KADIN

Hangi Duygusal Sıkıntı Vücudun Hangi Bölgesinde Ağrıya Sebep oluyor?

Hangi Duygusal Sıkıntı Vücudun Hangi Bölgesinde Ağrıya Sebep oluyor?

Her ağrının bir sebebi varmış!

1. Baş ağrısı.

Vücut ağrıları

Gün boyu stres altında olmak baş ağrısının başlıca sebebidir. Kendinize rahatlayacak zaman ayırın, kendinize iyi davranın!

2. Boyunda ağrı

Vücut ağrıları

Kızgın olduğunuz, affedemediğiniz biri varsa bu boynunuzda ağrılara sebep olabilir. Boyun ağrınız varsa o insan hakkında sevdiğiniz şeyleri hatırlamaya çalışın.

3. Omuzlarda ağrı

Vücut ağrıları

Büyük bir duygusal yük taşımak omuz ağrısına sebep olur. Bu problemi çözmek için farklı yollar denemeye ve omuzlarınızda taşıdığınız yükleri birileriyle paylaşmaya çalışın.

4. Sırtın üst tarafında ağrı

Vücut ağrıları

Sırtın üst tarafındaki ağrı, yeterince duygusal desteğiniz olmadığı anlamına gelir. Kendinizi sevilmiyor ya da istenmiyor hissediyor olabilirsiniz. Belki de biraz gözlerinizi açıp hoşlandığınız bir iki insanla buluşmanın vakti gelmiştir.

5. Sırtın alt tarafında ağrı

Vücut ağrıları

Bu ağrı para konusunda çok endişeli olduunuz anlamına gelir. Belki de maaş konuşması yapmanın ya da iş değiştirmenin vakti gelmiştir!

6. Dirseklerde ağrı

Vücut ağrıları

Kol ve dirsek bölgenizdeki ağrılar, hayatınızda değişiklikler yapmaya karşı direnç gösterdiğiniz anlamına geliyor. Artık bunu kırmanın vakti gelmedi mi?
7. Avuç içinde ağrı

Vücut ağrıları

Avuç içi ağrısı, diğer insanlarla iletişiminizde bir problem olduğu anlamına geliyor. Yeni arkadaşlar edinin ya da mevcut arkadaşlarınızla sosyalleşmeye çalışın. Emin olun çok iyi gelecek!

8. Kalça ağrısı

Vücut ağrıları

Kalça ağrısı, bir şeylere devam etmekten korktuğunuz anlamına gelir. Kalça ağrısı değişime ya da hayata devam etmeye karşı direnç gösterdiğinizi gösterir.

9. Dizlerde ağrı

Vücut ağrıları

Diz ağrısı egonuzun çok baskın olduğunu ve kendiniz hakkında çok fazla düşündüğünüzü işaret eder.

Kaynak

Okuyucu Yorumları2 yorum
  • 0 Oy
    Banko 2 ve 3:S
  • 0 Oy
    bizim hanımın dizleri bunun içinmi ağrıyo

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.