En trend dalgalı saç modelleri! Dikkatleri üzerinize çekin...

Yaz aylarına damgasını vuracak sihirli buklelere hazır mısınız? Şimdi saç düzleştiricilerini bir kenara bırakıp kendimizi dalgalı saç modelleriyle doğal ve romantik bir esintiye teslim etmenin tam zamanı! Romantik olduğu kadar, çekici bir görünüme de davet eden dalgalı saç modellerine kayıtsız kalmak neredeyse imkansız.

En trend dalgalı saç modelleri! Dikkatleri üzerinize çekin...

Dalgalı saç modelleri denildiğinde hemen aklınıza Rapunzel gelmesin. En kısa saçlara bile doğal dalgalar ile hareket katabilirsiniz. Boyun hizasında biten Bob kesimleri, yumuşak dalgalarla daha da çekici kılmanız mümkün. Dalgalı saç modelleri tercih ederken aşırı yapılı bir görüntüden mümkün olduğunca uzak durmak gerekiyor. Ne kadar doğal görünürse o kadar havalı! Bu doğal görünümün arkasında yatan efor ve özen aramızda bir sır olarak kalabilir. Hollywood ünlülerinden, stil ikonlarına uzanan bir yelpazede tercih edilen dalgalı saç modellerine göz atalım istedik:

1-MUHTEŞEM PLAJ ESİNTİSİ

15

Günlük hayatın vazgeçilmez tercihi, plaj dalgalı saçlar ile her an büyülemeye hazırız. Çabasız bir çekicilik vadeden bu stil için, saç maşalarından yardım alabileceğiniz gibi bir saç bandı hilesi ile de harikalar yaratabilirsiniz.

2-ZAMANA MEYDAN OKUYAN TANRIÇA SAÇLARI

16

Kırmızı halı törenlerinde ünlülerin bir numaralı tercihi olan Hollywood dalgası, zamansız bir model. Çene hizasından dökülen dolgun kıvrımları ile bu model, saçından başka aksesuara ihtiyaç duymayan kadınlar için idealdir.

3-HACİMLİ ASİ BUKLELER

17

Kalın bir saç fırçası yardımıyla, saç uçlarınızı aynı yöne sararak elde edeceğiniz bu S kıvrımlı model, asaletiyle yüzünüzü mükemmel şekilde çevreler.

4-ISLAK VE DAĞINIK DALGALAR

18

Deniz, kum ve güneş kokan bu görünüm, saçlarının doğal dalgasıyla barışık kadınlar için ideal bir seçimdir. Hafif nemli saçlarınıza, kaliteli bir saç yağı sürerek bu asi tarza sahip olabilirsiniz.

5-ATKUYRUĞU DALGALARI

19

Güzellik uykusuna saçlarınızın da yatabileceğini biliyor muydunuz? Hafif nemli saçlarınızı çok sıkmamak kaydıyla, tepeden atkuyruğu yaparak örün. Sabah uyandığınızda, saç örgüsünü açıp saçlarınızı dipten uca sallayarak şekillendirebilirsiniz.

6-BOB MODELİ SAÇLARDA YUMUŞAK DALGALAR

20

Kısa saçlarda dalga olmaz diyorsanız yanılıyorsunuz. Son yılların trendi Bob kesimli saçları, birkaç bigudi ile yumuşatmak elinizde.

7-KIVIRCIK SAÇLARA YUMUŞAK BİR DOKUNUŞ

21

Doğuştan kıvırcık saça sahip şanslı kadınlar için biraz saç jölesi ve köpükle söz dinleyen dalgalar yaratmak oldukça kolay!

8-KIVRIMLARIYLA TAM BİR İKON

22

Neredeyse saç diplerinden başlayan kıvrımlı dalgaları daha vurucu yapmak için saçlarınızı ortadan ayırmanız yeterli.

9-SOFİSTİKE DALGALAR

23

Akşam davetlerinde, ışıltılı makyajınızı ön plana çıkaracak bu yarı toplu dalgalı model ile geceye damganızı vurabilirsiniz.

10-OLMAZSA OLMAZ DENİZKIZI DALGALARI

24

Rüya gibi bir görünümü kim istemez ki! Uzun katları vurgulayan deniz kızı dalgaları, özellikle kalın telli saçların cazibesini ikiye katlar.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler