fırçalar cinsel organların etrafındaki hassas cilde zarar verme riski taşıyor ve hijyenik değil. Konu hakkında konuşan İngiliz jinekolog Anne Henderson, 'diş temizlemekten başka bir işlevi olmayan diş fırçalarını genital organlarına sürebilecek kişiler hakkında ciddi endişeler taşıyorum. Hangi parçanın kullanıldığına bakılmaksızın, diş fırçasının yapısı ve şekli, özellikle daha agresif temizleme ayarından biri kullanılıyorsa özellikle klitoris'te hassas vulval alana zarar verebilir, yırtılabilir veya travmaya neden olabilir' diyor.

3

Ancak Reddit forumlarında konuşan kadınlar hem fırçanın hem de cihazın tutacağını kullanarak uygulamadan keyif aldıklarını iddia ediyorlar.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
Kullanmayın sizde . kadını açıklama yapmak zorunda bırakmayın yaa
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler