Erkekleri seksi yapan 10 şey

Kadınlar söz konusu olunca, neyi neden seksi buldukları belli olmuyor. Ama bu saydıklarımıza hak vereceksiniz.

Erkekleri seksi yapan 10 şey

Birinden hoşlanınca ya da aşık olunca, onu seksi bulmak için sebebe gerek yok ama bazı şeyler var ki her erkeği seksi yapıyor! İşte bir erkeği seksi yapan 10 şey...

Sağlamlık
Sağlamlığın, ne kadar bench press yapabildiğiyle alakası olmasa da biraz yapabilmesinin zararı da olmaz. Bahsettiğimiz sağlamlık "Kim olduğumu biliyorum" sağlamlığı. Erkeklerde bundan daha seksi bir şey yok! Gaza gelmeyen, ne istediğini bilen ve bir şey kanıtlamaya ihtiyacı olmayan...


Kırılganlık
"Bu ne yaman çelişki" diyorsunuz, değil mi? Fakat bir erkek kırılgan olmadan güçlü olamaz ki... Kırılgan olması, korkularından, endişelerinden, onu zorlayan şeylerden size bahsetmesi anlamına gelir. Tüm kırılgan noktalarını size açmaktan çekiniyorsa, şeffaf bir cinsel hayatınız da olmaz.


Erdem
Bir erkeği diğerlerinden ayıran en önemli özellik, erdem sahibi olmasıdır. İlk başta hoşlanılan tüm erkekler harika görünseler de, çapkınlar, serseriler ve narsistler yalanlara ve ucuz oyunlara başvuruyorlar. Olmadığı biriymiş gibi davranan bir erkekte, seksi bir yan yoktur.


Zeka
IQ puanları ya da ne kadar akıllı oldukları değil bahsettiğimiz. Seksi olan şey, kritik düşünme yeteneği, öğrenmeye olan açlık ve içgüdüsel olarak doğruya ulaşma... Zekasıyla etkilemediği sürece bir erkek ne kadar iyi olursa olsun, kimya uyuşmazlığı olacaktır.


Mizah anlayışı
Kadınların kendilerini güldüren erkeklerden hoşlanmasını eski bir klişeden ibaret sanıyorsanız, yanılıyorsunuz! Az gülen, süper ciddi bir erkeklene kadar uzun sürebilir ki ilişki? Unutmayın, kadınlara en çok gülmek yakışır.


Sıcaklık
Duvarların arkasındaki birine ulaşmaya çalışmak, aşkı da sevgiyi de tüketir. Merhamet, empati yeteneği, sıcak bir gülümseme, ufak bir gülüş... Bu tip ufak şeyler erkekleri seksi yapmaya yetiyor.


Cömertlik
Sadece para cömertliği değil, duygu cömertliği bahsettiğimiz. Biri karşısındakinin parasını ve duygularını horca harcamaya başladığında, kendi değerini de harcamaya başlar. O yüzden duygusal olarak sırtını dönen bir erkekte seksi bir yan olmaz.


İnce düşünce
Şimdi ya da ileride doğabilecek tehlikelere karşı korumacı davranma, ihtiyacın olan şeyleri hissetme, anlama ve buna göre davranma... Ufacık şeylerle mutlu olan kadınları, bundan daha fazla ne mutlu edebilir ki...


Ortaklık
Kadınların yönetilmeyi sevdiği tek yer yatak odası diyebiliriz. O yüzden kadınlar için yönetilmek değil, birliktelik önemli. Neyi nasıl yapacağını söyleyen bir erkek yerine, bir şeyleri birlikte yapmaktan hoşlanan erkekler kadınlara çekici geliyor. Ufak oyunlarla ve karşısındakini yöneterek kendini güçlü hisseden erkeğin seksi görünme ihtimali sıfır.


Cinsel güven
Karşısındaki kadının gözlerinden, mimiklerinden ve sesinden ne istediğini, ne yapması gerektiğini anlayan erkekler, her zaman için seksidir. Önemsendiğini hissetmek, erkeği çekici yapan unsurlardan biri.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 23 yorum
Erkeğin seksisi parası bol olandır. Her yaşta kadının hayallerini süsler.
ben 30 yaşındayım umrumda değil kimin nasıl bana baktını önemli olan beni gerçek olarak kabul edilmesi
Biri var görünüşte çok soğuk ve sert ama bazı tatli anlarini yani maskesini indirdigi anlarını çok seviyorum beni gorunce çok fazla heycanlanmis gibi anlı değişiyor sanki biraz terliyor ve gozlerinde şok gibi bi ifade oluyor ve hızla uzaklaşıyor ilk fırsatta ben anlamadım benden nefret mi ediyor yoksa baska bi durum mu vqr acil cevap lütfen
şuna aslında kırılgan olmayan erkeğin kadının korkak ve mesafeli davranmaması için kadınla aynı konularda ve kırılgan olduğu yalanını uydurup onu rahatlatması desenize.
evet sen bu işi çözmüşşün ble
Yüce Rabbim; 'Cüzdanı kalın olsun yeter.' diyen kadınları, 'Nefes alsın yeter.' diyen erkeklerle Karşılaştırsın. İNŞALLAH...
Adamın adam gibi olduğu yerde kadın hep sultandır
bunların hepsi bende var bi tek para yok yani para olmadan hicbiri işe yaramıyor
Bu anlattıkları erkek aynen benim. Belki inanmazsınız bu özellikler sadece İkizler erkeğinde olur. Kadınlar ikizler erkeğini seksi bulurlar ama nefret de ederler bir yandan. Çünkü Bu ülkedeki kadınların ezici çoğunluğu ego tatmin etmeye alışmıştır. İkizler erkeği Kadının egosunu kırar, iki ileri bir geri yapar. Dengesizdir kadının başı döner, çok zekidir Kadının ilgisini çeker ve sonunda ikizler kaçar kadın kovalar.. Secdeci erkekler de her zaman ve her zaman kaybetmeye mahkumdur.
@irak_nakliye_2015 ıkızler yay tek geçiyorum
@irak_nakliye_2015 haklısın dengesizlerdir.. Bizim burda bi laf vardır deveden önce fil vardır..Çok boşsun inan..
aspirin yutun her şeye iyi gelir.
Erkek bence hep seksidir
HANKİ KIZ DEMİŞ BUNU HEP ŞAPSALLARA AŞIĞ OLUYORLAR
Beni tarif ediyor...
e bunların hepsi bende varda...
Karın kaslarını göremedim :)
Burda para ve güç ten hiç bahsetmemiş
bana göre hepdi yanlış sessiz intikam ı okuyun anlarsınız
Bir erkeği seksi yapan cebinde hesabını bilmediği kadar parası olmaktır. Örnek mi ALİ AĞAOĞLU.
bu maddelerin hepsi ben de mevcut lan :d
kesınlık le paraaaakadını mutlu eder
Çalıştığım kurumda uzun boylu güzel kızlar bana için için, imrenen gözlerle bakıyorlar, halbuki benden uzunlar ve pek de yakışıklı biri değilim, sanırım düşüncelerimin simaya vurmasını yaşıyorum.
Diğer Haberler