Paige Spiranac Haberleri Ve Son Dakika Paige Spiranac Haberleri

Paige Spiranac Haberleri Ve Son Dakika Paige Spiranac Haberleri

'En güzel golfçü' ülarak tanınmış, sporcu ve sosyal medya fenomenidir. 26 Mart 1993’te Colorado’ya bağlı Wheat Ridge’de doğan Paige Renee Spiranac, yaşamını Amerika'da sürdürmektedir. Aslen Hırvat kökenli olan ABD'li golfçü 1.68 boyundadır. Amerikada Arizona Üniversitesi'nde ve San Diego Eyalet Üniversitesi'nde kolej golfü oynayarak kariyerine başlayan Spiranac, 2010 CWGA Junior Stroke Play de dahil olmak üzere katıldığı turnuvalardaki başarısıyla dünyanın en başarılı gelecek vadeden 20 sporcusu arasında gösterilmiştir. Profesyonel olarak golf kariyerini bıraktığını duyuran Spiranac, güzelliğiyle dikkatleri çekmektedir. Sosyal medyadaki paylaşımlarıyla adından söz ettirmeye devam eden fenomen ismin Isntagram'da 3 milyona yakın takipçisi bulunmaktadır. 27 yaşındaki ABD'li Spiranac, aynı zamanda reklam ve ticaretle uğraşmaktadır.

Paige Spiranac Haberleri

Sosyal medya fenomeni Paige Spiranac yatak pozları beğeni topladı! Yüksel ve parla notunu ekledi yorum yağmuruna tutuldu

Golf kariyerine ara verdikten sonra sosyal medya fenomenliğine yönelen Paige Spiranac birbirinden cesur paylaşımları sayesinde hayranlarının beğenisini toplamaya devam ediyor. Fenomen isim eski golf günlerine göz kırpsa da sosyal medyadan da uzak kalamıyor. Fenomen isim son olarak yatağına sere serpe uzandığını pozlarını paylaşarak beğeni topladı.

Trend 29-11-23 11:16

Sosyal medya fenomeni Paige Spiranac YouTube kanalı müjdesini sırt dekolteli tulumuyla verdi! Bir gören bri daha baktı

Profesyonel golf kariyerine ara verdikten sonra sosyal medya paylaşımlarına yoğunlaşan Paige Spiranac hayranlarının ilgisini çeken bir poza imza attı. Fenomen isim sırt detaylı pembe tulumuyla arkası dönük poz vererek yeni YouTube projesinden söz etti.

Trend 22-11-23 11:30

Sosyal medya fenomeni Paige Spiranac'ın süper minisi limitte kaldı! Kalçasının görünmesine aldırış etmeden şov yaptı

Golf kariyerine ara verdikten sonra sosyal medyaya yönelen Paige Spiranac cesur paylaşımları sayesinde kısa sürede geniş bir hayran kitlesine ulaştı. 3 milyonu aşkın takipçisi bulunan Paige Spiranac golf kombiniyle tam not almayı başardı. Fenomen ismin gönderisi binlerce beğeni ve yorum topladı.

Trend 11-11-23 11:10

Golf fenomeni Paige Spiranac'ın itirafı sosyal medyada gündem yarattı! Çok büyüdüler diyerek göğüsleri için gelen soruları yanıtladı

Profesyonel golf kariyerine ara verdikten sonra sosyal medya fenomenliğine yönelen Paige Spiranac itirafıyla yine şaşkına çevirmeyi başardı. Fenomen isim sosyal medya hesabının hikaye bölümünden yaptığı soru cevapla göğüs ölçülerinin hayranlarının kafasını karıştırdığını söyleyerek herkesi şaşkına çevirdi.

Trend 02-11-23 09:57

Paige Spiranac

Paige Spiranac Hakkındaki Haberler Mynet'te. Paige Spiranac Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Sosyal medya fenomeni Paige Spiranac golf arabasına eşyalarını yükledi! Golf kıyafeti olay yaratmayı başardı

Profesyonel golf sporculuğu kariyerini sosyal medya fenomenliğiyle değiştirdikten sonra dünya geneline yayılan geniş bir hayran kitlesine ulaşan Paige Spiranac eski sporculuk günlerine göz kırptı. Fenomen isim golf arabasına eşyalarını yükleyerek yola çıktı. Spiranac'ın tercih ettiği golf kıyafeti sosyal medyanın gündemine yerleşti.

Trend 26-10-23 13:50

Golf fenomeni Paige Spiranac, 2024 yılı takvimini hazırladı! Fenomen ismin cesur pozları sosyal medyanın gündemine yerleşti

Profesyonel golf kariyerine ara verdikten sonra sosyal medya paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Paige Spiranac, hayranları için 2024 yılında kendi fotoğraflarından oluşan bir takvim hazırladığını müjdeledi. Fenomen isim son derece cesur pozla takvimini görücüye çıkarttı.

Trend 14-10-23 10:50

Golf fenomeni Paige Spiranac samimi pozlar! Derin göğüs dekoltesiyle selfie paylaştı... Hayranlarının gönlünü kazandı

Profesyonel golf kariyerine ara verdikten sonra sosyal meyda fenomenliğine soyunan Paige Spiranac kısa sürede 3 milyonu aşkın takipçisi bulunuyor. Spor kariyerindeki başarısının yanında güzelliğiyle de sevenlerini büyüleyen fenomen isim son paylaşımıyla da sevenlerinin beğenisini topladı. Fenomen isim hayranlarına "Sizi çok seviyorum" diyerek seslendi.

Trend 11-10-23 11:06

Sosyal medya fenomeni Paige Spiranac yeni imajını cesur kesim bluzuyla gösterdi! Hayranlarının beğenisini kazandı

Profesyonel spor kariyerine ara verdikten sonra sosyal medya paylaşımlarına ağırlık veren fenomen isim Paige Spiranac hayranlarıyla yeni imajını paylaşmak için kamera karşısına geçti. Yeni saç kesimini göstermek için poz veren golf fenomeninin paylaşımı kısa sürede hayranlarının ilgisini çekmeyi başardı.

Trend 28-09-23 10:00

Golf fenomeni Paige Spiranac eski günlerine geri döndü! Golf kıyafeti sosyal medyadan beğeni topladı

Sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla 4 milyona yaklaşan bir takipçi kitlesine ulaşan Paige Spiranac, eski günlerine adeta geri döndü. Sosyal medyada aktif olduğu dönemde profesyonel golf kariyerine ara veren Spiranac, golf arabasının başına geçerek poz verdi. Fenomen ismin gönderisi kısa sürede binlerce beğeni ve yorum topladı.

Trend 06-09-23 09:54

Eski günlerine geri döndü! Golf fenomeni Paige Spiranac çimlere çıkıp vuruşuyla büyüledi

Instagram’da 3.8 milyonu aşkın takipçisi bulunan Paige Spiranac sosyal medya kariyerine yoğunlaştıktan sonra spor hayatına ara vermişti. Fenomen isim golf oynadığı anlarda çekilen bir gönderisiyle eski günlerine sevenlerini geri götürdü. Spiranac’ın gönderisi kısa sürede binlerce beğeni ve yorum topladı.

Trend 15-08-23 10:34

Golf fenomeni Paige Spiranac flört tüyosu verdi! Sosyal medyayı salladı... “En nefret ettiğim cümle...”

Profesyonel sporculuk kariyerini sosyal medya fenomenliğiyle değiştirdikten sonra dünya genelinde geniş bir hayran kitlesine ulaşan Paige Spiranac son olarak katıldığı bir podcastte verdiği flört tüyosuyla gündem yarattı. Fenomen isim en nefret ettiği cümleyi açıkladı.

Trend 14-07-23 14:25

Golf fenomeni Paige Spiranac süper mini taytıyla sosyal medyayı salladı! Kalçasını belli edince olay oldu

Profesyonel golf kariyerini sosyal medya fenomenliğiyle değiştirdikten sonra dünya genelinde geniş bir hayran kitlesine ulaşmayı başaran Paige Spiranac son paylaşımıyla da sevenlerinin kalp atışlarını hızlandırmayı başardı. Fenomen ismin gönderisi kısa sürede binlerce beğeni ve yorum topladı.

Trend 11-07-23 11:50

Sosyal medya fenomeni Paige Spiranac mini eteğiyle golf yaptığı anları paylaştı! Kıyafet seçimi Instagram’ı salladı

Profesyonel golf sporcusu olarak kariyer hayatına başlayan Paige Spiranac sosyal medyada geniş bir hayran kitlesine ulaştıktan sonra rotasını fenomenliğe çevirdi. Spordaki başarısının yanında güzelliğiyle de dikkatleri çekmeyi başaran Spiranac mini eteğiyle golf yaptığı anları paylaştı. Fenomen ismin gönderisi kısa sürede hayranlarının beğenisini kazandı.

Trend 22-06-23 16:05

Golf fenomeni Paige Spiranac derin göğüs dekolteli bluzu ve süper mini şortuyla basketbola göz kırptı! Paylaşımı sosyal medyayı salladı

Profesyonel golf sporcusu olarak kariyer hayatına başlayan Paige Spiranac, sporculuk hayatına bir süreliğine ara vererek yönünü sosyal medyaya çevirdi. Sosyal medyadan yaptığı paylaşımları sayesinde geniş bir hayran kitlesine ulaşan Spiranac, derin göğüs dekolteli bluzu ve mini spor şortuyla elinde basketbol topu tuttuğu anlarda çekilen pozlarını paylaştı. Fenomen ismin gönderisi tam not aldı.

Trend 03-06-23 09:57

Golf fenomeni Paige Spiranac yine rahat durmadı! Derin göğüs dekolteli spor tulumuyla cesur poz...

Profesyonel golf sporcusu olarak tanınan ve ardından spor kariyerini sosyal medya fenomenliğiyle değiştiren Paige Spiranac yine cesur bir poza imza attı. 3.7 milyon takipçisi bulunan fenomen isim son olarak derin göğüs dekolteli spor tulumuyla poz verdi. Fenomen ismin göğüslerini ön plana çıkarttığı pozu gündem yarattı.

Trend 04-05-23 10:28

'Dünyanın en seksi kadını' unvanını kaybetmişti! Derin göğüs dekolteli ve mini etekli pozuna beğeni yağdı

Geçen yıl, Maxim dergisinin seçtiği 'Dünyanın en seksi kadını' listesinde birinci sıraya oturan Paige Spiranac unvanını Ashley Graham'a kaptırmıştı. 30 yaşındaki golf fenomeni ikinci sıraya gerilediği listenin sonrasında derin göğüs dekolteli bir pozunu paylaşarak adeta sıralamaya meydan okudu.

Trend 29-04-23 11:06

'Dünyanın en seksi kadını' unvanını kaptırdı! Paige Spiranac üzgün değil

Geçen yıl, Maxim dergisinin seçtiği 'Dünyanın en seksi kadını' listesinde birinci sıraya oturan Paige Spiranac unvanını Ashley Graham'a kaptırdı. Graham kıvrımlarıyla liste başı olunca gözler Paige Spiranac'a çevrildi.

Magazin 21-04-23 09:18

Dünyaca ünlü golf fenomeni Paige Spiranac sosyal medyayı salladı! Çırılçıplak golf topu dolu küvete uzandı

Profesyonel golf sporcusu olarak kariyer hayatına başlayan Paige Spiranac, güzelliğinin dikkatleri çekmesi üzerine sosyal medya fenomenliğine soyundu. Sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla dünya genelinde geniş bir hayran kitlesine ulaşan Spiranac, son paylaşımıyla Instagram’ın sınırlarını zorladı.

Trend 14-04-23 09:27

Sosyal medya fenomeni Paige Spiranac yeni imajını takipçileriyle paylaşmak istedi! Hayranları derin göğüs dekoltesinden gözlerini alamadı

Golf kariyerinden çok sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çeken fenomen isim Paige Spiranac, yeni imajını göstermek için Instagram’dan bir paylaşım yaptı. Birçok takipçisini büyüleyen paylaşımında Spiranac yeni saç kesimini göstermek isterken imajını derin göğüs dekoltesi adeta gölgede bıraktı.

Trend 22-03-23 15:19

Dünyaca ünlü golfçü Paige Spiranac sosyal medya fenomenliğine iyice alıştı! Göğüslerini ön plana çıkartan paylaşımı olay oldu

Profesyonel golf sporcusu olarak kariyer hayatına başlayan Paige Spiranac sosyal medyada gneiş bir hayran kitlesine ulaşmasının ardından spordaki başarısının yanında güzelliğiyle de dikkatleri çekmeyi başardı. Geçtiğimiz günlerde golf kariyerine ara vererek sosyal medya fenomenliğine geçiş yaptığını ifade eden Spiranac son paylaşımıyla Instagram’a alıştığını hayranlarına gösterdi.

Trend 25-01-23 11:09

“Yaşayan en seksi kadın” seçilmişti! Ünlü golfçü Paige Spiranac’ın yarı çıplak pozu olay yarattı... Önlüğünün altına hiçbir şey giymedi

Profesyonel bir golf sporcusu olan Paige Spiranac yaptığı spordan çok sosyal medyadaki paylaşımları sayesinde popüler olmayı başardı. Golf kariyerini sosyal medyada fenomenliğiyle değiştiren ünlü isim yaşadığı sağlık sorunlarından dolayı bir süredir Instagram hesabında aktif değildi. Fenomen ismin dönüşü ise efsane oldu.

Trend 20-01-23 14:48

Paige Spiranac bu kez niyeti başka bozdu! Çıplak fotoğraflarını internet üzerinden satmaya karar verdi...

Golf dünyasının en çok tanınan ismi olan Paige Spiranac'ın paylaşımı sosyal medyada gündem oldu. Instagram paylaşımlarıyla büyük beğeni toplayan güzel sporcunun yaptığı son paylaşım pes dedirtti.

Spor 20-01-23 13:46

Paige Spiranac'ın paylaşımı 'yok artık' dedirtti! Göğüslerini ön plana koyarak öyle bir şey söyledi ki...

Golf dünyasının en çok tanınan ismi olan Paige Spiranac'ın paylaşımı sosyal medyada gündem oldu. Instagram paylaşımlarıyla büyük beğeni toplayan güzel sporcunun verdiği örnek görenleri şaşkına çevirdi.

Spor 11-01-23 15:31

Dünyaca ünlü golfçü Paige Spiranac’tan hayranlarını korkutan haber! “Zor günler geçiriyorum”

Profesyonel golf sporculuğu kariyerini sosyal medyayla değiştirdikten sonra kısa sürede geniş bir hayran kitlesine ulaşan Paige Spiranac’tan hayranlarını korkutan bir haber geldi. 3.7 milyon sosyal medya takipçisi bulunan Spiranac son zamanlarda Instagram’da aktif olamamasının nedeni olarak sağlık sorunları yaşadığını söyledi. 29 yaşındaki fenomen isim rutin kontrolleri sırasında göğsünde bir kitle tespit edildiğini ve artık sağlığına daha fazla dikkat etmek zorunda olduğunu belirtti.

Trend 28-12-22 11:26

“Yaşayan en seksi kadın” seçilmişti! Paige Spiranac’ın Noel Baba kostümüyle sosyal medyayı salladı

Profesyonel golf sporcusu olan Paige Spiranac spor kariyerinin dışında sosyal medyadan yaptığı paylaşımları sayesinde kısa sürede ünlenmeyi başarmıştı. Geçtiğimiz aylarda spor kariyerine ara verdiğini söyleyen Spiranac sevenlerinin karşısına yine cesur bir paylaşımla çıktı. Noel Baba kostümü giyen Spirinac’ın gönderisi kısa sürede sosyal medyada yorum ve beğeni yağmuruna tutuldu.

Trend 27-12-22 10:10

Paige Spiranac'ın paylaşımı hayranlarını oldukça etkiledi! Dünya Kupası'nda favorisini açıkladı

Golf sporu denince akla gelen ilk isimlerden olan Paige Spiranac, Katar'da düzenlenen Dünya Kupası öncesi favorisini açıkladı. Paylaştığı fotoğrafla favori takımını açıklayan güzel sporcuya binlerce beğeni geldi.

Spor 20-11-22 22:55

“Yaşayan en seksi kadın” seçilmişti! Bluzunun fermuarı yavaş yavaş açılınca hayranlarını heyecanlandırdı

Profesyonel golfçü Paige Spiranac sosyal medyadan yaptığı cesur paylaşımlar sayesinde kısa sürede geniş bir hayran kitlesine ulaşmayı başardı. Profesyonel golf kariyerine ara verdiğini duyurduktan sonra sosyal medya paylaşımlarını arttıran Spiranac son olarak eğlenceli bir paylaşımla sevenlerinin karşısına çıktı.

Trend 19-11-22 11:35

“Yaşayan en seksi kadın” seçilmişti! Paige Spiranac’ın Cadılar Bayramı kostümü nefesleri kesti

Profesyonel golfçü Paige Spiranac sosyal medyadan yaptığı paylaşımlar sayesinde kısa sürede ünlenmeyi başardı. Spor kariyerinin yanında yaptığı seksi paylaşımlar sayesinde dikkatleri üzerine çeken Paige Spiranac bu kez sevenleriyle Cadılar Bayramı kostümünü paylaştı. Cadılar Bayramı için Street Fighter'ın Cammy'si olarak giyinen sevilen sporcu hayranlarından tam not aldı.

Trend 25-10-22 10:07

Ünlü golfçü Paige Spiranac’ın bikinili paylaşımı nefesleri kesti! Cesur paylaşımları devam ediyor

Amerikalı ünlü golfçü Paige Spiranac sosyal medya paylaşımları sayesinde dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Golf sporundaki başarısının yanında Spiranac güzelliğiyle de adından söz ettiriyor. Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan Spiranac’ın Instagram hesabında yaklaşık 3.6 milyon takipçisi bulunuyor. Seksi pozlarıyla takipçilerinden tam not alan güzel isim bu kez siyah bikini takımıyla dikkatleri çekti

Trend 11-10-22 12:00

Ünlü golfçü Paige Spiranac göğüs dekoltesi nedeniyle kendisini eleştirenlere sert çıktı! “Golfün kötü kızı...”

Dünyaca ünlü golf sporcusu Paige Spiranac sosyal medyadan yaptığı paylaşımlar sayesinde kısa sürede geniş bir hayran kitlesine ulaşmayı başardı. Sosyal medyadan seksi paylaşımlara imza atan Paige Spiranac sadece kendi ülkesinde değil tüm dünyada tanınmayı başardı. Ancak ünlü ismin tanınırlığı eleştirileri de beraberinde getirdi. Ünlü isim son olarak iç çamaşırsız derin göğüs dekolteli paylaşımıyla eleştiri oklarının hedefi oldu.

Trend 06-10-22 16:13

Ünlü golfçü Paige Spiranac'ın itirafı sosyal medyada gündem oldu! “Seksi pozlarımı annem çekiyor”

Amerikalı ünlü golf sporcusu güzelliği ve sosyal medyadan yaptığı paylaşımları sayesinde sadece ülkesinde değil, tüm dünyada popüler olmayı başardı. Glof sporuna dair tüyolar paylaşan Spiranac seksi pozlarıyla da milyonlarca takipçisinden tam not alıyor. Paylaşımlarında annesinden destek aldığını ifade eden fenomen sporcu, “Seksi pozlarımı annem çekiyor” diyerek ilginç bir itirafta bulundu.

Trend 07-09-22 14:36

Paige Spiranac'tan ilginç hamle! Türk hayranları sıraya girdi

Golf dünyasının en çok tanınan isimlerinden biri olan Paige Spiranac'tan ilginç bir hamle geldi. Özellikle Türk hayranlarının çoğunlukta olduğu eski golfçü, kendisine özel tasarladığı havluyu satışa sunacak. Bu havluda kendi kokusunu sergileyecek olan Paige Spiranac sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Türk hayranları şimdiden sıraya girmiş durumda...

Spor 24-08-22 08:31

Paige Spiranac beklenen soruyu içtenlikle yanıtladı! ''Göğüslerim...''

Spor dünyasının en güzel kadınları arasında zirvede yer alan Paige Spiranac, Instagram hesabından soru-cevap etkinliği düzenledi. Hayranlarının sorularını içtenlikle cevaplayan Paige Spiranac'a neredeyse tüm sorular göğüslerinin gerçek olup olmadığıyla ilgili geldi.

Spor 29-07-22 08:04

Dünya sınırlarında yaşayan en çekici kadın, Paige Spiranac seçildi!

Golf dünyasının önde gelen isimlerinden biri olan Paige Spiranac, güzelliğiyle her zaman ön planda olmuştu. İngiltere'de yayın hayatına devam eden bir erkek dergisi, 2022 yılının en çekici kadınlar listesini yayınladı. Bu listeye göre, dünyada yaşayan en çekici kadın Paige Spiranac seçildi. Bu gelişmenin üzerinde Paige Spiranac'ın hayranları ''Fotoğraflarına bakan bir daha bakıyor... Kendisi golf hayatında çok başarılı olduğu gibi güzelliğiyle de bizleri büyülüyor'' yorumunda bulundu.

Spor 21-07-22 07:49

Aman ne yaptın! Ünlü golfçü Paige Spiranac'ın paylaştığı video yürek hoplattı...

Sadece Amerika'da değil tüm dünyada güzelliğe ile büyüleyen Amerikan golfçü Paige Spiranac, Instagram adresinden yaptığı paylaşımla adeta yürek hoplattı. Hayranlarıyla golf oynadığı anları paylaşan güzel sporcunun paylaşımına binlerce beğeni yağdı. Daha önce de çeşitli konularla gündeme gelen Paige Spirinac'ın Instagram adresinde 3 milyondan fazla takipçisi bulunuyor.

Spor 25-01-22 11:18

Paige Spiranac, sosisli sandviç yeme yarışmasına katıldı!

4 Temmuz'da Amerika'da ilginç bir yarışma düzenlendi. ''10 dakika içinde ne kadar sosisli sandviç yiyebilirsin?'' yarışmasına katılan ünlü tenisçi Paige Spiranac sosyal medyada gündem oldu.

Spor 05-07-21 19:23

Paige Spiranac: Cinsel ilişki sesi yüzünden boks maçına odaklanamadım

Dünyaca ünlü dövüşçü Floyd Mayweather ve YouTuber Logan Paul arasında yapılan boks maçına dünyada büyük ilgi gösterildi. Amerikalı golfçü Paige Spiranac da maçı ilgi ile izleyenler arasındaydı. Kaldığı otel odasından maçı takip eden Paige sosyal medyadan bir paylaşım yaparak, yan odadaki çiftin uzun süre yüksek ses çıkararak cinsel ilişkiye girdiğini ve bu nedenle maça odaklanmadığını, sürekli televizyonun sesini yükselttiğini açıkladı. Paylaşım kısa sürede kullanıcılardan büyük ilgi gördü.

Spor 08-06-21 16:37

Ünlü Golfçü Paige Spiranac'tan olay yaratan açıklamalar

Dünyanın en çok tanınan golf sporcularından biri olan Paige Spiranac, kendisini eleştiren insanlara yönelik açıklamalarda bulundu.

Spor 05-05-21 19:43

Paige Spiranac'tan olay tepki: Samimiyetsiz!

Ünlü golfçü Paige Spiranac, Bryson DeChambeau'nun Tiger Woods ile ilgili söylediği sözlerin ardından Twitter'dan şoke eden ifadeler kullandı.

Spor 15-03-21 19:21

Güzelliği ile göz kamaştıran Paige Spiranac, Tiger Woods'u geride bıraktı!

Ünlü golf sporcusu Paige Spiranac, Instagram gönderisi başına golf süperstarları Tiger Woods ve Rory McIlroy'dan daha fazla para kazanıyor.

Spor 21-02-21 17:09

Paige Spiranac, Logan Paul-Floyd Mayweather maçına tepki gösterdi!

Paige Spiranac, Logan Paul-Floyd Mayweather arasında oynanacak boks maçına büyük tepki gösterdi. Gençlerin internet üstündeki merakına isyan eden güzel golfçü bu maçın tehlikeli olabileceğini ifade etti.

Spor 14-12-20 18:31

Paige Spiranac: Dekolte giymeyi seviyorum

Golf dünyasının en çekici isimleri arasında gösterilen Paige Spiranac, hayranlarının ağızlarını açık bırakacak cinsten bir itirafta bulundu. Güzel sporcu sahaya çıkarken iç çamaşırı giymediğini söyleyerek giydiği dekolte kıyafetler yüzünden aldığı mesajları ifşa etti.

Spor 07-12-20 16:47

Golf sahalarının güzeli Paige Spiranac'a ağır küfür!

Beyzbol takımı San Diego Padres'in taraftarlarını eleştiren güzel golfçü Paige Spiranac'e sosyal medyada ağza alınmayacak küfürler edildi.

Spor 09-10-20 17:36

Ünlü golfçü Paige Spiranac'tan yeni paylaşım!

Ünlü golfçü Paige Spiranac, sosyal medya hesabından takipçilerini büyülemeye devam ediyor... Yaptığı paylaşımla kısa süre içinde gündeme oturan güzel golfçü, takipçilerini bu paylaşımla hayran bıraktı.

Spor 15-09-20 19:20

Ünlü golfçü Paige Spiranac'tan çok konuşulacak paylaşım

Golf dünyasının en tanınan isimlerinden olan Paige Spiranac, kendi tasarladığı golf kıyafetini hayranlarıyla paylaştı. Kısa süre içinde ilgi odağı olan bu kıyafet sosyal medyada gündem oldu.

Spor 06-09-20 17:56

Ünlü golfçü Paige Spiranac, sosyal medyayı salladı!

Dünyaca ünlü golfçü Paige Spiranac, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Ünlü golfçü, yaptığı son paylaşımla takipçilerini mest etti.

Spor 31-07-20 11:54

Ünlü golfçü Paige Spiranac, yaptığı paylaşımla sosyal medyayı salladı!

Dünyaca ünlü golfçü Paige Spiranac, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Ünlü golfçü, yaptığı son paylaşımla takipçilerini mest ederek izleyenlerine golf dersi verdi.

Spor 15-07-20 19:28

Amerikalı golfçü Paige Spiranac, cinsel yollu teklif aldığını açıkladı

Sosyal medya hesabından paylaştığı ateşli video ve fotoğraflar ile adından söz ettiren Amerikalı golfçü Paige Spiranac, daha önce ilişki yaşayacak birini bulmak için sosyal arkadaşlık sitesi tinder'a üye olduğunu itiraf etti. Ancak güzel sporcu, birçok kişiden cinsel ilişki teklifi yağdığını söyledi.

Spor 07-07-20 16:21

Ünlü golfçü Paige Spiranac'tan olay paylaşım

"İç çamaşırı giymeden sahaya çıkıyorum" sözüyle olay yaratan ABD'li golfçü Paige Spiranac yetişkin olana kadar annesi yüzünden golf kursunda sürekli bebek maması yediğini itiraf etti.

Spor 03-07-20 16:47