Gören şaşıp kaldı! Arabadan 3 kadın, 3 erkek, 5 koyun çıktı

Antalya'da Muratpaşa ilçesi Doğuyaka Mahallesi'nde polis, şüphelendikleri hafif ticari araca dur ihtarında bulundu. Ancak araçtakiler durmadan yola devam edince kent merkezine doğru kovalamaca başladı. Aracın devam ettiği yöndeki tüm kavşak ve güzergahlarda önlem alan polis, aksiyon filmlerini aratmayan bir kovalamacayla şüpheli aracı yakalamayı başardı.

Çıkmaz sokakta köşeye sıkıştırılan aracın kapısının açılmasıyla polisler şaşkınlıklarını gizleyemedi. Çünkü aracın içinde 3 kadın, 3 erkekle birlikte 5 tane de koyunun bulunduğu görüldü. Bu kovalamacanın arkasında yatan sebep de koyunların ele geçirilmesiyle ortaya çıktı.

Sünnet düğününde yemek için koyun çalmışlar!

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
aHAHAHA:)) Bu pahalılık yoksulluk devam ettikçe bu tip olayları daha çok görecez gibi.. etin kilosu olmuş 80 lira?!! Kuzu pirzola 93 TL etiket koymuşlar..
@muradk pahalıkla hırsızlığı bir tutan hayindir ne yani haklımı
Herşey adamın sözlerinde saklı " ET DE Mİ YEMEYELİM " Bu söze ne diyebiliriz ki? Eti hep ibo datlıses'mi çevirecek mangal yapacak, " ben et olmadan masaya oturmam " diyecek? DÖŞ 50 TL, KIYMA 50 TL, PARÇA ET 55 TL, BONFİLE-BİFTEK 65 TL, PİRZOLA-PASTIRMA MI ? YAV ONU SORMAYIN BE, O ARTIK SÜPER LİGDE OYNUYOR ! .. Eee SAYIN HALKIM BU DURUMDA " ET DE Mİ YEMİYECEK "? SENELERDİR BAKANLAR, BAKMAYANLAR TV'LERE ÇIKIP ARTIK ET UCUZLAYACAK DEYİP, BİR NANENİN OLDUĞU YOK, KİMSEDE YAHU HANİ BAKAN UCUZLAYACAK DEMİŞTİ N'OLDU DİYEN YOK, ARTIK KİM KİMİ TUTARSA, KİM KİME GEÇİRİRSE, KİM KİMİ ALDATIRSA...
koyun koyuna gidiyorlarmış :))
problemin sonucunu söylüyorum.:3+3+5=11 koyun eder.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler