Eşiniz sizden bir şeyler saklıyor olabilir! İşte uyarı işaretleri

Herkesin kendine sakladığı sırları vardır, ancak her ilişki güvene dayanmalıdır. Bazen çizgiyi nereye çekeceğinizi bilmek zor olabilir. İyi iletişim anahtardır, ancak eşiniz bir şey gizlemek istiyorsa, onlara gerçeği söylemeleri için ne zaman bilgi vermeniz gerektiğini bilmeniz gerekir.

Eğer erkek arkadaşınızla ilgili şüpheleriniz yoğunsa, oturup hareketlerini mercek altına alma vakti gelmiş demektir.

Kimi zaman erkek arkadaşınızın sizden bir şeyler sakladığını düşünüyorsanız, onu yakın takibe almanızda fayda var. Örneğin sesinde bir değişiklik varsa, çok fazla göz kırpıyor ya da vücudu gerginse hareketlerini inceleme zamanı gelmiş olabilir.

Sizden sır sakladıklarına dair işaretlerin farkında olmak, bu durumda gerçekten yardımcı olabilir. İşte 10 etkili uyarı işareti.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Böyle bilgilendirmeler yüzünden her öküzün altında buzağı arar olduk. Bu bilgiler ilişkiye yarardan çok zarar getiriyor. İnsanlar birbirinin karakteri yerine davranışlarına odaklanır oldu ki bu da birliktelikten keyif alınmayı engelliyor. Bu tip haberlerin çokluğu nedeniyle ''neden ilişkilerimde başarısızım, neden ülkemizde mutsuz birliktelikler var, ilişkiler neden kısa sürüyor? '' diye şikayet etmeye hakkımız da olamaz.
Bilsen ne olcak herşeyi? Ben kız arkadaşıma %100 dürüst olayım diye herşeyi söyledim sonuç ne? Yine hüsran. Burada bir bilgi verecekseniz kadınların nasıl kuruntu yapma huylarından kurtulacaklarını öğretin.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler