Erkek makyaj sanatçılarının yaptıkları kadınları kıskandıracak

Makyaj yıllardır kadınlara özeldi. Ancak dünya hızla değişiyor ve çoğu meslek için artık cinsiyet önemli değil. Erkek makyaj uzmanları ve stilistler tıpkı kadınlar gibi olaya oldukça hakimler. Sizin için, oldukça popüler olan erkek makyaj uzmanlarını derledik.

Erkek makyaj sanatçılarının yaptıkları kadınları kıskandıracak

Manny MUA

Manny'nin YouTube ve Instagram kanallarında milyonlarca takipçisi bulunuyor. Gerçek adı Manuel Gutierrez, ve Maybelline'in ilk erkek marka elçisi. Birçok firma ile işbirliği içinde.

Jeffree Star

Jeffree Star, Kelly Osbourne, Nicole Richie ve Paris Hilton gibi birçok ünlünün makyajını yaptı. Makyaj yapmanın dışında moda tasarımcılığı, modellik ve söz yazarlığı da yapan Jeffree'nin kendi adını taşıyan bir de makyaj markası bulunuyor.

Patrick Starr

????First tutorial using MY own @maccosmetics collection! Make sure to use the hashtag #macpatrickstarrr so I can see your posts! Get my collection NOW at https://m.maccosmetics.com/collections-mac-patrick-starrr ????Products Used???? ✏️Foundation- @maccosmetics Studio Fox Fluid NC45 ✏️Concealer- @maccosmetics Studio Finish Concealer NW25 ✏️Contour- MAC Dark Deep Mineralize Skinfinish ✏️Powder- "PATRICKS POWDER" #macpatrickstarrr ✏️Eyeshadow- #GLAMAF #macpatrickstarrr eyeshadow palette with NEW "OMIGUAD" on the lid ✏️Eyebrow- MAC spiked brow pencil ✏️Liner- MAC Smolder Eye Kohl ✏️Highlighter- MAC Gold Deposit ✏️Blush- MAC "Peaches" ✏️Lip Liner- #macpatrickstarrr "Mahogany" ✏️Lip Stick- @mamastarrr Lipstick from my collection ✏️Lip Gloss- @mamastarrr LipGlass from my collection ????Grab the collection now at www.maccosmetics.com???? #MACPATRICKSTARRR #PatrickStarrr #wakeupandmakeup #anastasiabeverlyhills #vegas_nay #hudabeauty #laurag_143 #morphebrushes #ghalichiglam #youtube #instagram

patrickstarrr (@patrickstarrr)'in paylaştığı bir gönderi ()

Patrick Star bu alanda en tanınmış kişilerden birisi. YouTube'da 3 milyondan fazla takipçisi bulunan Patrick Star'ın bu başarısı Filipino - American tarzından kaynaklanıyor. Aynı oranda takipçisi instagram hesabında da bulunuyor.

Zachary Edward

Las Vegas ve Los Angeles'ta yaşayan Zachary makyaj hileleriyle tanınıyor. Ünlü olmadan önce sokaklarda yaşadığını söyleyen Zachary şimdilerde stil ikonu ve make-up artist olarak birçok kişinin örnek aldığı başarılı bir isim haline geldi.

Jack Emory

Jack Emory'nin videolarını izleyerek kendi kendinize nasıl makyaj yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Jack'i diğer diğer meslektaşlarından ayıran özelliği bu eğitimi almamış olması ve kendi kendi öğrenmesidir. Okul yıllarında kilolu diye dalga geçilen Jack ''özellikle şişmanlar ve çirkin olarak adlandırdıklarınızla dalga geçmeyin. Pişman olabilirsiniz'' diyor.

Ryan Potter

Ryan'ın makyajını görünce akla gelen ilk şey "zarif ve kusursuz". Ryan Potter elegan stiliyle ilham verici make -up artistlerden birisi... Ayrıca mükemmel selfie pozları için Ryan'ın tüyolarından faydalanılabilir...

James Charles

Instagram'da 3 milyonu aşkın takipçisi bulunan James, özellikle Cadılar Bayramı için yaptığı makyajlarla dikkat çekiyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
düşünen kadın boyanan erkek kadar çirkindir
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler