HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Fatih Akyel, Zonguldak Kömürspor'u çalıştıracak

Bir dönem Galatasaray, Fenerbahçe ve Trabzonspor takımlarında forma giyen Akyel, TFF 2. Lig ekibiyle anlaştı

TFF 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Zonguldak Kömürspor, bir dönem Galatasaray, Fenerbahçe ve Trabzonspor takımlarının formasını giyen teknik direktör Fatih Akyel ile anlaştı.

Akyel, kulüp binasında düzenlenen imza töreninde, Zonguldak Kömürspor'un köklü bir takım olmasına rağmen layık olduğu yerde bulunmadığını söyledi.

Takımın daha üst seviyede olması gerektiğini anlatan Akyel, "Camiayla bütünleşip takımı daha yukarılara çıkarmak için elimden geleni yapacağım. Zonguldak Kömürspor köklü bir camia. Yılların takımı. Layık olduğu yerde değil. Daha yukarılarda daha yükseklerde olması gerekiyor. Çalışmalarımızla bunu başaracağız." diye konuştu.

Akyel, bireysel ve isim olarak bakıldığında iyi bir takıma sahip olduğunu belirterek, "Futbolcularımızın yeteneklerini ortaya çıkartıp daha iyi yerlere doğru tırmanacağız. Giden Şenol hocamıza da teşekkür ediyoruz. İyi bir takım bırakmış." şeklinde konuştu.

Kendisini Zonguldak Kömürspor'un teknik direktörü yapan sözleşmeye imza atan Fatih Akyel, madenci bareti takarak basın mensuplarına poz verdi.

Akyel, daha sonra Karaelmas Kemal Köksal Stadı'nda yeni takımıyla ilk antrenmanına çıktı.

Mynet Youtube


En Çok Aranan Haberler