Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Gelinlikle pazarda dolaşan TikTok fenomeni görenleri şaşkına çevirdi! Bir gören bir daha baktı... "Kocamın evli olduğunu nikah masasında öğrendim"

  İçerik devam ediyor

  TikTok'ta 30 bini aşkın takipçisi bulunan 'mami.ekici' kullanıcı isimli bir kişinin son paylaşımı kısa sürede sosyal medyada viral olmayı başardı. Söz konusu görüntülerde pazarda gelinlikle dolaşan adam paylaşımına, "Kocamın evli olduğunu nikah masasında öğrendim" notunu ekleyince çok konuşuldu.

  Son dönemde sosyal medyadan yapılan birbirinden ilginç paylaşımlar Türkiye'nin gündemine yerleşti. Bazı fenomenlerin müstehcenlik iddiasıyla gözaltına alındığı sosyal medyada her geçen gün birbirinden ilginç paylaşımlar yapılıyor. Son olarak 'mami.ekici' isimli bir kullanıcı gelinlik giyerek pazarda dolaştığı anları paylaşınca sosyal medyada gündem oldu.

  1

  Pazarda dolaşanlar büyük bir bölümü Ekici'nin gelinlikli halini görünce şaşkınlığını gizleyemedi. Fenomen ismi bir gören bir daha bakarken yorumlarda beraberinde geldi. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Ne anlatmak istiyor ben anlamadım" yorumunu ekledi.

  2

  Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Buna gülmemiz mi gerekiyordu" yorumunu yaptı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler