Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Eski yetişkin film yıldızı Riley Reid, oturuşuyla sosyal medyada gündem yarattı! Bacaklarını iki yana açıp eşofmanını aşağı indirince olay oldu

  Bir dönemin yetişkin film yıldızı olarak ünlenen ve asıl adı Ashley Mathews olan Riley Reid, son dönemde sosyal medya hesaplarını daha aktif bir şekilde kullanmaya başladı. Instagram hesabından yaptığı birbirinden cesur paylaşımlara bir yenisini daha ekleyen Reid, bu kez eşofman altını kalçasından sıyırarak bacaklarını iki yana açtığı pozuyla gündem oldu.

  Eski yetişkin film yıldızı Riley Reid, oturuşuyla sosyal medyada gündem yarattı! Bacaklarını iki yana açıp eşofmanını aşağı indirince olay oldu

  Yetişkin film sektöründen kendi isteğiyle emekliye ayrıldığını duyuran Riley Reid, sosyal medya fenomenliğine yönelmişti. Sosyal medyada 1.9 milyon takipçisi bulunan fenomen isim genellikle özel hayatından kareler paylaşıyordu. Pasha Petkuns ile hayatını birleştirdikten ve bu evliliğinden bir çocuk dünyaya getiren Reid, son olarak Instagram hesabından cesur bir pozunu yayınlayarak takipçilerinden tam not almayı başardı.

  YORUM YAĞMURUNA TUTULDU

  kapak yeni

  Siyah iç çamaşırı takımının üzerine beyaz renkli bir eşofman altı ve siyah şapka tercih eden Reid, Instagram’dan yaptığı paylaşımda duvara yaslanarak poz verdi. Eşofman altını kalçasından aşağıya indiren fenomen isim bacaklarını iki yana açarak verdiği pozla gündem yarattı. Reid’in gönderisi sosyal medya kullanıcılarını adeta ikiye böldü. Bazı kullanıcılar paylaşımını tuvalet pozuna benzeterek ti’ye alırken bazıları ise beğeni yağmuruna tuttu.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler