Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Eve giren davetsiz misafir itfaiye ekiplerini harekete geçirdi! Üzerinde kobra dolaşırken saatlerce hareketsiz yatmak zorunda kaldı

  Tayland'ta kaydedilen bir görüntü sosyal medyadan paylaşılınca kullanıcıları endişelendirdi. Paylaşılan görüntüde bir adamın uyduğu sırada üzerinde yılanın gezindiği anlar yer aldı. O anlarda uykusundan uyanan adam hareketsiz bir şekilde yatarken olay yerine gelen itfaiye ekipleri ise saatler süren bir kurtarma operasyonu yaptı.

  Eve giren davetsiz misafir itfaiye ekiplerini harekete geçirdi! Üzerinde kobra dolaşırken saatlerce hareketsiz yatmak zorunda kaldı

  MYNET|DIŞ HABERLER Tayland'ta uykuda olduğu sırada yatak odasının penceresinden giren bir yılanın üzerinde gezinmesiyle uykusundan uyanan bir adam korku dolu anlar yaşadı. Yılanın hareketlerini vücudunda hisseden adam evde bulunan diğer kişilere durumu haber verince eve itfaiye çağrıldı.

  Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

  1

  Kurtarma operasyonu Ner KhwaiTai adlı Facebook hesabından paylaşılırken , mağdurun evinin dışında bir grup insanın olayı izlemek için geldiği görüldü. Adam yılanın zehirli olma ihtimaline karşı hareket etmezken hayvan bir kanca yardımıyla uzaklaştırılarak bir torbaya konuldu.

  En Çok Aranan Haberler