İşte aşkı bitiren o fotoğraflar

Özgü Namal, babasını kaybeden eski sevgilisi Oktay Kaynarca'nın acısını paylaşmak için cenazeye gitti, başsağlığı dilerken sıkı sıkı sarıldı.Bu fotoğraflar basına yansıyınca yeni sevgili Murat Han küplere bindi, Özgü Namal'ı terk etti.

Özgü Namal fotoğrafları için tıklayın...

Mutluluk filminin oyuncuları Özgü Namal ile Murat Han'ın, sette başlayan aşkları evliliğe doğru giderken sürpriz bir şekilde son buldu. Bebek'te önceki gün muhabirlerin "İlişkiniz nasıl gidiyor?" sorusuna Han, "Kiminle?" diye cevap vermişti. Ünlü oyuncu, Namal'la el ele görüntüleri hatırlatılınca, "Onlar benim eski görüntülerim" diyerek aşklarının bittiğini ima etmişti. Murat Han ile Özgü Namal'ın ayrılık nedenlerini ise yine gazetemiz ortaya çıkardı.

Özgü Namal fotoğrafları için tıklayın...

İki sevgilinin ortak bir arkadaşı, maço tavırlarıyla tanınan Murat Han'ın, Özgü Namal'ın eski sevgilisi Oktay Kaynarca ile sarılma fotoğraflarını görünce küplere bindiğini ve ayrılma kararı aldığını söyledi.

Özgü Namal fotoğrafları için tıklayın...

Namal'ın Kaynarca'nın vefat eden babasının cenaze töreninde baş sağlığı dilerken samimi sarılmaları kavgaya neden olmuş. Taziyelerini bildirirken ikilinin ateşli sarılması Murat Han'ı kıskançlık krizine sokarken sevgililer büyük bir kavga edip ayrılmışlar.

Özgü Namal ile Oktay Kaynarca barıştı!

Yedi yıllık birlikteliğin ardından ayrılan Özgü Namal ile Oktay Kaynarca yeniden birlikteler. Geçtiğimiz günlerde Kaynarca'nın amcasının cenazesinde buluşan ve birbirlerine sıkı sıkıya sarılan ikilinin aşkı yeniden alevlendi. Önceki gün Bodrum'da başbaşa yemek yiyen âşıklar Kaynarca'nın ‘Sade' adlı teknesinde tatil yapıyor.

Özgü Namal fotoğrafları için tıklayın...

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler