KADIN

İstanbul'un En İyi Spa Merkezleri

İstanbul'un En İyi Spa Merkezleri

Kendimizi şımartalım

Hayatın yaşam kaynağı olan suyun tedavi edici özelliklerini yeniden keşfediyoruz. İnsan cildini ve vücudunu yenileyici ve içerdiği minerallerle besleyici özelliklerine sahip olan suyun bu özelliklerinin en belirgin olarak kullanıldığı mecralardan biri de şüphesiz Spa Merkezleri.

Spa kelimesinin Latince kökeni "Suyla Temizlenmek" anlamına gelen "Sanitas per Aqua" dan geliyor. Spa Merkezleri suyun iyileştirici özelliğini farklı uygulamalar aracılığıyla misafirlerine sunuyor. İstisnasız bütün Spa merkezlerinin ortak özellikleri, uyguladıkları bakım ve tedavilerin tamamında suyun en önemli bileşen olarak kullanılması. Bununla birlikte bütün Spa merkezlerinde, mekan girişinden itibaren gerek tercih edilen müzikler gerekse dekorasyon öğeleriyle misafirlerine ruhsal ve bedensel bir dinlenme şansı sunmaktadır.

Her Spa Merkezinde birbirinden farklı tedavi ve bakım uygulamaları bulmak mevcut ancak en çok tercih edilenler genellikle vücudun su ve tuz dengesini korumayı sağlayan, enerji kazandıran, yorgunluk hissini azaltan ve en önemlisi cildin proteini olarak bilinen "Elastin"in yeniden yapılanmasını sağlayan vücut bakım programları oluyor.

Sizler için İstanbul içerisinde, hem sağladıkları hizmet hem de sahip oldukları rahatlatıcı ortam sayesinde, sizlere keyifli bir Spa deneyimi yaşatacak olan Spa merkezlerinin listesini hazırladık.

İSTANBUL'UN EN GÜZEL SPA MERKEZLERİ İÇİN TIKLAYINIZ !

**- - - - - -

![spa_2_450]()**

**[İSTANBUL'UN EN GÜZEL SPA MERKEZLERİ İÇİN TIKLAYINIZ ! - - - - - -

](http://fesmekan.mynet.com/listeler/istanbulun-en-iyi-spa-merkezleri/1322)**

![spa1_450]()

**[İSTANBUL'UN EN GÜZEL SPA MERKEZLERİ İÇİN TIKLAYINIZ ! - - - - - -

](http://fesmekan.mynet.com/listeler/istanbulun-en-iyi-spa-merkezleri/1322)**

![spa_4_450]()

İSTANBUL'UN EN GÜZEL SPA MERKEZLERİ İÇİN TIKLAYINIZ !

Okuyucu Yorumları4 yorum
 • 1 Oy
  para olsa...
 • 0 Oy
  sanitas spa dan daha kaliteli bir ekiple karşılaşmadım henüz kesinlikle öneriyorum.titizlik benim için önemli herşeyi tam karşılığıyla aldım.
 • 0 Oy
  Ortam hem hijyenik hem de masaj hizmeti bağımlılık yaratabilecek kalitede. Bali masajını Sanitas Spa'da bir kere denemenizi öneririm.
 • 0 Oy
  Kış sonrası yaza hazırlık için profesyonel ekip ve kaliteli hizmet sayesinde güzel bir arınma yaşadığım ilk ve sanırım sonrası için tek spa merkezi.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.