HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Erdoğan Bayraktar ile özel güvenlikçi barıştı

Halkalı'daki Avrupa Konutları'nda bir özel güvenlik görevlisini darp etme görüntüleri sosyal medyada yayınlanan eski Şehircilik ve Çevre Bakanı Erdoğan Bayraktar, kavga ettiği özel güvenlikle barıştı

Erdoğan Bayraktar ile özel güvenlikçi barıştı

Erdoğan Bayraktar, barışma haberini Twitter hesabından duyurdu. Bayraktar, takipçileriyle paylaştığı mesajda şu ifadelere yer verdi.

Kamuoyunu dünden beri meşgul eden olay basına yansıdığından çok farklı şekilde cereyan etmiştir. Buna rağmen söz konusu haberde adı geçen güvenlik görevlisi kardeşim... bugün ziyaretime geldi. Olayın bu noktaya gelmesinden dolayı rahatsız olduğunu ifade etti. Ben de kendi adıma üzgün olduğumu belirttim. Sarıldık, helalleştik. Böyle bir dönemde milletimizi bu konuyla meşgul ettiğimiz için üzgünüm. Kamuoyunun bilgilerine arz ederim.

Bayraktar, Twitter mesajında, özel güvenlik görevlisi ile el sıkışması ve sarılmasına ilişkin fotoğraflara da yer verdi.

Erdoğan Bayraktar İstanbul Avrupa Konutları'nda bir güvenlik görevlisini copla dövmüş ve bu haber gündeme damgasını vurmuş, Olay kameralara böyle yansımıştı.

DHA

Express


En Çok Aranan Haberler