KADIN

Hadise'nin tül bluzundan bende de olsa diyenler için uygun fiyatlı öneriler

Sevdiğiniz ünlülerin onları tanımanızı sağlayan projeleri dışında, yaşam ve giyim tarzlarıyla da takip edildikleri bir gerçek. Geçtiğimiz günlerde Hadise'nin giydiği transparan tül bluz da şarkıları gibi çok beğenilmişti. Onun bu görünümünü sevenlerdenseniz, kullandığı tül bluzu kendi giyiminize uyarlamaya ne dersiniz? Hadise'nin tarzını beğenenler, giydiği tül bluzun günlük hayatınızda kullanabileceğiniz uygun fiyatlı alternatiflerini sizin için derledik!

Hadise'nin tül bluzundan bende de olsa diyenler için uygun fiyatlı öneriler

İçindekiler

 • Siyahın asaletini tül bluzlarla buluşturun!
 • İş yerimde şıklığımdan ödün vermem diyenlere: Mavi tül detaylı bluz
 • Sade seçimler, iddialı görünümlere engel olamaz!
 • Özel gün organizasyonları için mükemmel tercih: Puantiyeli tül bluz
 • Tamamı tül bluz tercih etmeyenler için: Kolları tül bluz inceliyoruz...
 • Kıyafetlerinizde tül kullanırken çekimser misiniz? İnce tül detaylı ürünlere bir göz atın!
 • Tülün şeffaflığı vurgulayan nude renklerle uyumuna biz bayıldık, ya siz?
 • Tül bluzları bu sezonun modası inek deseniyle birleştirmeden olmaz!
 • Saf ve temiz sevginin sembolünü üzerinizde taşıyın: Papatya detaylı kayık yaka bluz
 • Tül bluzlar büyük bedenler için de uygundur, tıpkı giymek istedikleri diğer her şey gibi!

Kombinlerin vazgeçilmez parçaları bluzlar, her tarza uygun alternatifleriyle gardırobunuzda önemli bir yer tutar. Dolabınızın ayrılmaz parçalarından bluzları, hem rahat hem de şık olmaya ihtiyaç duyduğunuz ortamlarda pantolonlar, etekler ve ceketlerle rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bizimle aynı fikirdeyseniz Hadise'nin kombiniyle radarımıza giren tül bluzların yeni sezon seçeneklerini değerlendirmenizde fayda var.

 1. Siyahın asaletini tül bluzlarla buluşturun!

  2-1

  Giyenlerin sahip olduğu zarif görünüm, görenlere tül bluzdan bende de olsa dedirtiyor. Sıkça karşınıza çıkmaya başlayan tül, daha önce ona bir fırsat vermediyseniz bile bu sezon bir şansı hak ediyor! Sade bir tül bluzu gardırobunuza ekleyerek kolayca stilinize katabilirsiniz. Her gardırobun vazgeçilmezi siyah, belki de transparan ürünlerle en çok yakışan renklerdendir. Hemen herkesin kendine yakıştırdığı bu renk dolabınızdaki birçok parçayla uyumlu olacaktır. Böylece satın aldığınız bluzu birçok farklı yerde kullanabilir ve onunla daha çok kombin yapabilirsiniz.

Zamansız bir tercih olan siyah renkle asaletinizi vurgulamak için buraya tıklayın!

 1. İş yerimde şıklığımdan ödün vermem diyenlere: Mavi tül detaylı bluz

  3

100 TL ve üzeri alışverişlerinizde 25 TL indirim kazanmak için tıklayın!

Özellikle beyaz yakalı çalışanlar için resmi hayatın belirli kılık kıyafet gereklilikleri bulunur. Onlardan biriyseniz, bu durum sizi zevkinizi yansıtan ve içerisinde iyi hissettiğiniz parçaları kullanmaktan alıkoymamalı. Farklı markaların son dönemde bolca ürettiği tül bluzlar, bulunduğunuz ortama uyarlayabileceğiniz parçalardır. Gömlek formu belirgin bluzlarda, tül detayının kararında kullanımı, bu parçaların neredeyse her işe uygun olmasını sağlar. Tül bluzlar yakında özel hayatınızda olduğu kadar profesyonel hayatınızda da yerini alacak.

İş yerinizde giyebileceğiniz mavi kolu tül detaylı bluzu buradan detaylı olarak inceleyebilir ve satın alabilirsiniz!

 1. Sade seçimler, iddialı görünümlere engel olamaz!

  4-2

Birçok giyim ürününde bir parçayı nasıl kombinlediğinize bağlı olarak farklı sonuçlar elde edebilirsiniz. Bazen gideceğiniz sessiz sakin yerler için dikkat çekmeyen ve nötr bir görünümü özellikle tercih edebilirsiniz. Bunun için tül bluzunuzu basic parçalarla birlikte kullanabilirsiniz. Bazen de bulunduğunuz ortamda iddialı bir görünümle öne çıkmayı amaçlayabilirsiniz. Tül bluzuyla beğenileri üzerine toplayan Hadise olmayabilirsiniz ama göz alıcı bir görünümle bulunduğunuz ortamın yıldızı olmanız pekala mümkün!

İki farklı amaç için de istediğiniz gibi bir görünüm oluşturabileceğiniz siyah tül bluzu detaylı incelemek için tıklayın!

 1. Özel gün organizasyonları için mükemmel tercih: Puantiyeli tül bluz

  5

Modayı takip ettiğinizi ve tarzınıza önem verdiğinizi göstermek için özel gün organizasyonlarından daha uygun bir yer bulmak zor. Hazırlanmak için kendinize epey zaman ayırdığınız önemli etkinlikler, tül detaylı bluzlarınızı sergilemeniz için ideal ortamlar. İster önemli bir şirket yemeğinde, ister arkadaşlarınızdan birinin doğum gününde olun; vücudunuzu ön plana çıkaran puantiyeli tül bluz, giyebileceğiniz en doğru kıyafetlerden biridir. Üstelik yoğun bir gününüzde, günlük kombininizi özel gün kombinine dönüştürmeniz gerekirse, tül bluzlarla bunu kolayca yapabilirsiniz!

Dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz puantiye detaylı bluzu buradan inceleyebilirsiniz!

 1. Tamamı tül bluz tercih etmeyenler için: Kolları tül bluz inceliyoruz...

  6-2

Prime üyesi olup avantajlardan yararlanmak için tıklayın!

Bu sezon görmeye aşina olduğunuz hakim yaka bluzları tül detaylı olarak tercih edebilirsiniz. Böylece hoşlandığınız her model için ayrı ürün almak yerine, sevdiğiniz tüm detayları bulunduran bir ürünü satın almış olursunuz. Alışık olduğunuz desende ve formda bluzları kullanmaya devam etmeniz, kendinizi iyi hissetmenizi sağlayabilir. Bunun yanında aynı kıyafetleri seçmeye devam etmeniz kendinizi tekrar etmenize neden olacaktır. Zaten kullandığınız parçaları almayı sürdürürken bazı yönleriyle değişiklikler yapmanız sizi konfor alanınızın dışında tutar.

Vücut yapınıza uyan stilinizi, zarafetinize zarafet katacak son moda ürünlerle buluşturmak için tıklayabilirsiniz!

 1. Kıyafetlerinizde tül kullanırken çekimser misiniz? İnce tül detaylı ürünlere bir göz atın!

  7-2

Bluz; vücudun üst kısmına giyilen, çoğunlukla ince kumaştan üretilen, gömlek benzeri kadın giysisi olarak tanımlanır. Bu tanım bile kategoriye dahil edebileceğiniz ürünlerin çokluğunu vurgulamıyor mu? Bluzlar, farklı renk, desen, doku ve formlarıyla size giyim tarzınızla kendinizi ifade ettiğiniz bir alan açar. Çok geniş yelpazede üretilen tül bluzları beğeniyor ama kullanmakta çekimser kalıyorsanız, ince tül detaylı bir ürünü satın alabilirsiniz. İster omzunda ister yakasında transparan detayları bulunan bir bluzu seçebilirsiniz.

Tercihinizi zıt renkleri, metal inci gibi farklı aksesuarlarla birleştiren bir parçadan yana kullanmak için tıklayın!

 1. Tülün şeffaflığı vurgulayan nude renklerle uyumuna biz bayıldık, ya siz?

  8-2

Ulaşmak istediğiniz ideal görünüm için kullandığınız araçlardan en önemlisi de renklerdir. Markalar tarafından ihtiyaç duyduğunuz farklı ortamlara uyan, çeşitli renklerde ve desenlerde bluzlar tasarlanır. Uzun ve kısa kollu alternatifleriyle mevsimsel sınırları aşan tül detaylı bluzları, çok sayıda mekanda tercih edebilirsiniz. Tüm yıl boyunca tercih ettiğiniz basic parçalar, tül detaylarla buluşarak sizin için çok yönlü bir kullanım sağlar. Tül detayı, şeffaflığı vurgulayan renklerle uyumu sayesinde, ten rengi basic parçalarda sıklıkla kullanılır.

Sizi "Ne giysem?" derdinden kurtaracak, kolu tül detaylı nude bluzu buradan satın alabilirsiniz!

 1. Tül bluzları bu sezonun modası inek deseniyle birleştirmeden olmaz!

  9-2

Bu sezon sıklıkla karşınıza çıkan desenlerden biri de muhtemelen inek deseni. Her tarza ve çoğunluğa hitap ettiğini düşünmesek de bu eğlenceli deseni kullanmak isteyecek çok sayıda moda tutkunu olduğuna eminiz. Alışılmışın dışında olsa da inek desenli modeller sayesinde farklılığınızı vurgulayabilirsiniz. Sizi diğerlerinden ayıran inek desenli bluzlar, aynı zamanda mizahi unsurlar barındır. Seksi görünmenizi ve öne çıkmanızı sağlayan bu desen fark edilirliğinizi artırır. Bu özgün deseni son zamanlarda tül detaylı bluzlarda da görmek mümkün.

Yaratıcılığınızı vurgulayan inek desenli tül bluzu buradan inceleyebilirsiniz!

 1. Saf ve temiz sevginin sembolünü üzerinizde taşıyın: Papatya detaylı kayık yaka bluz

  10-2

Tül bluzlar birçok parçayla uyum içinde bir arada olabiliyor. Vücut yapınıza uygun farklı şekillerde üretilen bu ürünler daha kalıplı, yakalı, gömlek formunda satın alabileceğiniz çeşitlerinin yanında; hafif, kısa kollu, t-shirt benzeri rahat kalıplarla da karşınıza çıkabiliyor. Tül bluzun günlük kullanıma uygun ve rahat formlarında nakışlı veya baskılı modeller de yer alabiliyor. Nakış detaylı bir ürün tercih edecekseniz, açık havanın ferahlığını anımsatan tül detayların, baharın habercisi çiçeklerle uyumu sizin için isabetli olacaktır.

Bu uyumu yakalayacağınız ürünlerden biri olan papatya detaylı tül bluzu buradan inceleyebilirsiniz!

 1. Tül bluzlar büyük bedenler için de uygundur, tıpkı giymek istedikleri diğer her şey gibi!

  11
  Toplumsal güzellik algıları nedeniyle standart kabul edilen bedenlerin dışında ölçülere sahipseniz tül bluz tercih etmek konusunda çekinceleriniz olabilir. Sizi anlıyoruz! Bunun yanında kendinizi iyi hissettiğiniz her kıyafetin üzerinizde güzel duracağını hatırlamanızda fayda var. Dilerseniz, tül bluzları içerisine bralet veya askılı t-shirt giyerek ve üzerine bir oversize ceket alarak kombinleyebilirsiniz. Tül bluzların kruvaze yakalı, dantelli, dekolteli çeşitleri giyimine özen gösteren tüm kadınlar için güçlü bir stil yaratır. Her ölçüden kadının bu güçlü stili kendine yakıştıracağına eminiz!

Öz güven ve zarafetle taşıyacağınız büyük beden tül bluzu incelemek için buraya tıklayınız!

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön