HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'tan Kongre mesajı

Selahattin Demirtaş, HDP'nin 3. Kongresi öncesi Twitter aracılığıyla mesaj gönderdi.

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'tan Kongre mesajı

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş Twitter'dan HDP'nin 3. kongresiyle ilgili mesaj yayınladı.

demir2

Selahattin Demirtaş, "11 Şubat’ta Ankara'da yapılacak HDP Büyük Kongresi’ne bütün halkımızı büyük bir coşkuyla ve en kitlesel şekilde katılmaya, Eş Genel Başkan adaylarımız etrafında kenetlenerek HDP’yi sahiplenmeye davet ediyorum." dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
SELO nun "SENİ BAŞKAN YAPTIRMAYACAĞIZ" türküsünü söyleyen Meral apla bugün yine bişeyler yumurtlamış Selo ile elele verip "Nasıl Salladık ama" ve "Her evden Bir Kişi HDP ye Oy versin" diyen CHP li lerde alkışlamış nasıl bir cümle ile tarif edelim ki Sizi Reis e laf atan PKK lı olsa bile BEĞENEN Beyinsizlerin yine zoruna gidecek bu sözler ama yapacak birşey yok! Beyinsizlerin sözlerinin değeride yok!
@palermo544 Geveleyip durduğunuz;"_ Habur da davul zurna ile karşılayanlar" Bir hafta sonra Diyarbakırda ; KILIÇTAROĞLU nu da birtane bile Türk bayrağı olmayan Miting ile karşılamışlardı OSLO! Ben bunu çok yazdım.. "__Direk CHP ile görüşülmeliydi..CHP Muhatap alınmalıydı__" Çünkü fazla birşey değişmezdi. enazından Atatürkçü(!) bir partinin Atatürkçü(!) seçmenleride anlayışla karşılardı
çok yaşa kardeşim
kodeste bol bol saz çalarsın selo :))))))))))
içeride yatan adam nasıl oluyor da twitter kullanabiliyor
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler