HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

TİP lideri Erkan Baş'ın katıldığı canlı yayından kare paylaştı! AK Partili Hamza Dağ'dan dikkat çeken çıkış: "Programı izlerken sanıyorduk ki..."

Seçimler yaklaşırken verdiği mesajlarla gündem yaratan isimlerden biri de Türkiye İşçi Partisi (TİP) Genel Başkanı Erkan Baş oldu. Geçtiğimiz günlerde seçimin ilk turunda Millet İttifakının adayı Kılıçdaroğlu'na desteğini açıklayan Baş dün akşam gazeteci Fatih Altaylı'nın konuğuydu. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ ise yayına gönderme yaparak "Yayında bir moderatör ve bir TİP’li var zannediyorduk" sözleriyle tepkisini dile getirdi. Fatih Altaylı'dan Dağ'a bugün yanıt geldi.

TİP lideri Erkan Baş'ın katıldığı canlı yayından kare paylaştı! AK Partili Hamza Dağ'dan dikkat çeken çıkış: "Programı izlerken sanıyorduk ki..."

Canlı yayından kareyi paylaşıp sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla gazeteci Fatih Altaylı'ya eleştiri getirdi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ'ın, TİP Genel Başkanı Erken Baş'ın katıldığı yayınla ilgili tepkisi dikkat çekti.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

qweqw

ALTAYLI'NIN SORULARINI YANITLADI

Seçim gündeminin hareketlenmesiyle son günlerde adı sıkça konuşulan Erkan Baş, dün akşam HaberTürk'te Fatih Altaylı'nın konuğu oldu. Altaylı'nın sorularını yanıtlandıran Baş gündeme ilişkin dikkat çeken değerlendirmelerde bulundu.

1231

ALTAYLI'YA 'TİP' ELEŞTİRİSİ

Yayından birkaç saat sonra paylaşım yapan AK Partili Hamza Dağ da yayını izlediğini belirtti. Hamza Dağ'ın eleştirilerinin hedefinde ise gazeteci Altaylı vardı.

"MEĞER MODERATÖR YOKMUŞ"

Paylaşımına programdan bir kareyi ekleyen Dağ, "Habertürk’te Teke Tek programını izlerken yayında bir moderatör ve bir TİP’li var zannediyorduk. Meğer modaratör yokmuş, iki TİP’li muhabbet ediyormuş" ifadelerine yer verdi.

asdfasf

ALTAYLI'DAN YANIT GELDİ: ÜZERİNE GİDEMEDİM DOĞRU, ÇÜNKÜ...

Gazeteci Altaylı, Hamza Dağ'ın kendisine yönelik eleştirisini bugünkü köşe yazısına taşıyarak yanıt verdi. Altaylı'nın bugünkü köşe yazısındaki yanıtında şu ifadeler yer aldı:

"Erkan Baş’ın üzerine fazlaca gitmediğim değil ama gidemediğim doğrudur. Çünkü hiçbir zaman yetkili konuma gelmemiş bir partinin yöneticisi. Bu yüzden de kendisine yaptıkları üzerinden ya da yetkisi olup da yapmadıkları üzerinden soracağım fazla bir şey yoktu.

"Deprem sonrası kurtarma çalışmalarında niye geç kaldınız" mı diyecektim, "Milyonlarca Suriyeli mülteciyi niye kabul ettiniz mi!" diye soracaktım, "Hangi akla hizmetle aldığınız ekonomik kararlarla ile 2 yıl içinde enflasyonu nasıl uçurdunuz, kurları nasıl 2 katına çıkardınız" merakımı gidermelerini mi isteyecektim!"

En Çok Aranan Haberler