MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Hayat Bilgisi'nin Mennan'ıydı! Erdal Türkmen son haliyle şaşırttı! Bambaşka bir meslek seçti

Bir döneme damga vuran ve büyük ilgiyle takip edilen Hayat Bilgisi dizisinde "Mennan" karakterini canlandıran Erdal Türkmen, uzun süredir ekranlarda görünmüyor. Hayat Bilgisi dizisinin Mennan'ı "Yüce Rabbim amirimi müdür olsun diye yaratmış yav" repliğiyle hafızalara kazınmıştı. Uzun süredir ortalarda görünmeyen oyuncunun son hali ise görenleri şaşırttı.

Hayat Bilgisi'nin Mennan'ıydı! Erdal Türkmen son haliyle şaşırttı! Bambaşka bir meslek seçti

Hayat Bilgisi dizisinde okul müdürünün yardımcısı ve hademe Mennan karakterini canlandıran 52 yaşındaki Erdal Türkmen'in değişimi olay oldu. Ünlü isim sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla da adından söz ettirdi.

650x344-hayat-bilgisinin-mennani-yillar-sonra-ortaya-cikti-erdal-turkmen-bakin-simdi-ne-yapiyor-1630829019726

Oyuncu kadrosunda Perran Kutman, Tarık Papuççuoğlu, Gökçe Bahadır, Kerem Kupacı, Erdal Türkmen, İpek Erdem ve Paşhan Yılmazel gibi ünlü isimlerin yer aldığı Hayat Bilgisi dizisi yayınlandığı döneme adeta damga vurmuştu.

ezgif.com-webp-to-jpg (2)

Ünlü oyuncu Erdal Türkmen, önce "Hayat Bilgisi" dizisindeki Mennan rolüyle, sonrasında da "Yahşi Cazibe"deki Ziverbey karakteri ile gönüllere taht kurmuştu. Oyuncunun son hali ise görenleri şaşırttı.

ezgif.com-webp-to-jpg (3)

Aktif oyunculuk mesleğini bırakan ünlü isim şu sıralar çektiği videoları sosyal medya hesaplarında paylaşıyor.

ezgif.com-webp-to-jpg (4)

OYUNCULUKTAN TIKTOKERLIĞA...

Ünlü isim şimdilerde bir yandan sokak röportajları yapıyor bir yandan da TikTok'ta canlı yayınlar gerçekleştiriyor. Çektiği sokak röportajlarını Instagram ve Youtube kanallarından yayınlayan Türkmen'in, Instagramda 1.820, Youtube'da ise 1.37 bin takipçisi bulunuyor.

11a093bd-3672-416c-9f0a-6e41d70489c5

Ünlü ismin TikTok'ta ise 2774 takipçisi var.

f3af8aa0-ec21-49a8-95cc-a6a98893f730


Vitrin

En Çok Aranan Haberler