KADIN

Güzelliğinizi kışkırtıcı ve dolgun dudaklarınızla tamamlayın

Son yılların popüler estetiklerinden olan dudak dolgusu bu yılında kadınların en çok tercih edilen uygulaması oldu. Güzellik anlayışında dudaklar büyük önem taşımamaktadır. Dolayısıyla kadınların tercihi dolgun, hacimli ve etkileyici bir görünüme sahip olan dudaklara kavuşmaktır.

Güzelliğinizi kışkırtıcı ve dolgun dudaklarınızla tamamlayın

Nasıl Olmalı Kışkırtıcı Dudaklar

Kışkırtıcı bir dudakta alt dudak, üst dudaktan üçte bir oranında daha dolgun olmalı, gülümserken diş etleri ortaya çıkmamalıdır. Güzel dudağın kriterleri dudağın hacmi, genişliği, simetrisi, alt ve üst dudağın birbiri ile orantısı olarak sayılabilir. Dudak dolgusu ile dudaklarınızı dolgunlaştırılmasının yanında şekil bozukluklarını giderebilir ve kontür yaparak daha belirgin dudak hatlarına sahip olabilirsiniz. 

7

En Çok Hangi Ünlülerin Dudaklarına Bayılıyoruz

Amerikan Plastik Cerrahi Derneği ( ASPS ) ,tarafından 2017 yılı içerisinde yapılan binden fazla katılımcıya sorulan “ en çok hangi ünlünün dudağına sahip olmak isterdiniz “anketinde, dolgun dudak simgeleri Angelina Jolie ve Jennifer Garner sırasıyla 4. ve 3. sıraya girerken, Scarlett Johansson ikinci oldu, Jennifer Lawrence ise hacimli ve etkileyici dudakları ile çoğu kişinin en çekici bulduğu isim oldu.

Ülkemizde ise kadınların tercihi Angelina Jolie ve Alessandra Ambrosia gibi isimlerin dudaklarına sahip olmayı istemektedirler. Görüldüğü gibi son dönemde yapılan bu anketin verileri hem amerikada hem de ülkemizdeki kadınların da isteği havalı, çekici ve kışkırtıcı dudaklara kavuşmak.

Oldukça kısa bir sürede uygulanabilen, kişinin sağlığında herhangi bir yan etkisi bulunmayan ve etkilerini hemen gösteren dolgu uygulamasının popüler olması da özellikle ünlü yıldızların dudak modellerini ortaya çıkarmıştır.

Ya Senin Tercin Hangisi Olmalı

Angelina Jolie - Dolgun Dudak

15

Genelde yüzlerinde oldukça dolgun bir dudağa sahip olmak isteyen kişilerdir. Bu formdaki dudaklar gereğinden biraz fazla miktarda hacimli olduğu için, yüzün şekli elmacık kemiklerinin belirginliği ve çene hacmi bu uygulamayı yapmadan önce başlıca önem vermemiz gereken durumlardır. Bu dudak şeklini Angelina Jolie’ de görmekteyiz

Alessandra Ambrosia - Melek Kanatlı Dudak

5

Melek kanatlı dediğimiz bu sitili ünlü model Alessandra Ambrosia ‘da görmekteyiz. Uygulamada ise sade üst dudak hattı belirginleştirilir ve melek kanadı şeklinde hafif bir dolgunluk verilir Dar üst dudağa sahip olanlarda tercih edilir. Kişinin üst dudağı uzatır ve şekil verilmektedir.

Jennifer Lawrence - Kelebek Dudak

4

Kelebek dudaklar yapı olarak genç görünümlüdür ve dudak uçlarının yukarı kıvrık olduğu yay görünümüne sahip olmaya oldukça elverişlidir.
Dudaklarınız doğal yay formuna kavuşurken aynı zamanda ünlü oyuncu Jennifer Lawrence gibi daha genç ve kışkırtıcı bir görünüme de sahip olabilirsiniz.

Rihanna - Hollywood Dudağı

6

Bu dudak dolgusu üst ve alt dudağı ne kadar dolgun ve ön planda tutulsa da tamamen doğallık yönünde ön plana çıkmıştır. Bu yüzden en çok tercih edilen dudak dolgusu uygulamaları arasındadır.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön