Aziz Haberleri

Murat Yıldırım'ın yer alacağı Teşkilat dizisi ne zaman başlıyor, yeni sezon hangi gün? Teşkilat Ömer'i kim canlandıracak?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisi sevenleri tarafından ilgiyle izleniyordu. Sezon arasına giren Teşkilat dizisi 3. sezonu ile geri dönüyor. Dizide yer alan Deniz Baysal, Çağlar Ertuğrul, Gürkan Uygun, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler gibi başarılı isimlerin arasına Murat Yıldırım'ın da eklendiği öğrenildi. İzleyiciler Teşkilat ne zaman? Teşkilatın yeni sezonu ne zaman başlayacak? Teşkilat Ömer karakterini kim canlandıracak merak ediyor. İşte cevapları..

Magazin 02-10-2022 10:03

Çukur'un Efsun'u Damla Sönmez'den bikinili poz! Tatil pozlarıyla kavurdu

Reyting rekortmeni Çukur dizisindeki Efsun rolüyle beğeni toplayan Damla Sönmez, Aziz dizisindeki Dilruba rolü ile de oyunculuk kariyerini taçlandırdı. Son dönemlerde yer aldığı projelerle ekranların tanınan yüzlerinden biri olan Sönmez, bir süredir tatil pozlarıyla gündemde yer alıyor.

Magazin 27-08-2022 15:39

Duy Beni dizisi Ekim, Kanat ve Aziz TikTok'ta yoğun ilgi gördü! Duy Beni'nin Kanat'ı Caner Topçu TikTok'ta ilk videosunu paylaştı

Duy Beni dizisinde Kanat rolünü canlandıran Caner Topçu ve Ekim rolünü canlandıran Rabia Soytürk TikTok'ta yeni hesap açtı. Caner Topçu ilk TikTok videosunu oyuncu arkadaşları Rabia Soytürk ve Burak Can ile çekerek TikTok hesabında yayınladı. Ünlü oyuncuların takipçileri tarafından, çektikleri TikTok videosu yoğun ilgi gördü.

Magazin 20-08-2022 19:16

Murat Yıldırım'dan flaş Aziz dizisi açıklaması! Dönmeyecek mi?

Murat Yıldırım, Aziz dizisine dönmeyeceği yönünde çıkan haberleri görünce jet hızında açıklama yaptı. Aziz dizisinde senaryo yüzünden kriz çıktığı ve Yıldırım'ın bu durumdan rahatsız olduğu iddia ediliyordu. İşte Murat Yıldırım'ın konuya dair açıklaması...

Magazin 09-08-2022 09:30

Aziz

Aziz Hakkındaki Haberler Mynet'te. Aziz Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.