iPhone 5C: Bilmeniz gereken her şey

Apple’ın dedikodulara malzeme olan plastik kasalı iPhone’u hakkındaki spekülasyonları bir araya getirdik. Peki iPhone 5C olarak adlandırılan model bizlere neler sunacak?

iPhone 5C: Bilmeniz gereken her şey

iİlk olarak söylentilerle başlayan ucuz iPhone veya iPhone 5C’nin hikayesi daha sonra analistlerin raporları ve sızıntılarla birlikte iyice ortaya çıkmış oldu. Halen resmi olarak herhangi bir açıklama veya tek bir kelime dahi yok. Ancak bu sene 10 Eylül’de düzenlenecek olan Apple etkinliği ile birlikte spekülasyonların cevap bulması bekleniyor. iPhone 5S’le birlikte muhtemelen iPhone 5C’nin de tanıtılması bekleniyor. iPhone 5C neler sunacak veya ne kadara çıkacak? İşte şimdiye kadar ortaya çıkanları bir araya getirdik.

Çıkış Tarihi

iPhone 5C’nin yüksek ihtimalle iPhone 5S ile birlikte açıklanacak. Cihazın 5S’le birlikte Eylül sonundan önce Amerika, İngiltere ve Avrupa’nın diğer ana bölgelerinde çıkacağı ön görülüyor. Yunan techmaniacs.gr sitesine göre her iki cihaz 25 Ekim’de piyasaya çıkacak. Bu tarih 10 Eylül’deki tanıtımdan neredeyse 1 buçuk ay sonrasına denk geliyor. Site geçen sene iPhone 5′in de çıkış tarihini bildiklerini ve bilginin aynı kaynaktan geldiğini öne sürüyor.

iPhone 5C’nin gizem perdesini aralıyoruz. Detaylar burada

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler